kolelo za DH

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

kolelo za DH

Мнениеот axelmax » Сря Окт 01, 2003 6:22 am

1 . taka , iskam da uchastvam v po DH sastezania preporachaite mi kolelo vazmojno nai evtinoto
2 . kolko struva sprint excel sas acera montaj
3 . kolko struva sprint camel sas acera montaj i ako moje poveche informacia za modela
4 . ekipirovka za DH
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Jacket » Сря Окт 01, 2003 8:10 am

1. DH колелата май се славят като най-скъпите... колко си готов да заделиш?
2.Не мисля, че Sprint имат модел специално за DH.
3. Тези изброените изобщо не стават за DH... camel-а не си спомням точно какъв беше, но Excela-а го знам и НЕ Е за DH. BTW струва към 470лв май с Acera.
4. Може би едно от най-евтините колела за DH е Drag Behemoth (тук сигурно много хора ще ми скочат). Струва 890лв с Alivio Монтаж и механични дискове BR-M475 и 1300 май с Deore и хидравлични не знам точно какви дискове. Имаше по едно време в МЕТРО един Cross T-REX, който също беше за DH, но трябваше да му се смени лапата и вероятно каплите/спиците. Струваше 480лв, но вече го няма.
5. Екипировката може да ти струва от 35лв за каска + 20лв за наколенки + налакътници, до 1000+ лева за всичко :) Може би най-добрия вариант от евтините е 50ина лева за каска и още толква за протектори. За full face каска, обаче трябва да се изръсиш поне 200 лева.
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот screamBoy » Сря Окт 01, 2003 8:57 am

na Sprint Excel za da si igraesh na DH-er shte ti se nalovi da mu smenish wilka, kolela (celite), spirachki i ot men da mine kurbeli

Sprint Camel lichnoto mi wivdane e che e totalno neprigoden za planinski welosipedizym (kakywto i da e), ne zaradi drugo ami gyrbicata na ramkata

na towa systezanie imashe celi 3 (trima) picha spuskachi s kolela ot sorta na DRAG Expert t.e. ako si po-otkachen i uprawlqwash mnogo dobre sigurno sys tozi Excel sys zawodskiq montav shte postignesh nqkakwo klasirane

ekipirowka - shlem (250), rykawici(40), gornishte (tip qke) (200) i nakolenki s kori(70) - towa e naj-ewtiniq razumen wariant, cenite sa orientirowachni w bg. lywcheta

ako si reshil da si kupish kolelo i poleka-leka da go naprawish za DH, i ako iskash da e hardtail Excel-a naistina ne e losh izbor NO pri oshte edno uslowie - w sledwashtite 6 meseca nqma da pipash nishto po nego. Ako pyk shte imash pari da smenish neshto mnogo po-dobre e da si kupish samo ramka a s ostanalite pari i tezi deto shte ti dojdat wzimash qkite chasti. Emi omotano go obqsnih, no stana qsno, nali :)))

[url=http://www.freevibe.com/headsup/lowdown_index.shtml][img]http://free.techno-link.com/screamBoy/Graphics/KnockedOut.gif[/img][/url] &lt;.. [url=http://free.techno-link.com/screamBoy/]<s>Let it</s> [b][color=blue]B[/color][color=red]e[/color][/b][/url] ..&gt;
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот SPA » Сря Окт 01, 2003 9:31 am

[quote="axelmax"]

1 . taka , iskam da uchastvam v po DH sastezania preporachaite mi kolelo vazmojno nai evtinoto
2 . kolko struva sprint excel sas acera montaj
3 . kolko struva sprint camel sas acera montaj i ako moje poveche informacia za modela
4 . ekipirovka za DH
[/quote]

Prietelu ne iskam da ti ohlajdam entusiazma, no pred da uchastwash w DH saztezania ste triabwa dosta da se potrudish w izwan rabotno wreme s biake po halmowete. Za sajalenie koleta koito si izbroil sa w takaw cenowi diapozon che za tezi pari, moje da si wzemehs samo kolelo za XC s dosta kompromisi. E s nego moje i da se puskash, no nadali moje da se kaje DH. I az sam taka, karam si twarda ramka i si mislia che prawia nesto. No kato poglednish nestata realno se okazwa pochti nisto za niwoto na DH. Ako naistina si reshil da se zanimawash s DH spored men ste triabwa da si prigotwish okolo 2000lv kato za nachalo. Da si wzemehs edno kolelo za DH s mnogo kompromisi i zdrawi protektori. Pak sled towa kato padnesh 10 pati i se ojulish zdrawo, schupish toui onui i sled wsichko towa imash oste jelanie moje da se probwash na saztezanie.
E mnogo sa cherni kraskite ama deistwitelnia jiwot e taka. Taka che dawai napred smelo ....
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Tanuco » Сря Окт 01, 2003 4:08 pm

Нито едно от посочените колела НЕ става за DH!
Tanuco
 
Мнения: 259
Рейтинг: 1653
Регистриран на: Сря Окт 30, 2002 1:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TheUndertaker » Сря Окт 01, 2003 4:38 pm

E sega ako ne mu lipsva entusiazum 6te se mu4i 6te go boli edno drugo i tnt , puk toku vi6 sviknal :).Naistina tanuco e rpav tiq kolela ne gi biva za nanadolu , no vse pak nikoi ne e kazal 4e ne stavat pri dobro jelanei entusiazum i volq gi akrai nadolu , no ne si misli da stigne6 vremenata na DH-urite :)!

[b]nqma ni6to po ne6tastno ot 4ovek vqrva6t na sobstwenite si izmislici![/b]
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот nikitzo » Сря Окт 01, 2003 5:08 pm

zadnoto oka4vane na camela e to4no kato moito cross enduro i mai ne stava za dh ama ina4e si ba4ka perfectno (moito de) i shtoto mu e maluk hoda. A v kolelata za DH ne me kefi 4e sa s mnogo malko skorosti nqma li nqkakvo universalno kolelo za vsi4ko
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот SPA » Сря Окт 01, 2003 5:15 pm

[quote="nikitzo"]

zadnoto oka4vane na camela e to4no kato moito cross enduro i mai ne stava za dh ama ina4e si ba4ka perfectno (moito de) i shtoto mu e maluk hoda. A v kolelata za DH ne me kefi 4e sa s mnogo malko skorosti nqma li nqkakvo universalno kolelo za vsi4ko
[/quote]

E DH koleloto ima tolkoz skoosti kolkoto mu slojish. Taka che towa ne e kriterii.
:wavey:.......................................................................:tophat:
SPA
 
Мнения: 1349
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 04, 2002 11:23 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Сря Окт 01, 2003 5:33 pm

[quote="nikitzo"]

zadnoto oka4vane na camela e to4no kato moito cross enduro i mai ne stava za dh ama ina4e si ba4ka perfectno (moito de) i shtoto mu e maluk hoda. A v kolelata za DH ne me kefi 4e sa s mnogo malko skorosti nqma li nqkakvo universalno kolelo za vsi4ko
[/quote]


ami horata sa si kazali che ni6to kombinirano ne tolkova hubavo kolkoto tova koeto si e specialno za celta

neznam dali me razbrahte ama ....

Dum Spiro Spero
Samo slabite se stremqt kym porqdyk. Silnite vladeqt haosa
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Сря Окт 01, 2003 10:41 pm

mersi za infoto na vsichki taka do kolkoto razbiram trabvat mi pone 1300 lw , no imam novi vaprosi:
1. montaja igraeli mnogo vajna rolia pri DH ,vse pak espiskane koe e minimuma
2. kaplite dopostimiat minimum za DH
3. preden amortesior dopostimiat minimum za DH
4. ramka moje li da e samo s preden amortesior zaDH
5. spirachki diskovi kakvi dopostimiat minimum za DH moje li samo predna
6. znaete li kade prodavat ramki novi ili vtora upotreba za DH
7. ako si vzema podhodasta ramka i kupa sprint exteme ili camel i premestia chastite na ramkata i prodam ramkata na extrema i/ili prednia amortesior i si kupa hubav pred. amortesior ,a kakvi se struva prednia amortesior na sprint extreme
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот HellRaider » Сря Окт 01, 2003 11:07 pm

[quote="axelmax"]

mersi za infoto na vsichki taka do kolkoto razbiram trabvat mi pone 1300 lw , no imam novi vaprosi:
1. montaja igraeli mnogo vajna rolia pri DH ,vse pak espiskane koe e minimuma
2. kaplite dopostimiat minimum za DH
3. preden amortesior dopostimiat minimum za DH
4. ramka moje li da e samo s preden amortesior zaDH
5. spirachki diskovi kakvi dopostimiat minimum za DH moje li samo predna
6. znaete li kade prodavat ramki novi ili vtora upotreba za DH
7. ako si vzema podhodasta ramka i kupa sprint exteme ili camel i premestia chastite na ramkata i prodam ramkata na extrema i/ili prednia amortesior i si kupa hubav pred. amortesior ,a kakvi se struva prednia amortesior na sprint extreme

[/quote]

pich ako pita6 mene tiq sprintove i neznam si kakvo hich ne gi gledai za DH
ramkata za men netrabva da e tvyrda no ima i hora s tvyrdi ramki koito karat dosta po-dobre ot mnogo drugi s meki
armortesiora da e dvukoronen no tova ne te pravi vednaga dobyr...
kaplite zadyljitelno dvustenni nqma dve dumi tuka
spirachkite za mene sa si diskovi (hidravlichni) rabotqt mnogo po-dobre ot V-ta (ama tva sichki go znaqt)
a pak lichno moe mnenie da si zeme6 nqkva "gadna" ramka i da pochne6 da slaga6 ne6ta po neq izliza 2 pyti po skypo ot kolkoto da dade6 parite na 1 pyt

Dum Spiro Spero
Samo slabite se stremqt kym porqdyk. Silnite vladeqt haosa
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Tanuco » Сря Окт 01, 2003 11:08 pm

По-добре започни с твърдо колело и след година две мини на меко.Според мен така ще е най добре.
Капли-според мен Амброзио
Вилка-Marzocchi DJ 3
4-Всяка истинска рамка за спускане е с двойно окачване!!
5-Предна и задна дискови задължително.Ако са механични-Авид, ако са хидравлични-Магура
6-Магазин БАС, Лозенец, ул.Голо бърдо 5
7-Просто си купи хубаво колело и забрави тия трансфери!
Tanuco
 
Мнения: 259
Рейтинг: 1653
Регистриран на: Сря Окт 30, 2002 1:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Сря Окт 01, 2003 11:14 pm

[quote]spirachkite za mene sa si disk rabotqt mnogo po-dobre ot V-ta (ama tva sichki go znaqt) [/quote]


Ai stia bre? Siriozno li? Iskash da mi kaesh 4e discovi Logan spirat po dobre ot hubavi Shimano???

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.uha-mtb.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Сря Окт 01, 2003 11:19 pm

[quote="uha_rampage"]

[quote]spirachkite za mene sa si disk rabotqt mnogo po-dobre ot V-ta (ama tva sichki go znaqt) [/quote]


Ai stia bre? Siriozno li? Iskash da mi kaesh 4e discovi Logan spirat po dobre ot hubavi Shimano???

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.uha-mtb.hit.bg
[/quote]

ave trqbva6e da pi6a che staa duma za hidravlikata ama ne se setih e sa 6te go popravq

Dum Spiro Spero
Samo slabite se stremqt kym porqdyk. Silnite vladeqt haosa
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот koko » Сря Окт 01, 2003 11:26 pm

Hell izvinqvai ama Avid mehanika po moe skromno i amatiorsko mnenie spirat po-dobre ot tvoite July-ta.
koko
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Май 09, 2003 7:22 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Сря Окт 01, 2003 11:29 pm

[quote="koko"]

Hell izvinqvai ama Avid mehanika po moe skromno i amatiorsko mnenie spirat po-dobre ot tvoite July-ta.
[/quote]

e neznam lichno mnenie az i s avid-a sym karal ama qvno taq spirachka me mraze6e mene i tva e =))
a i mene juley-to s GustavM-skiq disk mi haresva kak spira
Dum Spiro Spero
Samo slabite se stremqt kym porqdyk. Silnite vladeqt haosa
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот koko » Сря Окт 01, 2003 11:32 pm

Gadni sa Avidite,takav simpatqga si a te da te namrazat :D:D:D[:p][:p][:p].Seriozno - mnogo sa grabby ,stisne6 leko a te te hvarlqt prez kormiloto-osobeno tebe si te predstavqm kakto tezi6 60tina kg kakvo se slu4va:D:D:D.
E to ne 4e i az sam karal Avid pove4e ot 15min.
koko
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Май 09, 2003 7:22 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Сря Окт 01, 2003 11:38 pm

[quote="koko"]

Gadni sa Avidite,takav simpatqga si a te da te namrazat :D:D:D[:p][:p][:p].Seriozno - mnogo sa grabby ,stisne6 leko a te te hvarlqt prez kormiloto-osobeno tebe si te predstavqm kakto tezi6 60tina kg kakvo se slu4va:D:D:D.
E to ne 4e i az sam karal Avid pove4e ot 15min.
[/quote]

ne sym kazal che sa Gadni ti go kazva6
a to mene i juley-tata me hvyrlqt ama neznam a i ne me kefi mnoo mnoo kato natisne6 leko da zakovavat predpochitam da trqbva da gi natisne6 po silnochko che da sprat ave neznam mai nqkyv glupav "spor" vodim
za sega sym si dovolen ot tqh na prolet 6te slagam drugo

Dum Spiro Spero
Samo slabite se stremqt kym porqdyk. Silnite vladeqt haosa
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот uha_rampage » Сря Окт 01, 2003 11:41 pm

[quote]E to ne 4e i az sam karal Avid pove4e ot 15min.[/quote]

ne uspq da se zadurjish na koleloto zaradi tqh li [:p]

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.uha-mtb.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот koko » Сря Окт 01, 2003 11:54 pm

4akai malko,az se saglasqvam sas vsi4ko a ti mi kazva6 4e sporime:D.Kazah "gadni" 6tot ti kaza 4e Avidite te mrazat (a i spored mene modulatziqta na minalogodi6nite modeli e lo6a):D
koko
 
Мнения: 695
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Пет Май 09, 2003 7:22 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот HellRaider » Сря Окт 01, 2003 11:57 pm

[quote="koko"]

4akai malko,az se saglasqvam sas vsi4ko a ti mi kazva6 4e sporime:D.Kazah "gadni" 6tot ti kaza 4e Avidite te mrazat (a i spored mene modulatziqta na minalogodi6nite modeli e lo6a):D
[/quote]

e vij che spor e v kavichki ve

Dum Spiro Spero
Samo slabite se stremqt kym porqdyk. Silnite vladeqt haosa
a za modulatziqta qvno sym im sviknal i mi e dobre
Вчера е история.
Утре е мистерия.
Днес е подарък.
HellRaider
 
Мнения: 351
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 8:38 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cu0 » Чет Окт 02, 2003 11:21 am

ако мислиш наистина да се съзтезаваш ... минимум 1500 лв. за твърдо колело (предимно компоненти втора ръка, и то само докато се научиш да караш), 500 лева за екипировка и още 500 за ремонти по-колелото разпределени някак си във времето. Както ти казаха, забравяш всякакви Спринтове, Кросове... Магазина в който могат да ти сглобят почти всякакво колело е БАС, Веломания ... може и да могат, но ще го направят само с нови части, което ще вдигне цената.
Всичко играе роля, по тези колела обикновено няма излишни неща, колкото по качествено, толкова по-здраво и по-бързо ... а това зависи и от карача вече :) така че без да се изсилваш в началото, ако не можеш да си го позволиш финансово

Иначе може всичко, ако ще го караш няма универсална формула за: това+това=DH колело и всичко друго не е, а ако е само според външния вид ... да, там може да заключиш в следното: голема вилка, големо кормило, Крос, големи дискове, изгъзена рамка, Крос, лепенки, светлоотразител, дебели точила, Крос, газарска каска, монтажа няма зн. - не се вижда, пък и повечето хора не разбират :)
Аватар
Cu0
 
Мнения: 375
Рейтинг: 1777
Регистриран на: Чет Апр 10, 2003 10:20 am
Местоположение: Saint Kitts and Nevis

Мнениеот slender » Чет Окт 02, 2003 12:08 pm

Vij sega axelmax,

Spored men ti v momenta si pod vpechatlenieto na sastezanieto, i mnogo ti se iska kolkoto se moje po-byrzo da stanesh kato tiq momcheta, za koito Deo kaza na nagrajdavaneto "A sega Edikoisi da doide na podiuma, i molq vsichki momicheta da pripadnat!":)
Ne te podigravam, i az sum minal prez tori period (daje mai oshte sum v nego :}):), no shte te posyvetvam za momenta da ukrotish strastite. Kato che li nai-razumno e da si vzemesh edno sravnitelno nisko tvurdo kolelo sys zdravi shini i prilichna vilka (nqkoi rockshox s 10-tina sm hod). Tova nqma da te dokara do falit i shte ti pozvoli da napravish pyrvi stypki v istinskoro extreme koloezdene. Samo che trqbva da bydesh tyrpeliv - pokarai aktivno pone do proletta, dotogava shte si nauchil i razbral dostatachno neshta. Togava veche shte mojesh da si vzemesh i meka ramka, koqto s dosegashnata ti konfiguraciq ot tvardoto kolelo da napravi edin baik koito moje s nqkoi kompromisi da se prieme che e podhodqsht za dh, eventualno shte ti trqbva i po-dobra vilka.
No purvo trqbva da opitash shto e to i da pokarash, ne skachai izvednaj v oganq.

Uspeh, dano te vidim dogodina pone v desetkata na republikanskoto :)
slender
 
Мнения: 25
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Май 25, 2003 6:26 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Чет Окт 02, 2003 10:03 pm

haha, tuka se seshtam w petyk predi systezanieto tochno dokato chakah rejsa da dojde gledahme s edin dqdo i mackata mu kak nqkwi pichowe opywat nqkwi palatki kydeto beshe posle finala, a dqdoto nqkyw si powtarqshe 'ne move edno kolelo da struwa 10hil ewro ... ne go wqrwam ... towa e kolkoto kola ... kakwo tolkowa im ima na tiq kolela ... ne move edno kolelo da struwa 10hil ewro ...' i t.n. beshe leko w CIKYL :))) ta i ti za da ne izpadash w cikyl (ili oshte po-losho - washte) ne pitaj za ceni :))) kupuwash naj-naj- kakwoto movesh i towa e bratche. Pone wsichki koito poznawam sme taka.
towa e kym picha deto otwori temata, mnali

[url=http://www.freevibe.com/headsup/lowdown_index.shtml][img]http://free.techno-link.com/screamBoy/Graphics/KnockedOut.gif[/img][/url] &lt;.. [url=http://free.techno-link.com/screamBoy/]<s>Let it</s> [b][color=blue]B[/color][color=red]e[/color][/b][/url] ..&gt;
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот A.D.I. » Нед Окт 05, 2003 10:49 pm

[quote][i]Originally posted by screamBoy[/i]

haha, tuka se seshtam w petyk predi systezanieto tochno dokato chakah rejsa da dojde gledahme s edin dqdo i mackata mu kak nqkwi pichowe opywat nqkwi palatki kydeto beshe posle finala, a dqdoto nqkyw si powtarqshe 'ne move edno kolelo da struwa 10hil ewro ... ne go wqrwam ... towa e kolkoto kola ... kakwo tolkowa im ima na tiq kolela ... ne move edno kolelo da struwa 10hil ewro ...' i t.n. beshe leko w CIKYL :))) ta i ti za da ne izpadash w cikyl (ili oshte po-losho - washte) ne pitaj za ceni :))) kupuwash naj-naj- kakwoto movesh i towa e bratche. Pone wsichki koito poznawam sme taka.
towa e kym picha deto otwori temata, mnali
аз ли4но не съм виждал колело за пов4е4е от приблизително 12 бона,дори на снимка...интересно кво ли ще е:) а за пи4а дето отвори темата-според мен един хардтейл с 13ход отпред , осмици дискове(не задължително споменатите,hayes,shimano,hope) както и DH-specific 4асти е най-доброто решение,защото с него ще се нау4иш да поемаш неравностите,вместо да раз4иташ на ока4ването.след време разбира се се прехвърляш на мека рамка и сменяш вилката с голяма.кофтито е 4е така излиза по-скъпо,отколкото да си купиш направо колело за спускане.

NoPain...NoGain
NoPain...NoGain
A.D.I.
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 11:28 pm

Мнениеот uha_rampage » Нед Окт 05, 2003 11:10 pm

1500 leva ti trebet, az v momenta si pravq 1 hard tail za sustezatelni celi...

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.uha-mtb.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот FOES » Пон Окт 06, 2003 1:45 am

[quote="nikitzo"]

zadnoto oka4vane na camela e to4no kato moito cross enduro i mai ne stava za dh ama ina4e si ba4ka perfectno (moito de) i shtoto mu e maluk hoda. A v kolelata za DH ne me kefi 4e sa s mnogo malko skorosti nqma li nqkakvo universalno kolelo za vsi4ko
[/quote]

За твое щастие, има такова колело. Рамката му се казва The Fly и е марка FOES. Струва само 2449$ с заден амортесьор Fox R/C или Romic T2.:D Ако си гледал New World Disorder 3, си видял Dave Watson безуспешно да се опитва да го размаже с 6+ метра скок от скала. (е той падна, но на колелото нищо му няма). Айде чао от мен и умната.
FOES
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 1:36 am

Мнениеот screamBoy » Пон Окт 06, 2003 10:30 pm

аве това не е ли само рамката за тия пари ?
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот FOES » Сря Окт 08, 2003 4:27 am

[quote="screamBoy"]

аве това не е ли само рамката за тия пари ?
[/quote]

Да, рамката струва толкова. Аз това и казах, но наистина не е много ясно за кое става дума от писанието ми.
Та живот и здраве, и аз ще мога да се опитам да потроша едно такова. :D
FOES
 
Мнения: 2
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 1:36 am

Мнениеот КапитанПланета » Сря Окт 08, 2003 9:04 am

[quote="FOES"]

[quote="screamBoy"]

аве това не е ли само рамката за тия пари ?
[/quote]

Да, рамката струва толкова. Аз това и казах, но наистина не е много ясно за кое става дума от писанието ми.
Та живот и здраве, и аз ще мога да се опитам да потроша едно такова. :D
[/quote]


[b]Не се опитвай. Направи го ![/b]
[i][color=blue](Joda, BikeRider)[/color][/i]

Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта