Неделя, 17 март - Варвара

Форум за обикновените карания в тесен приятелски кръг или пък такива, в които основната цел е човек да си намери компания за 1-2 дни. Хората, членуващи в клубове или неформални групи, също могат да публикуват индивидуални карания в случаите, когато не става дума за обичайните разходки с други членове на групата.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Неделя, 17 март - Варвара

Мнениеот Admin » Сря Мар 13, 2019 7:30 am

В неделя мисля да покарам 3-4 часа над Варвара по маршрут с изкачване по черен път до х. „Равно боре“ и спускане от нея обратно към селото по дългата, подсичаща пътека над Чепинското дефиле.
Карането е с дължина около 20 км, стремежът ще е да го направим за 4 часа, темпото ще е бавно, но без излишни размотавания. Кръчми и други подобни неща - след карането.
Техническата трудност ще е средна - точно тези пътеки са от по-лесните, но все пак не са за начинаещи - необходими са поне средни умения, за да се изкефите.
Тръгването от София ще е около 8:00 ч, което означава, че началото на карането ще започне около 10:00 ч от центъра на Варвара.
По принцип имам едно място в колата, но нека първо видим кой иска да идва и кой търси/предлага транспорт, и тогава ще се разпределим.
edit: Началният час на карането е променен за 10:00, извинявам се, ако объквам на някого плановете!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Неделя, 17 март - Варвара

Мнениеот Yash » Чет Мар 14, 2019 1:01 pm

Привет!
Мисля да се включа. Съответно търся място в някоя кола.
Аватар
Yash
 
Мнения: 785
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пет Юли 19, 2013 7:24 pm

Re: Неделя, 17 март - Варвара

Мнениеот zasada » Чет Мар 14, 2019 2:33 pm

Още +1 за мястото в колата
Аватар
zasada
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1234
Регистриран на: Сря Апр 10, 2013 6:25 pm
Местоположение: София

Re: Неделя, 17 март - Варвара

Мнениеот nkc20 » Чет Мар 14, 2019 9:40 pm

Здравейте, аз също съм навит за каране. Мога да предложа и транспорт, но само за един човек + колело.
nkc20
 
Мнения: 162
Рейтинг: 1474
Регистриран на: Пет Юни 24, 2016 7:28 pm

Re: Неделя, 17 март - Варвара

Мнениеот Admin » Чет Мар 14, 2019 10:53 pm

Добре, засега се очертава аз да возя Юри (zasada), а Ники евентуално да се разбере с Явката да пътуват заедно.
Обаче се налага да изтегля началото на карането с един час напред, т.е. за 10:00 ч. Надявам се да не е проблем за никого.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Неделя, 17 март - Варвара

Мнениеот Admin » Съб Мар 16, 2019 6:41 pm

Забравих да напиша, че утре срещата е при читалището на Варвара. Това е горе в селото, не е долу при басейна. Сега не мога да пусна координати, по-късно вечерта.t.v.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Неделя, 17 март - Варвара

Мнениеот zasada » Пон Мар 18, 2019 5:15 pm

Аватар
zasada
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1234
Регистриран на: Сря Апр 10, 2013 6:25 pm
Местоположение: София

Re: Неделя, 17 март - Варвара

Мнениеот Admin » Сря Мар 20, 2019 12:19 pm

Малко повече снимки от фотоапарата: https://www.mtb-bg.com/index.php/galler ... march-2019 ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Индивидуални карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта