НОВО!!! Рейтинги във форумите на МТБ-БГ

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 22, 2007 5:35 pm

caspar написа:Значи оценяват се мненията. Защо не виждам нито една оценка на някое мнение, или не гледам където трябва?
Защото не се оценяват мненията. Системата всъщност има такава идея, но работи на принципа "симпатичен си ми - не си ми симпатичен".
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот did » Чет Ное 22, 2007 5:38 pm

NovemberCharlie написа:Защото не се ооценяват мненията. Системата всъщност има такава идея, но работи на принципа "симпатичен си ми - не си ми симпатичен".


Ти май наистина си недоволен. Не е "симпатичен си ми - не си ми симпатичен", а "симпатичен и полезен си на мнозинството тук - не си симпатичен на мнозинството".

Имай повече доверие в "мъдростта на тълпата"!

Всъщност, започнаха да се обаждат първите недоволни. Значи системата работи :D
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 22, 2007 5:44 pm

did написа:
NovemberCharlie написа:Защото не се ооценяват мненията. Системата всъщност има такава идея, но работи на принципа "симпатичен си ми - не си ми симпатичен".


Ти май наистина си недоволен. Не е "симпатичен си ми - не си ми симпатичен", а "симпатичен и полезен си на мнозинството тук - не си симпатичен на мнозинството".

Имай повече доверие в "мъдростта на тълпата"!

Всъщност, започнаха да се обаждат първите недоволни. Значи системата работи :D
Не, не значи. Моля, дефинирай "полезен". Нямам против системата, а посочвам очевидни недостатъци. Мнозинството не може да гласува. Гласува само един член. И автоматично решава на принципа "симпатичен си ми - не си ми симпатичен, кефиш ме, не ме кефиш".
П.П "Мъдростта на тълпата" e мъдростта на варварските орди - seek and destroy. ;)
Последна промяна NovemberCharlie на Чет Ное 22, 2007 5:45 pm, променена общо 1 път
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Чет Ное 22, 2007 5:44 pm

We shall see ^_^

днес още работи, утре някой хакер ще й се намъкне отзад и вече няма да работи, вдругиден ще я оправят, а в неделя ние всички си почиваме ^___^
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот caspar » Чет Ное 22, 2007 5:45 pm

NovemberCharlie написа:
caspar написа:Значи оценяват се мненията. Защо не виждам нито една оценка на някое мнение, или не гледам където трябва?
Защото не се оценяват мненията. Системата всъщност има такава идея, но работи на принципа "симпатичен си ми - не си ми симпатичен".

Споко, разбрах я идеята ;) .
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jivkonik » Чет Ное 22, 2007 5:45 pm

NovemberCharlie написа:
caspar написа:Значи оценяват се мненията. Защо не виждам нито една оценка на някое мнение, или не гледам където трябва?
Защото не се оценяват мненията. Системата всъщност има такава идея, но работи на принципа "симпатичен си ми - не си ми симпатичен".

Няма логика да се щура цял ден човек по темите и да дебне, само и само да мерне току що написан пост на някой, с който е имал схватки преди и да му прасне минуса, или респективно плюса на свое "любимо другарче". :dunno: Някой може да го правят за спорта, но с регулируем в ръцете на админите таймаут бързо могат да се тушират подобни поведения...
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 22, 2007 5:47 pm

jivkonik написа:
NovemberCharlie написа:
caspar написа:Значи оценяват се мненията. Защо не виждам нито една оценка на някое мнение, или не гледам където трябва?
Защото не се оценяват мненията. Системата всъщност има такава идея, но работи на принципа "симпатичен си ми - не си ми симпатичен".

Няма логика да се щура цял ден човек по темите и да дебне, само и само да мерне току що написан пост на някой, с който е имал схватки преди и да му прасне минуса, или респективно плюса на свое "любимо другарче". :dunno: Някой може да го правят за спорта, но с регулируем в ръцете на админите таймаут бързо могат да се тушират подобни поведения...
Ооо, човешката мерзост е безкрайна.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот jivkonik » Чет Ное 22, 2007 5:48 pm

screamBoy написа:We shall see ^_^

днес още работи, утре някой хакер ще й се намъкне отзад и вече няма да работи, вдругиден ще я оправят, а в неделя ние всички си почиваме ^___^

Е ако тръгнем всички да търсим "вратички" и да чупим Apache-PHP-MySQL системата сигурно ще успеем (не е като да няма вратички!), но надали това е смисъла на живота на повечето хора тук.... :dunno:
Утре ще намери някой "душица" връзки при хостинг провайдъра и ще "дръпне щепсела" на сървъра, ако е толкова настоятелен! :D Чак такива елементи надали има тук... в крайна сметка това нито е комерсиален сайт, нито политически, та да закипят такива страсти.
Последна промяна jivkonik на Чет Ное 22, 2007 5:51 pm, променена общо 1 път
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот did » Чет Ное 22, 2007 5:48 pm

NovemberCharlie написа:Моля, дефинирай "полезен". Нямам против системата, а посочвам очевидни недостатъци. Мнозинството не може да гласува. Гласува само един член. И автоматично решава на принципа "симпатичен си ми - не си ми симпатичен, кефиш ме, не ме кефиш".


ами... "полезен" = "кефи ме".

Какво има да му дефинирам толкова?

Индивидуалното действие е лично, но сумарният ефект е резултат от много еднократни действия. В крайна сметка не решава никой конкретно, а групата като цяло. За тази цел се грижи рандомизацията, която е постигната с множество дребни, но важни технически решения.

Всяка демократична система работи на този принцип - всеки има равни права на глас, но крайната ситуация зависи най-вече от действията на голямото мнозинство активни хора.

Ако имаш нещо против демокрацията по принцип, това е друга работа.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 22, 2007 5:56 pm

did написа:
NovemberCharlie написа:Моля, дефинирай "полезен". Нямам против системата, а посочвам очевидни недостатъци. Мнозинството не може да гласува. Гласува само един член. И автоматично решава на принципа "симпатичен си ми - не си ми симпатичен, кефиш ме, не ме кефиш".


ами... "полезен" = "кефи ме".

Какво има да му дефинирам толкова?

Индивидуалното действие е лично, но сумарният ефект е резултат от много еднократни действия. В крайна сметка не решава никой конкретно, а групата като цяло. За тази цел се грижи рандомизацията, която е постигната с множество дребни, но важни технически решения.

Всяка демократична система работи на този принцип - всеки има равни права на глас, но крайната ситуация зависи най-вече от действията на голямото мнозинство активни хора.

Ако имаш нещо против демокрацията по принцип, това е друга работа.
Интересна представа за демокрация. Ти къде си видял в една демокрация да се взимат всички решения с референдум?Напротив - демокрецията работи като тълпата избира администрацията, която да ръководи тълпата. Никога, ама никога важни решения не се оставят на тълпата. Поради простия факт, че тълпата няма необходимото ниво на компетнност и стратегическо мислене, а се подчинява на първосигнални импулси. Поради което е лесно манипулируема и контролируема.
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот did » Чет Ное 22, 2007 5:58 pm

NovemberCharlie написа:демокрецията работи като тълпата избира администрацията, която да ръководи тълпата. Никога, ама никога важни решения не се оставят на тълпата.


Е с това си изпроси едно бързо минусче от мен. Чувствай се свободен веднага да ми го върнеш, защото пък аз твърдо вярвам,че "тълпата" е по-мъдра от всяка "администрация".
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 22, 2007 5:59 pm

did написа:
NovemberCharlie написа:демокрецията работи като тълпата избира администрацията, която да ръководи тълпата. Никога, ама никога важни решения не се оставят на тълпата.


Е с това си изпроси едно бързо минусче от мен. Чувствай се свободен веднага да ми го върнеш, защото пък аз твърдо вярвам,че "тълпата" е по-мъдра от всяка "администрация".
:rofl: :rofl: :rofl: :bowdown: Станах ти несимпатичен, а?
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот jivkonik » Чет Ное 22, 2007 6:05 pm

NovemberCharlie написа:Интересна представа за демокрация. Ти къде си видял в една демокрация да се взимат всички решения с референдум?Напротив - демокрецията работи като тълпата избира администрацията, която да ръководи тълпата. Никога, ама никога важни решения не се оставят на тълпата. Поради простия факт, че тълпата няма необходимото ниво на компетнност и стратегическо мислене, а се подчинява на първосигнални импулси. Поради което е лесно манипулируема и контролируема.

Именно за това тук нещата не са оставени в ръцете на ТЪЛПАТА (т.е. множество гласувания за един пост биха били "тълповиден" подход). Единичния вот вкарва известен момент от вероятностен характер - кой пръв ще мерне поста и ще реши (или не реши) да гласува? Той може да е от "коректните" (гласува за съдържанието на поста, не за човека), а може и да е от "некоректните" (гласува на принципа - Тоя ме кефи - оня не!) потребители. Статистически погледнато ако във форума нещата са основно поставени на личностно противопоставяне (надяваме се да не е така на практика) нещата ще наклонят към втория вид гласуване. Но.... времето ще покаже, може да разглеждаме в момента това като малък социален експеримент - преодоставяне на една власт "на всеки по малко", ако той осъзнава силата си, правото си и го използва правилно ще подобрим форума, ако не - алгоритми бол, а не е като да нямаме идеи :evil: (дупе да му е яко на дивелопъра, той си знае кой е ;) )
Последна промяна jivkonik на Чет Ное 22, 2007 6:27 pm, променена общо 1 път
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот Admin » Чет Ное 22, 2007 6:21 pm

Без да се обиждате, ама защо толкова бързате с изводите. Днес е първият ден от работата на системата и всеки е надъхан да гласува, някои и да пишат. Включително и аз. Нормално е. Но след ден, два, три работата отново ще вземе връх, първоначалното трупане на капитал, така де, на рейтинг, ще е позаглъхнало и нещата ще се поуспокоят, а едва след по-дълъг период ще може да се каже имала ли е наистина успех системата или не.
Да, системата е демократична, доколкото мога да си представя това в един форум. Не виждам нищо лошо в това. NC, от какво заключи, че "тълпата" ще взима всички важни решения? Кои са тези важни решения?
Защото на практика "тълпата" ще взима само едно решение и то е какъв да е обликът на форума - като поведение на участниците, като качество на информацията. Няма смисъл да потретям, че аз точно това искам и точно това смятам за нормално.
И все пак, ще те помоля преди да говориш за "тълпа" да отидеш в секцията "потребители" и да ги сортираш по рейтинг. Обърни внимание колко и кои хора са получили начален рейтинг за гласуване. Критерият го обясних, ако някой си е направил труда да го прочете. Със сигурност ще има хора, които ти не би сложил там, но идеята не е била аз или ти да ги слагаме. Смея да твърдя, че чрез обективни признаци бе направена извадка, която е доста далеч от определението "тълпа". Напротив, налице са всички възможности за това "елитът" на форума да вземе "важното решение". Разбира се, това решение не се взима веднъж и завинаги ;)
Не виждам нищо лошо в това авторът на темата, ако има достатъчно висок рейтинг да гласува, да оценява мненията според това дали са му полезни или не. Не забравяй, че един новорегистриран неграмотно пишещ чатър няма право на глас и 400 точки го делят от него.

@4getcredo
Един от дефектите на еднократното гласуване е, че максималният/минималният възможен рейтинг зависи от големия брой постове, т.е. колкото повече постове, толкова по-висок/по-нисък рейтинг можеш да получиш... Например, казвам голям брой 'безобидно положителни мнения' и рейтингът ми се качва доста, казвам 'едно уникално умно нещо', което в годините се прочита n-брой пъти и просветлява четни и нечетни байкърчета, но рейтингът ми остава същия (увеличен само с 20)

За мен това не е дефект, а преимущество на системата. Обаче умишлено няма да обяснявам защо мисля така, освен на по чаша бира, разбира се :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот 4getcredo » Чет Ное 22, 2007 6:22 pm

MaN1aK написа:А мога ли да питам къде трябва да отида да за да мога да гласувам за някое мнение? :dunno:


В долния десен края на всяко мнение се появява + и -. Понеже може да се гласува само по веднъж на мнение, тези + и - изчезват, когато вече е гласувано. Рейтингът се вижда до броя постове.

Аааа, всъщност границата е 1600 т., т.е. не можеш да гласуваш още ;)
Последна промяна 4getcredo на Чет Ное 22, 2007 6:33 pm, променена общо 3 пъти
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот 4getcredo » Чет Ное 22, 2007 6:26 pm

Admin написа:
@4getcredo


Аз само доразвих разсъждението на MAN6 :) Относно ефекта от едно или друго решение - времето ще покаже :)

А от бирата няма да се откажа ;)
Последна промяна 4getcredo на Чет Ное 22, 2007 6:36 pm, променена общо 2 пъти
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Чет Ное 22, 2007 6:26 pm

MaN1aK написа:А мога ли да питам къде трябва да отида да за да мога да гласувам за някое мнение? :dunno:


Трябва да отидеш там, където рейтингът ти ще е 1600т. или повече. Най-добрият и сигурен начин да стигнеш до това "място" е като пишеш в сериозните форуми внимателно, смислено, грамотно, културно, без да се заяждаш с другите и т.н., казано иначе, като спазваш Правилата на форума максимално стриктно. Успех!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот PtD » Чет Ное 22, 2007 6:29 pm

Първо прочете предложението и тогава давайте акъл кое как. Ясно си пише, че за да има право някой да гласува, трябва да има определен рейтинг. МaN1aK например не се е класирал, затова няма да вижда контролите за гласуване.

Първоначално всички потребители получиха рейтинг 1200, с изключение на група, избрана по обективен критерий, която получи 1700.На никого не са давани индивидуални бонуси.

Тези с рейтинг 1200 не могат да гласуват, тези с 1700 - могат, но са много близо до границата, когато няма да могат. Т.е. и те трябва да внимават да не се олеят.

@Ноемврийски, не мога да разбера точно кое не ти харесва? Че няма администрация ли? Това е най-хубавото нещо в системата ;)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот screamBoy » Чет Ное 22, 2007 6:31 pm

Admin написа:...секцията "потребители" и да ги сортираш по рейтинг. ...


абе се съм на 10то място бе ей кво правите я бързо нанякъде ме засилете ^_^

Admin написа:Трябва да отидеш там, където рейтингът ти ще е 1600т. или повече. Най-добрият и сигурен начин да стигнеш до това "място" е като пишеш в сериозните форуми внимателно, смислено, грамотно, културно, без да се заяждаш с другите и т.н., казано иначе, като спазваш Правилата на форума максимално стриктно. Успех!


лесно ти е с твоя рейтинг, нали ...

jivkonik написа:Моля тези граници да бъдат публикувани и на видно място, както са точковите граници за публикуване/отговор/тежест за всеки от форумите!
В обяснителния пост за новата система Админ не ги е посочил точно като цифри, само е споменал, че нов потребител стартира от 1200 точки, и че трябва да си заслужи човек правото да гласува....


тук си позволявам да коментирам пост бая след моя, но рейтингуването сега е модерно, тия дни, а форума е тук вече 4+ години и модерностите могат да са нещо като привлекателни-непривлекателни черти, ама не и цел, нали
Последна промяна screamBoy на Чет Ное 22, 2007 6:41 pm, променена общо 2 пъти
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 22, 2007 6:34 pm

PtD написа:Първо прочете предложението и тогава давайте акъл кое как. Ясно си пише, че за да има право някой да гласува, трябва да има определен рейтинг. МaN1aK например не се е класирал, затова няма да вижда контролите за гласуване.

Първоначално всички потребители получиха рейтинг 1200, с изключение на група, избрана по обективен критерий, която получи 1700.На никого не са давани индивидуални бонуси.

Тези с рейтинг 1200 не могат да гласуват, тези с 1700 - могат, но са много близо до границата, когато няма да могат. Т.е. и те трябва да внимават да не се олеят.

@Ноемврийски, не мога да разбера точно кое не ти харесва? Че няма администрация ли? Това е най-хубавото нещо в системата ;)
Напротив администрация има. Администрацията е логиката, структурата на системата. :) За съжаление, въпреки че внимателно чета постовете на админа, има нещо, което ми стана ясно чак от последния му пост. И то всъщно ми показа, че не съм прав. Ви е правите точно това, което смятам за правилно. Само че в по различен вариант. :D :beer:
Последна промяна NovemberCharlie на Чет Ное 22, 2007 6:36 pm, променена общо 1 път
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот jivkonik » Чет Ное 22, 2007 6:35 pm

PtD написа:
Тези с рейтинг 1200 не могат да гласуват, тези с 1700 - могат, но са много близо до границата, когато няма да могат. Т.е. и те трябва да внимават да не се олеят.


Моля тези граници да бъдат публикувани и на видно място, както са точковите граници за публикуване/отговор/тежест за всеки от форумите!
В обяснителния пост за новата система Админ не ги е посочил точно като цифри, само е споменал, че нов потребител стартира от 1200 точки, и че трябва да си заслужи човек правото да гласува....
Аватар
jivkonik
 
Мнения: 2600
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 29, 2004 9:59 pm
Местоположение: Bulgaria, Sofia

Мнениеот outfaced » Чет Ное 22, 2007 6:38 pm

ми системата има една "дупка" ако мога така да кажа ...
и май го казах и преди ...
няма кой да контролира, тия дет гласуват дали не се оливат с гласуването ... т.е. дали не го правят тенденциозно

в смисъл, те хората могат да си пишат супер постове, ама да са и същевременно супер необективни или тенденциозни в гласуването. Т.е. ако си нарочат някой, системно да му мачкат рейтинга, без това да има нещо общо с полезността на менията на съотвтената особа ... :dunno:

или някой изпадащ да си събере хора, който да му го вдигнат .. рейтинга :)

и така става малко борба срещу, кой колко му е по голяма агитката

Тези с рейтинг 1200 не могат да гласуват, тези с 1700 - могат, но са много близо до границата, когато няма да могат. Т.е. и те трябва да внимават да не се олеят.

абе видя се кои са връзкари .. хехе :D
шегичка ;) :agree:
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Admin » Чет Ное 22, 2007 6:39 pm

jivkonik написа:В обяснителния пост за новата система Админ не ги е посочил точно като цифри, само е споменал, че нов потребител стартира от 1200 точки, и че трябва да си заслужи човек правото да гласува....


Може би нарочно... ;) Целта за мен не е да създадем стремеж към точно определен рейтинг, целта е да се появи стремеж към писане, което осигурява нарастване, а не намаляване на рейтинга :)

Edit:
@outfaced
Или не си прочел вниматлено тази тема, и предишната тема и изобщо цялостната дискусия около тези рейтинги.
Или пък просто не вярваш във възможността статистически и на случаен принцип системата да се саморегулира. Аз пък точно на това се надявам. Времето ще покаже дали системата е оправдала или не очакванията и отговорът на този въпрос, разбира се, винаги ще е строго субективен за всеки човек.
Последна промяна Admin на Чет Ное 22, 2007 6:44 pm, променена общо 1 път
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Alpina » Чет Ное 22, 2007 6:40 pm

Скоро някой ще идари тавана и то в рамките на първия ден :D
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот did » Чет Ное 22, 2007 6:40 pm

Мда. Добре е да се спомене за наличието на "таван" от 2000. Като се достигне тази стойност, рейтингът не расте при плюсчета, но намалява при минусчета, така че да не е възможно да се отдалечиш твърде много от интересната зона :)
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот PtD » Чет Ное 22, 2007 6:42 pm

За което предложение (за таван) сърдечно благодарим на моделиера ;)

П.П. @Ноемврийски, това че ти е намалял рейтинга, няма нищо общо с това, че си вдигнал моя :beer:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 22, 2007 6:46 pm

PtD написа:За което предложение (за таван) сърдечно благодарим на моделиера ;)

П.П. @Ноемврийски, това че ти е намалял рейтинга, няма нищо общо с това, че си вдигнал моя :beer:
Oops, I did it again. :D
Последна промяна NovemberCharlie на Чет Ное 22, 2007 6:48 pm, променена общо 1 път
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Чет Ное 22, 2007 6:47 pm

това малко като скачените съдове - на единия му спада защото му го е вдигнал на другия ???

предлагам да спра да се лигавя, съгласен съм, добре, време е да правя нещо продуктивно ^_^


***последно - аве NC ти сигурен ли си че не се занимаваш с момиченца ? така постоянно да ти се дига и да спада .. от това ще да е :rofl:
Последна промяна screamBoy на Чет Ное 22, 2007 6:54 pm, променена общо 1 път
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 22, 2007 6:51 pm

След като бутнах на Марто още 10 точки, рейтингът отново ми спадна. :D
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот NovemberCharlie » Чет Ное 22, 2007 6:51 pm

А сега пък се вдигна. :crazy:
Конституция на Република България
Чл. 36. (1) Изучаването и ползването на българския език е право и задължение на българските граждани
Аватар
NovemberCharlie
 
Мнения: 5367
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 11, 2004 3:07 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron