НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот PtD » Сря Дек 01, 2010 1:04 am

@Аdmin, respect! :bowdown:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bikerider » Сря Дек 01, 2010 10:32 am

motobira написа:Докато админът не го отхвърли ,не е отхвърлено.


E... отхвърлено е :) :wavey:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот EccentricMOTION » Пет Дек 03, 2010 11:12 am

Някой пак ми реди минуси произволно:
http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=29123&p=690816#p690816
http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=56531&p=688785#p688785
Не виждам нищо извън темата, неумело използване на форума, обида, грешка при правописа. Просто минуси. Отбелязвам не защото се храня и дишам за рейтинг, просто все още се цъкат +/- произволно. Дупка в системата, която още никой не е запълнил.
Аватар
EccentricMOTION
 
Мнения: 2364
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 12:24 am

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Salgari » Пет Дек 03, 2010 11:28 am

EccentricMOTION написа:Някой пак ми реди минуси произволно:
http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=10&t=29123&p=690816#p690816
http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=56531&p=688785#p688785
Не виждам нищо извън темата, неумело използване на форума, обида, грешка при правописа. Просто минуси. Отбелязвам не защото се храня и дишам за рейтинг, просто все още се цъкат +/- произволно. Дупка в системата, която още никой не е запълнил.

viewtopic.php?f=31&t=80912#p690394
Ами тук, нещо нередно ? Може и на ЛС.
I will always listen to my coaches. But first I listen to my body. If what they tell me suits my body, great. If my body doesn't feel good with what they say, then always my body comes first.
Haile Gebrselassie
Аватар
Salgari
 
Мнения: 102
Рейтинг: 1208
Регистриран на: Сря Ное 10, 2010 8:36 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bio » Пет Дек 03, 2010 3:02 pm

кой от вас иска да ме ТРЯСКА ?!?
анти-каски !!!
Аватар
bio
 
Мнения: 2512
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2003 9:54 pm
Местоположение: Пловдив, България

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот bio » Пон Дек 06, 2010 5:57 pm

за пореден и последен път пиша в тази тема.
1. започнах да получавам "плужове" за пълни глупости отварям тема +, пиша си сам в нея + .... а получих "-" там където лично аз не виждах нужда от такъв. НЕ ВИ ИСКАМ ОБЯСНЕНИЕ НИТО ЗА - НИТО ЗА + !!!
2. съотвено има хора, които са на другата страна получават само --и.
във връзка с това искам да попитам, дали има опция да имам висок рейтинг и да не мога да -/+, да не си виждам собствения рейтинг и кой ми е дал -/+. всъщност не държа да имам висок рейтинг ... ако ме оставите с твърд рейтинг, колкото да мога да пиша, ще съм ви адски благодарен .... когато направя някоя глупост, която да Ви обиди или ядоса ... или обидя някой (аз обичам да псувам) може да ме ban-вате за известно време или да ме предупреждавате или да ми приете мненията ... ваша си работа.
знам, че малко тъпо и дразнещо от моя страна ... все едно се противопоставям на системата, за което се извинявам ... и както казах, това ми е за последен път. няма да Ви занимавам повече, ако може може ... ако ли не здраве да е.
лек ден !!!
анти-каски !!!
Аватар
bio
 
Мнения: 2512
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2003 9:54 pm
Местоположение: Пловдив, България

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Admin » Пон Дек 06, 2010 6:25 pm

Няма как да бъде изключен рейтинга за отделен потребител. Всъщност, и за група няма как. :) Само за отделен форум може да бъде изключена или регулирана системата.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот veskoz » Сря Дек 08, 2010 2:04 pm

Ае стига ревали! Дразните вече! Искам, не искам... баси детинщината...
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот royalracing » Чет Апр 21, 2011 11:09 am

При мен за сега не е имало такива случай на закачки някой да ми бие - на всяко мнение ,но може да се направи следното:Да се дава обяснение за минуса под мнението на човека който го е получил от човека които му го е "набил" или пък на пощата да пише къде и от кой имаш минус.В подобен форум рейтинговата система е различна-Всеки може да бие - и + и когато получиш - или + в пощата ти пише от кой ти е,но това тук няма как да стане..Щом сега се бият безцелно минуси тогава какво ще става..П.П:Това е само идея и признавам си преди да я дам не съм чел и търсил други теми относно рейтинговата система !
I am SPECIALIZED
Аватар
royalracing
 
Мнения: 1161
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Фев 12, 2011 5:15 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот botroid » Чет Апр 21, 2011 7:45 pm

Обяснения за минусите, че пък и по пощата уведомления, ми се струва пресилено и излишно. Просто цъкането на минуси не трябва е анонимно! Тогава минусоцъкача доста би се замислил дали ще бие минуси наред, с единствената причина, че мрази този, онзи или дори цяла група колоездачи. Ще се сети, че има опасност, някъде някога да си получи обратно минусите, във физическия смисъл под формата на саморазправа. Според мен, премахването на анонимността, би имало голям възпиращ и превантивен ефект върху минусоцъкането, породено от завист, омраза, ненавист, злоба и прочие лоши чувства. Тогава форумът ще стане едно много по-приятно място, отколкото е сега.
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот PtD » Вто Апр 26, 2011 9:07 am

botroid написа:Обяснения за минусите, че пък и по пощата уведомления, ми се струва пресилено и излишно. Просто цъкането на минуси не трябва е анонимно! Тогава минусоцъкача доста би се замислил дали ще бие минуси наред, с единствената причина, че мрази този, онзи или дори цяла група колоездачи. Ще се сети, че има опасност, някъде някога да си получи обратно минусите, във физическия смисъл под формата на саморазправа. Според мен, премахването на анонимността, би имало голям възпиращ и превантивен ефект върху минусоцъкането, породено от завист, омраза, ненавист, злоба и прочие лоши чувства. Тогава форумът ще стане едно много по-приятно място, отколкото е сега.


Напротив. Замисли се, защо когато гласуваш на избори, държиш гласът ти да е тайна. Същото важи и за тук.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Univer welo » Сря Апр 27, 2011 9:16 pm

PtD написа:
botroid написа:Обяснения за минусите, че пък и по пощата уведомления, ми се струва пресилено и излишно. Просто цъкането на минуси не трябва е анонимно! Тогава минусоцъкача доста би се замислил дали ще бие минуси наред, с единствената причина, че мрази този, онзи или дори цяла група колоездачи. Ще се сети, че има опасност, някъде някога да си получи обратно минусите, във физическия смисъл под формата на саморазправа. Според мен, премахването на анонимността, би имало голям възпиращ и превантивен ефект върху минусоцъкането, породено от завист, омраза, ненавист, злоба и прочие лоши чувства. Тогава форумът ще стане едно много по-приятно място, отколкото е сега.


Напротив. Замисли се, защо когато гласуваш на избори, държиш гласът ти да е тайна. Същото важи и за тук.


Да ,де, ама на изборите избираш управляващ / който гласува де /, а тук се появява из невиделица- унищожаващ. Опитай се да схванеш разликата! :wavey:

ПП ...а иначе - Модераторът ,винаги има право!!! :smokin: :nono:
Н Е В Е Ж Е С Т В О Т О Е С И Л А !



[color=#FF0000] !!! ВСЯКО ПЛЕМЕ Е ДОСТОЙНО ЗА ВОЖДА СИ !!!
или по -ясно казано ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВНИЦИТЕ!
Аватар
Univer welo
 
Мнения: 230
Рейтинг: 1238
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 11:53 am
Местоположение: СВЕТЪЛ БАЛКАНСКИ СУБЕКТ

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот PtD » Сря Апр 27, 2011 11:03 pm

Univer welo написа:Да ,де, ама на изборите избираш управляващ / който гласува де /, а тук се появява из невиделица- унищожаващ. Опитай се да схванеш разликата! :wavey:


Съвсем същото е. Тук с + или - избираш такъв, дето управлява - т.е. може и той да слага + и -, променяйки насоката, в която се развива форумът.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот zax983 » Пон Май 30, 2011 4:03 pm

Това е адската простотия...

Влизам във форума след няколко месеца, като не съм писал в него много преди тази промяна, но появявайки се отново един път че така и не съм виждал да мога да слагам на някой минус или плюс или каквото и да било... Втори път че вече нямам достъп до разни раздели, защото разни олигофрени са ми нашлякали минусите със задна дата или там каквото е станало. Аз лично съм виждал само един единствен минус за мен и то след това, но да кажем че той е основателен, а другите... Уведомяване по имейл не е имало...

Оправете си рейтинговата система или я разкарайте. А да нямам достъп до раздели в които дори не съм писал... няма да казвам какво смятам за това, да не кажете че съм обидил някой :)
Аватар
zax983
 
Мнения: 280
Рейтинг: 971
Регистриран на: Сря Окт 20, 2010 8:51 am

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот ALEX » Пон Май 30, 2011 4:42 pm

Не можах да пиша в "Откраднати велосипеди" заради нисък рейтинг.
Тук няма значение какво си писал за да получиш минус. От тва което съм разбрал получаваш минус, ако :
- пишеш за надграждане ефтина рамка;
- питаш за нещо което не разбираш;
- попълниш съществуваща тема, която случайно си намерил и тя се окаже дублирана с по стара;
Да живее рейтинговата система = system failed.
Решение :
- намирате някой дето да ви слага "+" и бълвате всякви безполезни слова, за да може да пишете в "Откраднати велосипеди";
- създавате си нов профил;
- друг ви пуска темата;
Колоезденето в града уврежда сърцето
http://www.varnacity.info/search.php?pa ... w&nid=1800
Маска за колоездене против вредни газове?Kъде се продава?|Велосипед за всякакъв терен?
Аватар
ALEX
 
Мнения: 80
Рейтинг: 960
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:56 am
Местоположение: Варна Varna /Skype име: Acisor

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Univer welo » Пон Май 30, 2011 6:24 pm

ALEX написа:Не можах да пиша в "Откраднати велосипеди" заради нисък рейтинг.
Тук няма значение какво си писал за да получиш минус. От тва което съм разбрал получаваш минус, ако :
- пишеш за надграждане ефтина рамка;
- питаш за нещо което не разбираш;
- попълниш съществуваща тема, която случайно си намерил и тя се окаже дублирана с по стара;
Да живее рейтинговата система = system failed.
Решение :
- намирате някой дето да ви слага "+" и бълвате всякви безполезни слова, за да може да пишете в "Откраднати велосипеди";
- създавате си нов профил;
- друг ви пуска темата;


Приятелю, ти откри Америка, Съветският съюз, велосипеда и топлата вода! :wavey: Едновременно!!
Н Е В Е Ж Е С Т В О Т О Е С И Л А !



[color=#FF0000] !!! ВСЯКО ПЛЕМЕ Е ДОСТОЙНО ЗА ВОЖДА СИ !!!
или по -ясно казано ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВНИЦИТЕ!
Аватар
Univer welo
 
Мнения: 230
Рейтинг: 1238
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 11:53 am
Местоположение: СВЕТЪЛ БАЛКАНСКИ СУБЕКТ

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот zax983 » Вто Май 31, 2011 8:16 pm

Та защо рейтинговата система още не е премахната не разбрах :D
Аватар
zax983
 
Мнения: 280
Рейтинг: 971
Регистриран на: Сря Окт 20, 2010 8:51 am

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот hitar_potter » Вто Май 31, 2011 10:56 pm

zax983 написа:Та защо рейтинговата система още не е премахната не разбрах :D

'Щото не ти го решаваш. Между другото, май не си чел правилата, а?
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот PtD » Сря Юни 01, 2011 12:30 am

zax983 написа:Та защо рейтинговата система още не е премахната не разбрах :D

Ще ти се, а? Ама нямаааа! :lol:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Univer welo » Сря Юни 01, 2011 7:13 am

zax983 написа:Та защо рейтинговата система още не е премахната не разбрах :D



Виж ся кво наприи! Дигна посред нощ МОДЕРАТОРА да ти обяснява! Питай нас, ние ще ти разкажем всичко! Друг път внимавай повече! :nono:
Н Е В Е Ж Е С Т В О Т О Е С И Л А !



[color=#FF0000] !!! ВСЯКО ПЛЕМЕ Е ДОСТОЙНО ЗА ВОЖДА СИ !!!
или по -ясно казано ВСЕКИ НАРОД СИ ЗАСЛУЖАВА УПРАВНИЦИТЕ!
Аватар
Univer welo
 
Мнения: 230
Рейтинг: 1238
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 11:53 am
Местоположение: СВЕТЪЛ БАЛКАНСКИ СУБЕКТ

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот veskoz » Сря Юни 01, 2011 4:56 pm

zax983 написа:Та защо рейтинговата система още не е премахната не разбрах :D

Щот' разни други образи се не махат, а напротив.

"Автентичната тъпота винаги е превъзхождала изкуствения интелект."
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот did » Сря Юни 01, 2011 10:42 pm

ALEX написа:Не можах да пиша в "Откраднати велосипеди" заради нисък рейтинг.
Тук няма значение какво си писал за да получиш минус. От тва което съм разбрал получаваш минус, ако :
- пишеш за надграждане ефтина рамка;
- питаш за нещо което не разбираш;
- попълниш съществуваща тема, която случайно си намерил и тя се окаже дублирана с по стара;
Да живее рейтинговата система = system failed.
Решение :
- намирате някой дето да ви слага "+" и бълвате всякви безполезни слова, за да може да пишете в "Откраднати велосипеди";
- създавате си нов профил;
- друг ви пуска темата;



Безумен пост.

Правилата в един форум или сайт са такива, каквито са. Когато се регистрираш, ти се съгласяваш с тях. Иначе не се регистрираш.

Прочети темите преди да се въведе рейтинговата система и ще разбереш, защо работи ПЕРФЕКТНО!

Отвреме навреме има и ощетени, но няма съвършена система, от която всички да са щастливи.

Що ли пиша неща, която са 1000 пъти писани...
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот royalracing » Сря Юни 01, 2011 10:59 pm

Да,така е,вярно е,има ощетели,но е неразумно някои приятелчета да си направят рейтинга по 1600,да го направят на други приятелчета 1600,но те да имат лоши чувства към някои и да решат да смъкнат рейтинга на индивида които не го е заслужил с нищо,а е имало подобни случай.Както и да е-така са преценили админите-така ще е,които не му харесва-да не пише :wavey:
I am SPECIALIZED
Аватар
royalracing
 
Мнения: 1161
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Фев 12, 2011 5:15 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот did » Сря Юни 01, 2011 11:03 pm

PRObably1 написа:Да,така е,вярно е,има ощетели,но е неразумно някои приятелчета да си направят рейтинга по 1600,да го направят на други приятелчета 1600,но те да имат лоши чувства към някои и да решат да смъкнат рейтинга на индивида които не го е заслужил с нищо,а е имало подобни случай.Както и да е-така са преценили админите-така ще е,които не му харесва-да не пише :wavey:


Да пишеш във форум е като да говориш пред публика. Не всички ще те харесат, но в крайна сметка анонимната публика има правото да избира, кого да слуша, а не говорителят да избира пред каква публика да говори.

Тая идея с приятелчетата не работи. Не си наясно с алгоритмите. Не може твоите приятели да ти вдигнат рейтинга. Това го правят читателите на форума.

Обещавам вече да не отговарям на хора, които даже не знаят правилата, които обсъждат.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот freebiker » Сря Юни 01, 2011 11:08 pm

PRObably1 написа:.

+1

Познавам такива индивиди, ''цъкат'' си плюсчета,понякога манипулират приятелите си,които имат регистрация в форума да направят нещо,отблагодаряват се с плюсчета,е как човек,който пише неграмотно,пише глупости ,простотии има рейтинг примерно над 1400-1500 ? Просто ми е чудно,вярно,не е честно,не завиждам по никакъв начин,но те си градят по този начин някакъв вид ''самочувствие без покритие'' и започват изцепките,но те пак/продължават да имат височък рейтинг...Да,не се знае как да ги хванем,но според мен е правилно хора с над 1700-2000 рейтинг да дават ''правосъдие'' .
Аватар
freebiker
 
Мнения: 161
Рейтинг: 1101
Регистриран на: Сря Юли 28, 2010 12:19 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот royalracing » Сря Юни 01, 2011 11:13 pm

Не,просто нещата според мен седят така:има индивиди които са с 1600 рейтинг-и смятат,че никои не може да им каже нищо защото ще му смъкнат рейтинга..Както и да е аз съм в форума да поискам съвет,да подпомогна на някои с каквото мога и да се разбера да карам с някои в парка,но има хора които смятат,че рейтинга ги прави големци един вид.Аз бях до тук повече не мисля,че има какво да кажа :) .
I am SPECIALIZED
Аватар
royalracing
 
Мнения: 1161
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Съб Фев 12, 2011 5:15 pm
Местоположение: София

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот did » Сря Юни 01, 2011 11:24 pm

PRObably1 написа:Не,просто нещата според мен седят така:има индивиди които са с 1600 рейтинг-и смятат,че никои не може да им каже нищо защото ще му смъкнат рейтинга..Както и да е аз съм в форума да поискам съвет,да подпомогна на някои с каквото мога и да се разбера да карам с някои в парка,но има хора които смятат,че рейтинга ги прави големци един вид.Аз бях до тук повече не мисля,че има какво да кажа :) .


Ако искаш когато пораснеш хората да те приемат сериозно, не допущай по 15 правописни грешки на 3 реда текст. Ако все си мислиш, че другите са ти виновни, обречен си.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот freebiker » Сря Юни 01, 2011 11:25 pm

Според мен не е толкова важно да има рейтингова система,не,не искам да я премахват,просто не ме интересува какъв е моят рейтинг,важното е да спазвам/е правилата,да си помагаме и да не създаваме излишни главоболия на управляващите и отговарящи за форума.Това е достатъчно,нищо повече не се изисква,за да бъде форумът поддържан,в добър вид :)
Аватар
freebiker
 
Мнения: 161
Рейтинг: 1101
Регистриран на: Сря Юли 28, 2010 12:19 pm

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот zax983 » Нед Юни 05, 2011 3:40 pm

Също не ме интересува какъв ми е рейтинга във форума. Който ме познава лично знае какъв е той :)

Дали съм заслужил тук да е нисък, това е съвсем друга тема... Въпроса е че аз съм спрял да пиша тук много преди да се вкара рейтинговата система, изведнъж се появявам с едно въпросче и се оказва че съответния раздел вече не ми е достъпен, както и всички останали важни раздели, в повечето от които никога не съм писал, а какво остава да съм заслужил изгонване от там. Та още преди да почна да пиша се оказва че вече са ми нашлякани минусите със задна дата или как? Това не само е нередно, това е супер дебилно... По глупаво е да се слагат минуси за неграмотност, но смея да твърдя че съм достатъчно грамотен, правя тук там по някоя грешка, вероятно и в този пост може да има но в сравнение с масата съм отличник и все пак ако искате ми слагайте и за това :) Даже ще ви улесня, тъй като рядко допускам грешки различни от "о/у". Търсете там, не че трябва да има основателна причина, но нали трябва да сте лицемерни и пред себе си - така де - да запазим съвестта чиста :)

П.П. С две думи, защо рейтинга ми е паднал без да пиша?! И защо когато съм с нисък рейтинг не мога и аз да оценявам? Т.е. аз никога не съм могъл, много интересно... Ест. всички се направиха на разсеяни по този въпрос, така че правилно доста хора им замириса на мафия(колкото повече познати имаш тук, толкова по-добре, независимо какво правиш... добре познатата ни шуробаджинащина...)

едит: И да не забравя, понеже някой от написа че когато съм се регистрирал съм се съгласил с правилата. Ами когато се регистрирах, нямаше рейтингова система и не помня да съм се съгласявал с нея :) Не че някой ме е питал и ест. кой съм аз да ме питат ще каже някой(да питат всички казвам пък аз, което също вероятно е станало, докато ме е нямало), но все пак за протокола :)
Аватар
zax983
 
Мнения: 280
Рейтинг: 971
Регистриран на: Сря Окт 20, 2010 8:51 am

Re: НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Мнениеот Ozzie » Нед Юни 05, 2011 4:52 pm

zax983 написа:Въпроса е че аз съм спрял да пиша тук много преди да се вкара рейтинговата система...

zax983 написа:...понеже някой от написа че когато съм се регистрирал съм се съгласил с правилата. Ами когато се регистрирах, нямаше рейтингова система и не помня да съм се съгласявал с нея...


Скъпи ми Закс, според това което е видно от профила ти, регистрирал си се във форума на 20 октомври 2010 г.
Рейтинговата система е въведена във форума има- няма три години преди твоята регистрация. Ако не вярваш, можеш да видиш от кога е темата в която пишем сега.

zax983 написа:...и не помня да съм се съгласявал с нея...

Някой друг, освен теб самия да ти е крив, че не си прочел "Условия за ползване", към които има връзка в страницата за първоначална регистрация, която очевидно директно си превъртял до бутона "Съгласен съм"?
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron