Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Reactor » Вто Апр 26, 2011 12:09 pm

Днес изписаха Таня от Болницата.Вече си е у дома,охка,пъшка и се чуди в Неделя къде да покараме :rofl:
Няма да има операция.Монтираха и един специален бандаж и това ще е!
Какво разбрах от няколкодневния опит в Болницата:
Всеки,който се занимава с този спорт,трябва да си има в Банка между 1000 - 2000 кинта,които ще са нужни за покриване на непредвидените разходи при евентуален инцидент,падане,счупвания и т.н.
Нямаш ли ги,загубен си!
Около 700-900 лева излиза Фрактура на Ключица с операция,консумативи/импланти/ и прочие!
Последна промяна Reactor на Вто Апр 26, 2011 12:32 pm, променена общо 1 път
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот boriss13 » Вто Апр 26, 2011 12:15 pm

Reactor написа:...1000 - 2000...

Или някакъв вид застраховка?
Едит-Ако някой има информация моля да сподели, защото мисля, че планинската няма да покрие подобен неприятен инцидент. :crap:
Reactor :agree:
Трети едит-БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ!!! :peace:
Последна промяна boriss13 на Вто Апр 26, 2011 12:29 pm, променена общо 4 пъти
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Reactor » Вто Апр 26, 2011 12:23 pm

Ами не е много ясно,коя точно застраховка покрива Платинени пластини и Импланти изобщо,които при счупване са почти задължителни вече!
Но дори и да имаш застраховка,парите трябват веднага и в брой.Застраховките се изплащат после срещу предоставени Фактури,поне така ни казаха на нас след като поразпитахме.
Ако трябваше да я оперират,парите днес аз трябваше да ги вкарам по предоставена ми от Болницата сметка и да представя копие от платежно.
Не я пипат,докато не се плати а по празниците Застрахователите не работят!

Отделен е въпросът,че дори и да не ти е нужна операция,лекарите гледат да ти я направят,защото получават процент за тази работа и имат пак някакви преференции от фирмите доставчици на Имплантите!
Това го разбрах от вътрешен Човек ама от друга Болница разбира се!

@boriss13 Благодаря от нейно име :)
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Daniel Panev » Вто Апр 26, 2011 1:51 pm

Reactor написа:Не я пипат,докато не се плати а по празниците Застрахователите не работят!

Е те и банките не се скъсват от работа по това време :crap:
Айде да се оправя по-бързо и напълно...
TheAnimal написа:Абе друго си е да го "забелиш" :evil:
Аватар
Daniel Panev
 
Мнения: 1934
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 3:47 pm
Местоположение: София

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот ^_WhitE_DeMoN_^ » Вто Апр 26, 2011 3:17 pm

Reactor написа:Отделен е въпросът,че дори и да не ти е нужна операция,лекарите гледат да ти я направят,защото получават процент за тази работа и имат пак някакви преференции от фирмите доставчици на Имплантите!


Аз за операция след счупване на ключица не съм чувал... А от това което съм чел - лечението се изразява в изработката на превръзка и обездвижване.
Разбира се написаното по-горе не важи при отворена рана :crap:

Бързо и лесно оздравяване :praying: и да не се повтаря :peace:
Viber | Telegram | WhatsApp | Kaizala: 0885355287 || Facebook: Serge Bulah || Instagram: serge.insta
Аватар
^_WhitE_DeMoN_^
 
Мнения: 457
Рейтинг: 1775
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 3:23 pm
Местоположение: София, Льолин-6

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот PtD » Вто Апр 26, 2011 3:54 pm

^_WhitE_DeMoN_^ написа:Аз за операция след счупване на ключица не съм чувал...


Не си чувал, ама правят. За идеално напасване на двете парчета.
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот acidrain » Вто Апр 26, 2011 6:55 pm

PtD написа:
^_WhitE_DeMoN_^ написа:Аз за операция след счупване на ключица не съм чувал...


Не си чувал, ама правят. За идеално напасване на двете парчета.


Не винаги.Правят и просто за да може да се допрат парчетата едно към друго, без значение дали си пасват идеално :crap:
Gott mit uns
Изображение
Аватар
acidrain
 
Мнения: 462
Рейтинг: 1800
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 10:47 am

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот PtD » Вто Апр 26, 2011 10:33 pm

acidrain написа:Не винаги.Правят и просто за да може да се допрат парчетата едно към друго, без значение дали си пасват идеално :crap:

Сигурно при брутални счупвания го има и този вариант. На мен ми предложиха, за да нямам неправилно зарастване. Отказах, и сега имам неправилно зарастване :eyebrow:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот kvelikov » Сря Апр 27, 2011 8:18 am

Reactor написа:Отделен е въпросът,че дори и да не ти е нужна операция,лекарите гледат да ти я направят,защото получават процент за тази работа и имат пак някакви преференции от фирмите доставчици на Имплантите!


Знам, че вече е късно, но сега прочитам темата.
Мацката е бойна и със сигурност бързо ще скочи на крака, ръце и прочее крайници. :agree:
За съжаление, горенаписаното е точно така.
Да не говорим, че НЗОК покрива всичко, когато някой колега не реши да се прави на извънземен откъм терапия и средства за постигането ѝ.
Най-често алгоритъмът е:
1. Вземане страха на пациента, т.е. създаване на проблем
2. "Откриване" на Панацеята, т.е. решаване на проблема
3. Калкулиране на себестойността

В подобни случаи е добре човек да се свърже с познат и да се консултира на поне 2-3 места.
Горещо препоръчвам при инциденти ДА НЕ СЕ ходи в Пирогов. :nono:
Там са го обърнали на търговия и моралът е на заден план.
Военна, Окръжна, Правителствена - все добри алтернативи.

Бързо оздравяване и нека Силата е с вас! :D
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Reactor » Сря Апр 27, 2011 9:20 am

Благодаря ти Краси :beer:

В реда на мисли искам да попитам,дали някой знае за Звеното "Неотложна помощ" в Токуда,ако отиде човек със счупване по спешност ще бъде приет,както по другите Болници от изброените в по горния пост.
Т.е. прегледите и манипулациите ако човека е осигурен,няма да се заплащат или ... ?
Знам,че Токуда работи с НЗОК и аз лично съм лежал там за изваждане на метал от глезен,но отидох с направление от личен лекар.
За спешните случаи е по интересно,защото за мен,Токуда е в един друг Свят и дори и нещо да се заплаща,пак е за предпочитане пред мизерията и отвратителното отношение към пациентите по другите места!
Погледнах в сайта на Токуда,но там за Спешното звено няма много информация!
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот gyndi » Сря Апр 27, 2011 10:38 am

boriss13 написа:
Reactor написа:...1000 - 2000...

Или някакъв вид застраховка?
Едит-Ако някой има информация моля да сподели, защото мисля, че планинската няма да покрие подобен неприятен инцидент. :crap:
Reactor :agree:
Трети едит-БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ!!! :peace:

Здравей! Доколкото съм запознат с един приятел си направихме Планинска застраховка- тя покрива само инциденти случили се само в планината - важно е да се знае обхвата, че е само за планината. И още една Мед и трансп. разходи в случай на злопулука, с лимит 1 500 лв, обхвата е в цяла България. Там са описани покритите рискове в Общи Условия. Относно писаното от Реактор - такива операции за такива суми се покриват от застраховка Живот - Рискова плюс допълнителен пакет към основната програма - смърт, преживяване на срока (не във всички компании е така) има и опции също за болничен престой 10 лв на ден за лежане в болница да речем.... Да не протакам темата призовавам всеки един от вас, който кара или не кара да си направи такава застраховка и много внимателно преди това да чете Общи Условия - покрити е непокрити рискове, изключения и др. За сравнение едно Каско е към 400 лв - средна цена за година, за същата сума бихте могли да имате покритие по застраховка живот 400 лв за година.
П.П. Не съм застраховател! АКо някой иска повече разяснение да ми пиша на ЛС.
Аватар
gyndi
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1310
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 2:16 pm
Местоположение: sofia

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Andy3 » Сря Апр 27, 2011 11:19 am

Най-добре е да звъннеш до болницата и да разпиташ как стоят нещата конкретно за вашия случай.

Токуда е в един друг Свят и дори и нещо да се заплаща,пак е за предпочитане пред мизерията и отвратителното отношение към пациентите по другите места!
:agree:

Миналата седмица четвъртък срещу петък, ходихме с жената в 3 през нощта до Неотложната помощ в Токуда. Прегледа беше 40 лв., наложи се да пуснат и кръвни изледвания (ПКК, някакви хормони и още нещо си...) изследванията станаха за 25мин. в 3 през ноща :bigeyes: и ни взеха още 25лв за тях. Забелязал съм, че с направление за преглед в Токуда, часовете са доста кът.
Аватар
Andy3
 
Мнения: 665
Рейтинг: 1659
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 9:06 am
Местоположение: София 0878877070

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Reactor » Сря Апр 27, 2011 12:00 pm

Андро Благодаря за инфото!
По всяка вероятност,отиваш по спешност/неотложна помощ/,плащаш си и те обслужват като бял човек а не като .... в Окръжна например!
Стига да имаш възможноста да си плащаш!
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Andy3 » Сря Апр 27, 2011 12:31 pm

kvelikov написа:Горещо препоръчвам при инциденти ДА НЕ СЕ ходи в Пирогов.


Един приятел наскоро си счупи ръката в Пирогов го гипсираха т.н., след като са му махнали гипса миналата седмица, ръката започнала да го боли и да се подува. Днес са го приели за операция, защото не са си свършили работата както трябва преди гипсирането. :banghead:
Аватар
Andy3
 
Мнения: 665
Рейтинг: 1659
Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 9:06 am
Местоположение: София 0878877070

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Reactor » Сря Апр 27, 2011 2:25 pm

Специално за Пирогов,мога да кажа,че такива грешки не се случват често,дори се учудвам,но ако е бил някой млад лекар......
Поне едно време,там бяха едни от най добрите специалисти.Майка ми беше 20 години касиерка на Пирогов,пък и аз не веднъж съм лежал там за какво ли не.В последствие съдбата ме натика да работя там цели четири години в Централен операционен блок и наистина виждах как си вършеха работата на ниво,макар и с по нервно понякога отношение към Пациентите,но това е разбираемо,защото там "производството" не спира,работи се денонощно!
Е,може би си е било само за тогава.Днес нещата явно са различни!!!
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот ^_WhitE_DeMoN_^ » Сря Апр 27, 2011 3:00 pm

Специално за Пирогов...

Едно време кървях 4 часа в коридора с разкъсана устна чакайки родител, въпреки че бях с фиктивен такъв :banghead:
Хирурга се оказа пластичен, та ме закърпи що годе добре, и се отнесе човешки по време на процедурата... В крайна сметка ми съдраха над 100 лв за 4 шева и ми казаха да дойда след седмица да ги свалят шевовете.
Идвам аз след седмица, дебна лекаря, а той:
- а ми то още е рано, ела по-късно... Аз ще съм в отпуска, ще ги свали друг.
Идвам по-късно, другия "лекар" груб и некадърен (сигурно градинар) - остави ми конец вътре, който и до сега е там - а за да го извадят, е трябвало да ме режат, шият и дерат (финансово) пак :crazy:

Силно ви препоръчвам да внимавате и да се пазите, за да не посещавате такива заведения :peace:
Viber | Telegram | WhatsApp | Kaizala: 0885355287 || Facebook: Serge Bulah || Instagram: serge.insta
Аватар
^_WhitE_DeMoN_^
 
Мнения: 457
Рейтинг: 1775
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 3:23 pm
Местоположение: София, Льолин-6

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот dobber » Сря Апр 27, 2011 3:14 pm

Желая скорошно възстановяване.

Относно застраховките - наскоро си правих няколко застраховки Живот с покрития различни екстремни спортове.
Планинска застраховка - покрива разходите по спасяване и стабилизиране в най-близката болница. Т.е. ако счупиш зъб и те боли зверски - ще те пренесат от планината в най-близката болница, ще ти бият една упоика за сметка на застрахователя и те пускат да си ходиш. Няма да ти правят металокерамика. Тази е най-важната застраховка за хора в планината!

Отделно, ако имате читава застраховка живот с добри покрития - може да се плати почти всичко от нея - от спешната помощ до възстановяването след операция (до година след инцидента, отделно и процент инвалидност). И то само с номера на застраховката. Всъщност, при спешни случаи препоръчително е като строшите главата си - първо да се обадите на застрахователя и чак тогава да тръгнете към болницата. Да не говорим, че през вашия застраховател са минали още поне 50 счупени глави и може да ви каже къде са най-добрите лекари и къде работят най-добре със застрахователните агенции.

Разбира се - тези застраховки струват пари (поносими), но е по-добре с каска, броня и застраховка да карам колело в следващите 60-80 години, от колкото да не го правя.
Аватар
dobber
 
Мнения: 86
Рейтинг: 1525
Регистриран на: Пет Юни 02, 2006 11:25 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Reactor » Сря Апр 27, 2011 4:04 pm

^_WhitE_DeMoN_^ написа:
Специално за Пирогов...

Силно ви препоръчвам да внимавате и да се пазите, за да не посещавате такива заведения :peace:

За съжаление Професионализма и Организацията в Болниците със Спешни звена са западнали вместо да се развиват.
Най добре е в заключение да си пожелаем повече Разум и Внимание, то не винаги зависи от тях!
С една дума,да не ни се налага да чакаме пред тези Кабинети.
А наложи ли се/за съжаление е нормално да се случи/,поне да попадаме на кадърни Лекари и по нормално отношение!
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот veskoz » Сря Апр 27, 2011 4:17 pm

Поздрави на Танчето и пълноценно възстановяване! :peace:
Неприятна случка.
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
veskoz
 
Мнения: 4508
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Дек 29, 2007 12:30 pm
Местоположение: София

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот acidrain » Сря Апр 27, 2011 5:07 pm

Andy3 написа:Забелязал съм, че с направление за преглед в Токуда, часовете са доста кът.

Лично чух в Токуда на рецепцията на кардиологията как се обяснява на пациентите, че платените прегледи винаги са с предимство.
Gott mit uns
Изображение
Аватар
acidrain
 
Мнения: 462
Рейтинг: 1800
Регистриран на: Чет Авг 28, 2008 10:47 am

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот KiselotoMliako » Сря Апр 27, 2011 5:32 pm

Токуда може да изглежда като един друг свят, но в нея работят лекари като всички други.
Имал съм среща с трима от тях - и трите случая платен преглед - отиваш, плащаш, влизаш. За преглед с направление (при същия лекар) се чакаше от 3 дена до 2 седмици.
Двама бяха свестни, но едната (по-специално ортопед-травматоложка) беше почти най-безпардонният лекар, с който съм се сблъсквал - удивително некоректно и грубо отношение - едно излишно облъчване (което се плаща допълнително) на рентгена + рецепта за ортеза точно от Тюан, 3х цената на обикновена (признавам и качеството също). При закупуването на ортезата най-настоятелно ти искат името на доктора който те е пратил - защо ли? Трябваше изрично да откажа да кажа кой е и само дето не ме изгониха с вили.
Грозно нещо е фармацевтичната индустрия.

Бързо оздравяване на Таня, а тъй като и моята ключица зараства в момента бих я насочил за евентуално второ мнение при д-р Русимов, който поне в интернет се е прочул като най-добрият раменен хирург.
Аватар
KiselotoMliako
 
Мнения: 630
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 11, 2010 1:25 pm

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот kvelikov » Сря Апр 27, 2011 6:51 pm

С риск да съм :offtopic: (да ме прощава Йоско), не мога да не поясня:

Грозно нещо е цялата свинщина, до която са ни докарали политиците ни.
Дали е от генома, дали е от геополитическото ни положение, дали е просто шитец хепънд, но това са фактите.
Ако в БГ имаше логична и справедливо финансирана здравна концепция, кадърните лекари нямаше да бягат навън,
а оставащите тук да печалбарстват на гърба на намаляващата популация.

Сред колегите има и много свестни хора, но животът ги е натиснал не по-малко от всички други.
Нормално ли е да взимаш 600-700 лева при всички отговорности, дежурства, нощни смени и т.н.
Да се квалифицираш доживот и да четеш и ходиш по изпити минимум 10-12 години, докато вземеш заветната специалност.
И после - 600 лв. и отворковци, които от вратата те командват - "Доки, виж тука к'во ми излезе...".

В същото време нека видим какво печелят бармани, таксиджии, сервитьорки, строителни работници, прекупвачи и т.н.
Логично е колегията да се изкуши и да я удари през просото - когато коремът "застържи", или просто окото ненаситно засвети,
моралът при повечето хора остава на заден план.

Решението е и много просто, и адски сложно.
Ако средно в БГ медицинско лице получава средно 4000-5000 лева и имаше строг контрол върху работата на гилдията, щеше да е като по учебник.
И пак идваме на старото маркетингово правило - МОТИВАЦИЯ и КОНТРОЛ.
Да не говорим, че във всички други области резултатите биха били подобни.

Основният проблем е, че т.н. управляваща класа (бивши ДС, БКП, "комсомолци") идва на власт с една единствена цел - келепир.
Червеният цвят на кралите, крадящите и бъдещите крадци ще си свети още мноого време над географските ни ширини.
Тези хора не могат да живеят по друг начин, а за да го правят лесно, им трябва прост и елементарен народ - лесно се манипулира.
Пусни му един шут като лицето Слави Трифонов, двама шута като Иван и Андрей, дузина чалга-герои и за десерт някой сериал.
За има-няма едно поколение (15-20 години) манджата е втасала.
После остава да жънат - докато след тях потоп.

Отново се извинявам за "лиричното" отклонение, но това беше плах опит да защитя гилдията (без да я оправдавам за действията).
:beer:

П.П.
Каква е рецептата ми ли?
Всеки да се промени първо отвътре, първо себе си.
Когато индивидът е духовно силен, мотивиран и знаещ какво иска, КПД-то му да се справи с шитеца наоколо нараства значително.
И когато много такива се съберат на едно място (или около една идея), нещата може и да се попроменят.
Това е и причината да посещавам този Форум. ;)
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Reactor » Сря Апр 27, 2011 7:44 pm

kvelikov написа:

Това си е истината за съжаление!
Жалко,че така лесно се забравя Хипократовата клетва!

@Краси,няма нищо за прощаване.Форума и темата за всички и всеки трябва да си изкаже мнението свободно.
Така научаваме полезни неща.Именно чрез нормалното общуване!
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот argon » Чет Апр 28, 2011 9:23 am

Тъй като темата от "Каране за напълно начинаещи" се превърна в "Болници застраховки и здравни съвети", може някой от модераторите да я премести в Общия форум. Казвам го, защото мисля че последните постове са особено важни, и така ще могат да стигнат до по-широка аудитория. Не за да кълнат повече хора лекари, политици, спекула, а за да може именно в тази не много позната област да споделим общия опит и така да сме си полезни. :agree:
P.S. По-добре да сме информирани и без да ни идва лошото до главата. Бъдете здрави!!!
Like Steven Segal I'm hard to kill....
Аватар
argon
 
Мнения: 492
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Ное 24, 2007 2:33 pm

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Reactor » Чет Апр 28, 2011 9:32 am

argon написа:Тъй като темата от "Каране за напълно начинаещи" се превърна в "Болници застраховки и здравни съвети", може някой от модераторите да я премести в Общия форум. Казвам го, защото мисля че последните постове са особено важни, и така ще могат да стигнат до по-широка аудитория. Не за да кълнат повече хора лекари, политици, спекула, а за да може именно в тази не много позната област да споделим общия опит и така да сме си полезни. :agree:
P.S. По-добре да сме информирани и без да ни идва лошото до главата. Бъдете здрави!!!

Подкрепям :agree:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот stilo » Чет Апр 28, 2011 10:22 am

:offtopic: Ма то начинаещият винаги стартира с "падане". Поне такива са ми спомените от детството.
иначе на всеки се случва (пу дано на никой) :praying:
Аватар
stilo
 
Мнения: 545
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 8:40 am
Местоположение: on the road

Re: Едно каране за напълно начинаещи в Спорта с Нашата група!!!

Мнениеот Reactor » Чет Апр 28, 2011 1:29 pm

stilo написа::offtopic: Ма то начинаещият винаги стартира с "падане"

Ми то в случая падналия ама изобщо не е начинаещ,напротив .... но никой не е застрахован :popcorn:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Предишна

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта