ПРЕВОД

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

ПРЕВОД

Мнениеот lupi » Чет Апр 02, 2009 11:01 am

имам молба към създателите на форума да го преведът на БЪЛГАРСКИ език ,все пак сме БЪЛГАРИ.
Аватар
lupi
 
Мнения: 421
Рейтинг: 925
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 4:48 pm
Местоположение: габрово

Re: ПРЕВОД

Мнениеот Admin » Чет Апр 02, 2009 11:06 am

User Control Panel >> Board Preferences >> My Language >> Български.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: ПРЕВОД

Мнениеот LandShark » Чет Апр 02, 2009 12:34 pm

Не съм сигурен че съм прав, но ми се струва че като се регистрира нов потребител в профила му по подразбиране се избира английски език. Струва ми се че е добра идея по подразбиране да е български, пък който иска да си го превключва на английски. Така и потребители като мен няма да се излагат (както и аз вече направих вчера :blush: ) като си мислят че няма превод на български... така или иначе тук като че ли няма само англоезични потребители, които не биха могли да се оправят да превключат на английски ако всичко им е на български.
За поддръжката на велосипедите си от години се доверявам на Н.Костадинов. И никога не съм бил разочарован.
«Че животът е рай — казва той изведнаж, — за това аз вече отдавна мисля. — И тутакси притури: — Само за това и мисля.»
Аватар
LandShark
 
Мнения: 225
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 10:00 am
Местоположение: Сф, Кзн, СтЗ

Re: ПРЕВОД

Мнениеот Alpina » Чет Апр 02, 2009 12:52 pm

Хайде, хайде. Това са неща, които всеки потребител с минимални познания може да се справи.
Сега това, после друго, накрая ще искате и мненията някой да ви пише чрез телепатия.

Настройките са за това - всеки да си нагласи форума според неговите желания. Аз пък се кефя да ми е на британски... какво правиме?
Още повече, че не малко юзъри не са се справили с кирилизирането и ако влезнат във форума - той няма да се чете.

Даже покрай настройката на езика, ще забележите още куп неща, които може да се пипнат, иначе не бихте се сетили да видите с какви нови опции разполагаме вече (показва го това че изобщо не е погледнато дали няма български превод).
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Re: ПРЕВОД

Мнениеот PtD » Чет Апр 02, 2009 1:10 pm

Alpina написа:показва го това че изобщо не е погледнато дали няма български превод.


:agree: :agree: :agree: :agree: :agree:

Aма "МРЪН" е по-лесно ;)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: ПРЕВОД

Мнениеот Admin » Чет Апр 02, 2009 1:21 pm

Настройката по подразбиране за целия форум е български, затова и гостите (нерегистрираните) го виждат на този език. Това е, което мога да променям от администраторския панел. Ще пробвам по-късно да си регистрирам нов потребител, за да видя какъв език ще ми сложи.
Всъщност... езикът би трябвало да се избира по време на регистрацията от едно падащо меню, в стария беше така. Не вярвам да са променяли точно това.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: ПРЕВОД

Мнениеот bikerider » Чет Апр 02, 2009 2:43 pm

Ни са обяснявайти, привеждайти! :(!:
Вий българи ли сти ! Ааамаха!
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: ПРЕВОД

Мнениеот TeDo_BaPHa » Чет Апр 02, 2009 2:47 pm

Аз примерно съм си свикнал всички менюта да са ми на "хАмерикански", дори ми беше по-удобно до преди време :) :agree:
И не мога да разбера защо всички се оплакват преди да са пробвали дори да си сменят езика :dontknow:
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта