Утре /04.03.2011 г./ двама мърдясали...

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Утре /04.03.2011 г./ двама мърдясали...

Мнениеот tisho » Чет Мар 03, 2011 8:42 pm

Здравейте!

Най-после да успея да се организирам за, макар и кратко, но все пак, каране. Първото ми за последните 4-5 месеца.
С другарчето ми си харесахме това - хем кратко, хем наблизо, че нито сме карали около София, нито смятаме, че сме в добра форма, пък и човекът е с машина за спускане, но му се върти та две не вижда /също както на мен/.
Тръгването ще е около 10:00 (+/- 30 мин.) с изходен пункт БИЛА на бул. България.
Ако някой иска да сподели карането с нас, а и да ни покаже нещо повече около този маршрут /стига да има варианти на удължаването му и ние да сме пълни със "спортна злоба/, нека заповяда.
Темпото ще е "крос-кръчми".
Би трябвало докъм 15-16:00 часа да сме се върнали, че имаме разни задължения към работодателите.

На ЛС може да си разменим телефони, за да се доразберем утре сутрин.

Лека!
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: Утре /04.03.2011 г./ двама мърдясали...

Мнениеот ivan_radev1 » Чет Мар 03, 2011 10:36 pm

Този маршрут би трябвало да ви отнеме около два часа. Аз го правя в обедната почивка за час и нещо без особено бързане. Ако ви дойде малко карането, продължете от Тихият кът нагоре към Златните мостове и Момина скала. Времето би трябвало да ви стигне да хапнете и да пиете по една бира на Момина скала.

След като преминете през паркинга на Тихият кът, хващате туристическата пътека, която се пада в ляво от въпросния паркинг. След по-малко от 200 метра, пътеката излиза на широка алея, продължавате надясно по алеята, която ще ви отведе до Златните мостове. След Златните мостове продължавате още 200 метра по алеята и тя отново пресича пътя, там изоставяте алеята, която се изкачва стръмно нагоре и продължавате по пътя в дясно, след около 1,5км ще видите ресторант Момина скала на около 50 метра в ляво от пътя. Ако случайно не можете да се ориентирате, попитайте туристите.
Аватар
ivan_radev1
 
Мнения: 346
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 17, 2009 10:10 pm

Re: Утре /04.03.2011 г./ двама мърдясали...

Мнениеот nofear921 » Чет Мар 03, 2011 11:02 pm

Мислех събота да ходя да покарам над с.Герман, но от доста време искам да пробвам тази пътека. Ще гледам да съм 10:00 на паркинга на Биллата. :beer:
Antares написа:Клаймъра е Голф двойката на планинското колоездене.
Аватар
nofear921
 
Мнения: 384
Рейтинг: 1376
Регистриран на: Пон Окт 06, 2008 12:55 pm
Местоположение: София

Re: Утре /04.03.2011 г./ двама мърдясали...

Мнениеот tisho » Пет Мар 04, 2011 7:26 am

Добро утро! Благодаря за информацията ivan_radev1.

nofear921 ще бъда и аз там по това време.
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu

Re: Утре /04.03.2011 г./ двама мърдясали...

Мнениеот tisho » Пет Мар 04, 2011 9:20 pm

Малко закъсняхме за срещите, но дано ни бъде простено!
Иначе условията за каране днес бяха повече от добри! Така зареждащо беше карането по снега, че направо яд ме хваща, че трябваше да се връщам толкова рано.
Благодаря на включилите се и другия път да имат повече смелост и "спортна злоба" в краката им :D
Аз стигнах и се върнах по маршрута, както е описан от Любо на сайта. Пих един чай в ресторанта от "зрелия комунизъм", който напомняше с атмосферата си /обзавеждане, покривки и италианска музика от 70-те/ за филма "Врућ ветар". Само Шурдилович го нямаше :D
Аватар
tisho
 
Мнения: 622
Рейтинг: 1628
Регистриран на: Чет Авг 11, 2005 3:49 pm
Местоположение: U picku materinu


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта