Нов подфорум?

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Нов подфорум?

Мнениеот hobi » Вто Фев 09, 2010 5:19 pm

Въпросът ми е следният, би ли могло да се направи нов подфорум на тема ,,Клубове и групи". Тоест подфорум в който да се създадът теми единствено от представители, управители или просто лица на съответната група или клуб, със заглавие името на клуба/групата. Всеки клуб ще може да създаде своя собствена тема в която да могат да се обсъждат клубни дела, както и теми в които може да се покажат представителите на клуба, докоментирани карания, снимки и кой каквото се сети свързано със съотвеният клуб. (същото и за групите) :)
Под група разбирам, хора които карат предимно заедно и са решили да си дадът име на групата (ако не са, никога не е късно да го направят ;) )
Надявам се някой да разбере какво съм написал по-горе, защото не съм изразил напълно ясно каква е идеята, но толкова си мога.
:peace:
Бог обича смелите!
Аватар
hobi
 
Мнения: 136
Рейтинг: 1187
Регистриран на: Пет Яну 15, 2010 9:42 am
Местоположение: София

Re: Нов подфорум?

Мнениеот Admin » Вто Фев 09, 2010 5:30 pm

А какво пречи това да става в Мероприятия, както и досега? ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Нов подфорум?

Мнениеот hobi » Вто Фев 09, 2010 5:42 pm

Знам, че въпросът е риторичен, но аз да отговоря :D . Нищо не пречи да остане така както си е сега, но мисля, че би било по-подредено така както предлагам, пък и на някой начинаещ би му било максимално лесно да си намери компания за каране (ако си няма) на максимално удобно за него място. Знам, че като излезеш да караш буквално с всеки колега с когото се видиш би могъл да си станеш компаня, (стига да си пич, защото всички байкари са такива и едва ли биха удобрили за компания някого не такъв :D ;) ) но все пак. :) Ако темата и описваното в нея не е нужно, ок.
:peace:
Бог обича смелите!
Аватар
hobi
 
Мнения: 136
Рейтинг: 1187
Регистриран на: Пет Яну 15, 2010 9:42 am
Местоположение: София

Re: Нов подфорум?

Мнениеот did » Вто Фев 09, 2010 5:47 pm

Не че нещо, ама не се ли чувстваш неудобно?

Регистриран си преди няма и месец, имаш 24 поста, а даваш акъл как да се подреди един форум, който съществува от 2002 година и вече е бил преструктуриран няколко пъти!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Нов подфорум?

Мнениеот Admin » Вто Фев 09, 2010 6:16 pm

hobi написа:Нищо не пречи да остане така както си е сега, но мисля, че би било по-подредено така както предлагам, пък и на някой начинаещ би му било максимално лесно да си намери компания за каране (ако си няма) на максимално удобно за него място.


Малко повече практически наблюдения ти трябват върху форума (което и did ти го каза, но по друг начин). ;)
В момента в подобен форум я се съберат 20 теми, я не. А пък тях и сега си ги има в Мероприятия и понеже са активни, си стоят най-отгоре, без дори да е нужно да ги "залепям" там. Не мисля, че който и да е начинаещ ще изпита трудности в намирането на компания за каране в раздел Мероприятия. :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Нов подфорум?

Мнениеот hobi » Вто Фев 09, 2010 6:25 pm

did написа:Не че нещо, ама не се ли чувстваш неудобно?

Регистриран си преди няма и месец, имаш 24 поста, а даваш акъл как да се подреди един форум, който съществува от 2002 година и вече е бил преструктуриран няколко пъти!

Имаш право, но това че не съм бил регистриран тук не значи, че не съм бил учацтник в други форуми, нищо че не са били за колоездене. Но пак си прав ;)
Админ знае най-добре, щом така е преценил, значи така е по-добре :) :peace:
Бог обича смелите!
Аватар
hobi
 
Мнения: 136
Рейтинг: 1187
Регистриран на: Пет Яну 15, 2010 9:42 am
Местоположение: София

Re: Нов подфорум?

Мнениеот marsa » Вто Фев 09, 2010 7:38 pm

hobi написа:максимално лесно да си намери компания за каране (ако си няма) на максимално удобно за него място.
Основният ти аргумент описва раздел "мероприятия" :peace:
Кучетата си Изображение, колелото си Изображение.
Аватар
marsa
 
Мнения: 3601
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Фев 02, 2008 4:27 pm
Местоположение: София


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 95 госта