Нарушения на пътя

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Нарушения на пътя

Мнениеот LyuboKolev » Пон Яну 17, 2011 9:14 pm

Здравейте,
Та идеята е да се създаде тема, може да остане и тази в която всеки който е видял простотия в другите участници на пътя, шофьори, рейсаджии, таксиджии, маршрутки, трамвайджии и т. н. да публикува снимки, ако може с рег. номера. Ако някой припознае себе си или свой познат, роднина или родител или приятел, по учив начин да му го намекне или каже. Темата може и да е създадена вече ама не съм я видял. Ако някой може да ми я посочи ще съм благодарен и обещавам голяма активност от моя страна. Ако някой ми пише че има търсачка- това го знам. Хубавото е че тези материали ще обогатят знанието на всички от една страна, а от друга могат да послужат за всякакъв илюстративен материал пред обществото (за доказателствен НЕ).
Аватар
LyuboKolev
 
Мнения: 192
Рейтинг: 920
Регистриран на: Чет Апр 23, 2009 5:54 am

Re: Нарушения на пътя

Мнениеот Alpina » Пон Яну 17, 2011 9:15 pm

Без смисъл

P.S. Изразходвай енергията си на по-удачно място -> http://300.open-youth.org/bg
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: Нарушения на пътя

Мнениеот gesh0898 » Сря Яну 26, 2011 4:17 pm

Защо реши да пуснеш темата тук :idea: :peace: И да си казваме тия номера, полза няма да има :dontknow: Те ще продължат да си 'доказват уменията', само ще им се връзваме и какво?Вместо да караме, ние ще помним регистрационни номера :boggled: :xx(: Алпина е прав, не си влагай енергията в такива неща :)
ТАЙНАТА
Никога не излизаш с намерение да паднеш, затова винаги слагай каска.
Аватар
gesh0898
 
Мнения: 652
Рейтинг: 1278
Регистриран на: Вто Авг 10, 2010 5:43 pm
Местоположение: София


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 91 госта