Защо някой се бъзикат с минусите ???

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Защо някой се бъзикат с минусите ???

Мнениеот Unik » Съб Ное 22, 2008 3:17 pm

??? :popcorn: :popcorn: :popcorn: ???

Дали форума страда от неизлечима болест (масово неодобрение, и негативна проза), и дали си струва да се пише в него, повече.....?
До какво, може да доведе това...??
Какво може да се направи по въпроса?
карам само със начален клас велосипеД Защото карам DH ли, рейтинга ми е и той надолy :) Що не идва Сам Хилл в Сопот, щото го е СТРАХхх ; о4 team shambala-bike-park - slow bikes fast riders
Аватар
Unik
 
Мнения: 344
Рейтинг: 1149
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:15 pm
Местоположение: Red Pollard Team (London)/ о4 Team (Sopot)

Мнениеот Antares » Съб Ное 22, 2008 3:27 pm

Unik, лично на теб се старая да ти цъкам плюсове, именно заради отрицателното отношение на форума към теб.
А то е такова, поне според мен, защото доста често на сериозни теми изригваш с несериозни, полу-шеговити мнения, понякога глупости, понякога доста крайни мнения. Хората се дразнят на такива неща. Доста хора пишат привидно несериозни мнения, но това са хора с доста "стаж" във форума, хора които могат да дадат и доста сериозна информация. И хора, които повечето хора познават.
Признавам, в една сопотска тема беше дал безценна информация (която заради контузия не можах да използвам), нерядко даваш полезни мнения, аз лично, съм разбрал за теб че караш, при това доста по-добре поне от мен (както и 2/3 от форума), но и доста често се "изцепваш" непотготвен. Е сам не мога да смогна :] Много се палиш и прекалено голямо внимание обръщаш на този пуст рейтинг. Помня, че и срещу мен беше скочил един-два пъти с доста резки изказвания. Сигурно и ти като мен си драка, но поне докато хората не ти свикнат - не давай толкова явност на "тъмната страна". Аз в началото повече четях, по-малко пишех, стараех се да съм по-тих и по-умерен, което ми позволява сега да си показвам рогата :D
Take it easy, dude :]
Карикатурите ми . Крива Спица
He who sacrifices freedom for security deserves neither!
Ben Franklin
Аватар
Antares
 
Мнения: 7459
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 9:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот Harka » Съб Ное 22, 2008 4:26 pm

:crazy:

Не е нужно всеки, който се чувства лично засегнат, че му е малък рейтинга, да си пуска тема по въпроса.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта