Имам си малко работа, да не се чудите...

Тук ще намерите упътване за ползване на форума и правилата за общуване в него. Това е мястото за вашите предложения, критики и каквото друго се сетите, свързано с форума или сайта като цяло.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 400 / 600 / 10

Имам си малко работа, да не се чудите...

Мнениеот Admin » Пон Ное 24, 2008 12:32 am

Като прочетохте заглавието, какво си помислихте? ;) Че ще обявя някакво временно отегляне от форума заради някаква по-важна работа ли? Няма да имате тоя късмет! :D

Всъщност пиша тази тема, защото с настъпването на зимата (все по-осезаемо) идва време да свърша туй-онуй и по форума и тъй като нещата няма как да станат за един ден, а по-скоро ще стават постепенно в продължение на седмици/месеци, рекох да ви предупредя горе-долу какво ще се случва, за да не ви учудват някои нови теми, липсата на някои стари и разни други такива... Казано накратко, през зимния сезон, когато ми остава време, ще се занимая със следните рутинни неща:

- Прочистване на активните и по-важни форуми от разни заключени или безсъдържателни теми, както и от такива, които не са особено ценни.

- Създаване на нови Важни теми и допълване на сега съществуващите. Първите нови такива ще се появят след малко. По-нататък ще има още. Мисля оттук-нататък по-навременно да създавам Важни теми за някои нови продукти, например за повечето модели планински велосипеди на родните производители, както и за някои вносни, за да може информацията да се фокусира, доколкото е възможно, още на по-ранен етап. Не забравяйте, че списъкът с Важни теми е част от секцията ЧЗВ и е добре човек да поглежда там, преди да публикува нова тема.
(Ще припомня накратко, че целта на Важните теми е да съберат колкото се може повече от информацията за даден продукт на едно място, за да е по-лесна за намиране и да се избягват десетки теми за едно и също. Затова когато се създаде Важна тема за даден продукт, има изискване повечето въпроси и коментари за него да бъдат публикувани в нея. Изключение правят някои технически въпроси и мнения, както и честите случаи, когато се търси сравнение с други продукти в рамките на една тема - тогава не е удачно то да се прави във Важната, по-добре е в отделна).

- Допълване и оптимизираве на ЧЗВ. В тази връзка ще бъде създаден и Архив в рамките на ЧЗВ, където ще отиват някои части от главната тема, които вече не са актуални, за да може на тяхно място да влизат други, които са "по-пресни и интересни".

Това е в общи линии, няма нищо сензационно или извънредно. Както казах, споделям тази информация единствено, за да не се чудите като се пръкне някоя нова Важна тема или нещо друго покрай тази своеобразна сезонна "профилактика" на информацията във форума.

Пък вие през това време продължавайте да творите на воля!

:beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Назад към Мнения, предложения и въпроси за форума и сайта

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта