Сутрешно кафе ?

Молим всички посетители, когато им се прииска просто да си поговорят глупости, да се помайтапят с дребни простотийки и т.н., да го направят в този форум. Тук е позволен по-груб език, стига да не е насочен към други членове на форума. Можете да пускате всичко, което като съдържание или стил би било неприемливо за останалите форуми. Но ако по наше усмотрение темата има смисъл или идея само за автора си, тя ще бъде изтривана!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 400 / 2

Сутрешно кафе ?

Мнениеот Pupinator » Пон Ное 21, 2005 10:01 am

Тази сутрин, когато пристигнах на работа, си направих едно кафе. Малко след това, обаче, ми се доходи до тоалетната по голяма нужда. След това се замислих и се сетих, че и преди ми се е случвало. Предположих, че може да не съм единствн, на когото му се случва това.
Въпросът ми е следния:
Случвало ли ви се е и на вас и как се справяте с този проблем?


Pupinator OUT:combust:.
http://www.championsfactory.bg

With all the money in the world you can't buy my respect :nono: :nono: :nono: :nono: !!!
Аватар
Pupinator
 
Мнения: 530
Рейтинг: 1818
Регистриран на: Сря Юни 09, 2004 6:14 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bluskanie » Пон Ное 21, 2005 10:12 am

Е ти що мислиш, че след като обядват хората казват "ей ся по едно кафенце да му ударим".Та именно пиенето на кафенце, предизвиква ходнето по голяма нужда в определен момент, за да може този момент да не дойде в неподходящо време.:D:D:D
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот bikerider » Пон Ное 21, 2005 11:23 am

Пупи, кафето разлАбва, не си ли чувал?
Аз не пия кафе, но сутрин ми стига само да помириша... :)
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот halcor » Пон Ное 21, 2005 12:44 pm

Ми така си действа кафето. Мисля, че част от действието му се дължи на мъничките частици, които ти дразнят стомаха (какъвто и филтър да има кафемашината все остават микродребосъци, а ако не е кафемашина - не са микро). Ако искаш само ободряващия ефект - пробвай с черен чай. Ама не зелен, че има по-силен разхлабителен ефект и от кафето (освен ако не търсиш тоя ефект) :)
Аватар
halcor
 
Мнения: 1241
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Окт 24, 2002 12:54 pm
Местоположение: Sofia

Мнениеот mih » Съб Ное 26, 2005 2:22 am

[quote="Pupinator"]

Тази сутрин, когато пристигнах на работа, си направих едно кафе. Малко след това, обаче, ми се доходи до тоалетната по голяма нужда. След това се замислих и се сетих, че и преди ми се е случвало. Предположих, че може да не съм единствн, на когото му се случва това.
Въпросът ми е следния:
Случвало ли ви се е и на вас и как се справяте с този проблем?

[color=red]
Pupinator OUT:combust:. [/color]
[/quote]

бе така си действа кафето, споко. всъщност поне според мен да се изхождаш сутрин е за препоръчване, отколкото да ти тежи цял ден, така че всичко е наред
;)
иначе най-лесното справяне с проблема е да се изходиш :eyebrow:
другото решение е да спреш кафето, повярвай ми, огромен стрес-фактор е, освен това разтуптява излишно сърцето и изнервя. откакто го спрях съм доста по-спокоен и уравновесен (е, спрях и работата, и редовното пафкане на трева...)
Та сега когато искам да се тонизирам пия зелен чай, действа много по-добре от кафето, но трябва да се пие внимателно, понеже е агресивен към стомашно-чревния тракт и, както вметна halcor, действа разхлабително.
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada

Мнениеот bavir » Съб Ное 26, 2005 9:43 am

a pu6i6 li s kafeto za6to to na edin frend mu se slu4valo kato pie kafe i pu6i
Пророкът Мохамед е мед
(И аз мразя чалга)
bavir
 
Мнения: 216
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 8:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот heep » Съб Ное 26, 2005 3:19 pm

az nai obi4am da sa4etavam dvete ne6ta: sutrin si piq kafenceto dokato si driskam mnogo mi e gotino

A ako ima i nqkoi da napravi pala4inki posle...:^:
:beer:
Аватар
heep
 
Мнения: 523
Рейтинг: 1632
Регистриран на: Пет Окт 25, 2002 1:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thekidtwist » Съб Ное 26, 2005 3:29 pm

Пупи не си единствен бате споко.Аз само като го подуша кафето сутрин или шоколад,или какао в тоя ред на мисли и съм с 300 до кенефа!
One only needs two tools in life: WD-40 to make things go, and duct tape to make them stop.

The journey is the reward.....
Аватар
thekidtwist
 
Мнения: 1100
Рейтинг: 1752
Регистриран на: Пет Дек 10, 2004 11:04 am
Местоположение: Orange County,CA

Мнениеот Metal_Psycho » Съб Ное 26, 2005 5:42 pm

[quote="TheKidTwist"]

Пупи не си единствен бате споко.Аз само като го подуша кафето сутрин или шоколад,или какао в тоя ред на мисли и съм с 300 до кенефа!
[/quote]


Пу да го...!
Напрао сте много гадни.
Аз сутрините когато ставам рано(рядкост)и примерно си направя аз едно топло прЕсно млЕко с какао или нЕкое чайченце,нищо ми няма...докато не излезна и се отдалеча от всякакви кенефи:banghead:.
Винаги е така.Все едно тъпото лайно(Лайне,не се обиждай) ме дебне да излезна и чак тогава потегля.
Така колко карания съм ги съкращавал.Тъкмо се кача и изведнъж земе ме напъне и понеже немам хартий,а листата са кът и си тръгнем.:)
Така и всяко състезание.Виновни са ранните стартове.
Въъъъх.
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mih » Съб Ное 26, 2005 9:43 pm

[quote="Metal_Psycho"]

[quote="TheKidTwist"]

Пупи не си единствен бате споко.Аз само като го подуша кафето сутрин или шоколад,или какао в тоя ред на мисли и съм с 300 до кенефа!
[/quote]


Пу да го...!
Напрао сте много гадни.
Аз сутрините когато ставам рано(рядкост)и примерно си направя аз едно топло прЕсно млЕко с какао или нЕкое чайченце,нищо ми няма...докато не излезна и се отдалеча от всякакви кенефи:banghead:.
Винаги е така.Все едно тъпото лайно(Лайне,не се обиждай) ме дебне да излезна и чак тогава потегля.
Така колко карания съм ги съкращавал.Тъкмо се кача и изведнъж земе ме напъне и понеже немам хартий,а листата са кът и си тръгнем.:)
Така и всяко състезание.Виновни са ранните стартове.
Въъъъх.
[/quote]

и твойта не е лесна :thumb:
ама и за тебе имам един съвет ;) - слагай си едно пакетче кърпички (за предпочитане мокри) да си стои в раницата, не тежи чак толкова, и ще забележиш, че все ще го използваш за нещо, рано или късно. ще забележиш също и че давам много сложни и мъдри съвети :D
Революция в главата!
Аватар
mih
 
Мнения: 2759
Рейтинг: 1897
Регистриран на: Чет Юни 26, 2003 11:08 am
Местоположение: MontReality, Canada


Назад към Бла - Бла

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 131 госта