"Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот Alleyezonme » Пон Сеп 06, 2010 7:00 pm

ето малко снимки от мен от днешния ден.
http://picasaweb.google.bg/AllEyezOnMe1983/060910Boqna#
Alleyezonme
 
Мнения: 66
Рейтинг: 1210
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 7:50 pm
Местоположение: Sofia

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот azsa-bachinito » Пон Сеп 06, 2010 7:34 pm

Reactor написа: Завърши третото поред Мероприятие и последното за тази година от поредицата "С практически съвети"..........
........... изминатия с нас път в Планината!
До нови срещи :beer:

Няколко снимки от днешния ден........

Браво!!! Браво!!! Браво!!! Таз година капли догодина цели колела :clap: :clap: :clap:
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот mastermisho » Пон Сеп 06, 2010 7:48 pm

Reactor написа:Искам сърдечно да Благодаря на Любо Ботушаров/Админ/,на всички от "Нашата група",които подкрепиха тази идея и помогнаха тя бъде осъществена.

:agree: :agree:
ето и трак от мен:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=nesddjvgaujslbbs
" http://www.openstreetmap.org gives us the ability to really create mtb focussed maps – like no other map provider has ever done. Therefore I call on you – to get engaged and start participating like over 100.000 people worldwide already do!"
Аватар
mastermisho
 
Мнения: 219
Рейтинг: 1567
Регистриран на: Чет Май 01, 2008 1:54 pm
Местоположение: София, Люлин skype: mastermisho

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот kapitanblood » Пон Сеп 06, 2010 7:57 pm

Reactor написа:Искам сърдечно да Благодаря на Любо Ботушаров/Админ/,на всички от "Нашата група",които подкрепиха тази идея и помогнаха тя бъде осъществена.

Сърдечни,благодарности,на Любо и "Нашата група",за това ,което направиха за 3-ти,пореден път... :clap:
След,тези уроци,се чувствам,по-уверен,в планината....особено по серпентините... :eyebrow: .
Благодаря,на всички ,за приятната и весела компания.... :clap: :clap: :clap:
Един съвет,...не карайте зад Милко(Мечо).... :rofl: :evil: ,заразно е......мазохистично...но пък,много приятно. :evil:
С нетърпение,чакам да се върне от немско,да измисли,поредното приключение...... ;)
Купете,си протектори,за планината...трябват....;)
Таз година капли догодина цели колела

Саше,това беше излишно...май.... ;)
ИзображениеDЪrty Muddy
Аватар
kapitanblood
 
Мнения: 1953
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Сря Юли 29, 2009 4:09 pm
Местоположение: София-център

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Пон Сеп 06, 2010 8:16 pm

Защо не пътувах още вчера - днеска да съм с вас :banghead: За пореден път се убеждавам, че не трябваше да гледам снимките....само се дразня :banghead: и въпреки това всеки път ме гложди да ги видя :P :nuts: Страхотно е било явно :peace: !
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот Reactor » Пон Сеп 06, 2010 8:27 pm

azsa-bachinito написа:Браво!!! Браво!!! Браво!!! Таз година капли догодина цели колела :clap: :clap: :clap:

Наистина се очертава догодина да има доста нови колела :eyebrow:
А може би по скоро :smash:
Доста от начинаещите вече мислят за смяна на колелата ;)
Развитието и напредъка са на всяко едно ниво :)
Благодаря за пожеланията :beer:
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот biker78 » Пон Сеп 06, 2010 8:28 pm

Браво на всички, на цялата организация аз,лично съм доволен от мен,имаше малко падане,ставане но важното е,че и аз научих много за планинското колездене :agree: :agree: :agree: :agree: :shades: :shades: :shades:
Последна промяна biker78 на Пон Сеп 06, 2010 8:53 pm, променена общо 1 път
CKA НА ВЪРХА
Аватар
biker78
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:14 am
Местоположение: София

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот DonDanito » Пон Сеп 06, 2010 8:34 pm

Страхотно каране!!! Благодаря на всички за чудесното преживяване!!! :beer: :beer: :beer:
Много се зарадвах днес да ви видя! Браво,всички доказаха, че са големи в тоя спорт! В днешното каране имаше от всичко, супер беше! :) :beer:
Дани, тел. 0878 808 991 :)
Аватар
DonDanito
 
Мнения: 470
Рейтинг: 1518
Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 6:09 pm
Местоположение: София, ж.к. Левски Г

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот biker78 » Пон Сеп 06, 2010 8:37 pm

Да наистина беше така!!! :agree: :agree: :^: :^: :^: :beer: :D
CKA НА ВЪРХА
Аватар
biker78
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:14 am
Местоположение: София

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот azsa-bachinito » Пон Сеп 06, 2010 8:46 pm

Reactor написа:
azsa-bachinito написа:Браво!!! Браво!!! Браво!!! Таз година капли догодина цели колела :clap: :clap: :clap:

Наистина се очертава догодина да има доста нови колела :eyebrow:
А може би по скоро :smash:
Доста от начинаещите вече мислят за смяна на колелата ;)
Развитието и напредъка са на всяко едно ниво :)


Подкрепям !!! Готвят се за изпита :peace:
http://www.youtube.com/watch?v=IzK3SWBRDGI
Ти заслужаваш приключение ---> http://www.facebook.com/groups/370492219650901/
Аватар
azsa-bachinito
 
Мнения: 1477
Рейтинг: 1665
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 9:05 pm

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот taurus13 » Пон Сеп 06, 2010 8:50 pm

Мда...това беше най-доброто от учебно каране. Пътеката беше истинска, а не от парков тип и доста от присъстващите показаха, че имат данни за планински колездачи. Аз също си се позабавлявах по свой си начин ;)
Ето някоя снимка от мен...не са много хубави, ма аз толкова си мога. :D
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот did » Пон Сеп 06, 2010 8:58 pm

taurus13 написа:Мда...това беше най-доброто от учебно каране. Пътеката беше истинска, а не от парков тип и доста от присъстващите показаха, че имат данни за планински колездачи. Аз също си се позабавлявах по свой си начин ;)
Ето някоя снимка от мен...не са много хубави, ма аз толкова си мога. :D


Много можеш! :beer:

Поздрави на организаторите и участниците! Големи и важни неща правите, да знаете!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот Admin » Пон Сеп 06, 2010 9:07 pm

Аз пък искам още веднъж да се извиня на част от хората, за които маршрутът се оказа предимно труден и може би този път не им е харесало достатъчно. Нещо ми се беше сторила по-лесна тая пътека преди 1 месец, пък и като я обърках и минахме напряко, съвсем ви затрудних. :blush:
От друга страна знам, че на по-напредналите доста им харесаха упражненията този път, имаше наистина разнообразни препятствия.
Така че за догодина ще трябва да се мисли за разделяне на нещата - по-лесни пътеки за едните и по-технични за другите. Ама ще видим, де, има време. :D
А и в крайна сметка тия упражнения са за каране в планината, а там днешната пътека си беше със средна трудност, т.е. нещо обичайно срещано като терен и често човек попада и на по-трудни, така че... тренирайте. ;)
За всички, на които им е било трудно днес, домашното за другата пролет е да усвоят добре базовата стойка за спускане. Това може да стане дори в града - важното е да свикнете да ставате от седалката, да сте с отпуснати лакти и колене и от тази позиция и да ви е комфортно да завивате, да слизате по 3-4 стъпала, бордюри, да карате по пътечки (където намерите, например в парка или квартала). Това е нещо, което наистина може да усвоите поне като начало в града, както и балансирането при по-ниска скорост, дозирането на спирачките при по-рязко и при по-плавно спиране. Изобщо, упражнявайте се, защото това после ще ви даде повече увереност и в планината - няма как отведнъж, само със слушане и гледане, да стане работата. Трябва постепенно да добиете повече усет към колелото си, по-добър контрол и тогава вече ще е по-лесно да следвате и съветите, които видяхте/чухте днес. :agree: :beer:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот biker78 » Пон Сеп 06, 2010 9:09 pm

taurus13 написа:Мда...това беше най-доброто от учебно каране. Пътеката беше истинска, а не от парков тип и доста от присъстващите показаха, че имат данни за планински колездачи. Аз също си се позабавлявах по свой си начин ;)
Ето някоя снимка от мен...не са много хубави, ма аз толкова си мога. :D


Всъшност,са много хубави!!!
Браво :agree: :agree: :agree: :beer: :beer: :beer: :^:
CKA НА ВЪРХА
Аватар
biker78
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:14 am
Местоположение: София

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот ИНОПЛАНЕТЯНИН » Пон Сеп 06, 2010 10:03 pm

taurus13 написа:Ето някоя снимка от мен...не са много хубави, ма аз толкова си мога. :D


Най-яките снимки бе, Милко :agree: Страхотни :peace:
Аватар
ИНОПЛАНЕТЯНИН
 
Мнения: 985
Рейтинг: 1588
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 3:44 am
Местоположение: Из гори и хълмове...

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот thecruiser » Пон Сеп 06, 2010 10:07 pm

Здравейте!
Благодаря на организаторите за чудесният ден в планината!
Както и за снимките от всички!
Беше доста интересно. Единствено се жалявам за скромните ми възможностти като техника, а защо не и като екипировка, но за първото ще тренирам, а за второто ще събирам :)!
Вярвам, че отново ще има нещо пододно!
Всеки има право да се забавлява, особено ако не пречи на никого!
Аватар
thecruiser
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Пон Авг 16, 2010 12:53 pm
Местоположение: София

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот outfaced » Пон Сеп 06, 2010 10:09 pm

Бравос на организаторите. Голямо весело си правите вие май, а :)
Радва ме и колко последователи и мераклии има да се уачат :agree:
Бъдете прилежни ученци, че колкото повече се научавате толкова по-хубаво ще става.

Чак не мога да повярвам, че това се случва по този начин и у нас. Само за сведение, в Германия такъв тридневен курс примерно струва над 300евро :crazy: :xx(:
Последна промяна outfaced на Пон Сеп 06, 2010 10:11 pm, променена общо 1 път
Изображение Изображение
продавам: разни неща
Аватар
outfaced
 
Мнения: 6057
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 3:24 pm
Местоположение: Пловдив

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот biker78 » Пон Сеп 06, 2010 10:10 pm

С сигурност,щте има аз вярвам в това. :agree: :agree: :agree: :agree: :agree: :beer: :beer: :beer: :^: :^:
CKA НА ВЪРХА
Аватар
biker78
 
Мнения: 14
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Чет Авг 19, 2010 9:14 am
Местоположение: София

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот kvelikov » Пон Сеп 06, 2010 10:11 pm

Чак сега се прибрах, но не мога да не благодаря на Любо, Йоско и всички останали за хубавия ден! :agree:
Полезно и много весело е на тези "открити уроци"!
Надявам се няколкото С.К.А.калци да не сме развалили много дисциплината с дивотиите си... :blush:
Радвам се, че не се наложи да оказам първа помощ на никой... :eyebrow:

Бравос, евала, машшалах за всеки, който спомага за популяризирането на този спорт, или по-скоро начин на живот.
Още много такива срещи!
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот THEZOGGO » Пон Сеп 06, 2010 11:22 pm

Радвам се че днес имаше доста хора, при това и нови лица видях, което е страхотно. Доколкото разбрах имаше и хора които за пръв път се качват в планината с колело.

Никой от нас не е състезател и не се чуства "Про".
Kазвам го защото, видите ли, някой може да си помисли: "Тия пък какво се правят на много добри, като са тръгнали да правят карания за начинаещи с практически съвети." Може да не сме големи карачи, но се стараем да се развиваме, колкото можем.
Караме за удоволствие. А най-голямото удоволствие е когато приобщиш още хора към планинското колоездене.

Всичко правим с една единствена цел, да запалим колкото се може повече хора по този спорт, да обикнат повече природата и планината. Да усетят друга атмосфера която е по-различна и по-приятна от забързаното ежедневие в града.

Аз съм горд, че съм част от Групата и това ми дава много положителни емоции.
Има още неща които да разработим и развием, мисля че с течение на времето нещата ще придобият още по-масов и по-сериозен вид. Всичко може да стане само ако сме единни и развиваме идеите си до край. И до колкото познавам хората който днес бяха "виновници" за това мероприятие, резултатите няма да закъснеят.

Искам да благодаря отново на всички които днес се присъединиха и се надявам че са останали доволни от днешния ден.

Поздрави!

С уважение:
Жоро.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот PtD » Вто Сеп 07, 2010 9:49 am

Toзи път мероприятието ми хареса и смятам, че е изключително полезно. "Нашата група" следва да продължи в тази посока, ако може да се провежда и по-често.

Сега другарска критика: неприятно впечатление ми направи как някои хора, които очевидно не бяха големи карачи, даваха акъл. Макар и да е типично българска черта, препоръчвам по-нататък да се остави даването на акъл на по-умелите - Любчо, Милко, Каски и т.н.

Успехи в начинанието!
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот Harka » Вто Сеп 07, 2010 3:16 pm

...PtD.


П.П. Дано мероприятието се превърне в добра традиция и се развие допълнително.
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот boriss13 » Вто Сеп 07, 2010 3:38 pm

PtD написа:Toзи път мероприятието ми хареса и смятам, че е изключително полезно. "Нашата група" следва да продължи в тази посока, ако може да се провежда и по-често.

Сега другарска критика: неприятно впечатление ми направи как някои хора, които очевидно не бяха големи карачи, даваха акъл. Макар и да е типично българска черта, препоръчвам по-нататък да се остави даването на акъл на по-умелите - Любчо, Милко, Каски и т.н.

Успехи в начинанието!

Това ако не го кажеш лично на "хората", няма да те разберат(да разберат че става дума за тях), повярвай ми... :)
Иначе беше гот.
boriss13 написа:Много накъсАно ми дойде.... :peace:
:I
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот taurus13 » Вто Сеп 07, 2010 4:28 pm

Трябва обратна връзка...присъствалите да си кажат кое им хареса и кое не...ама много малко от тях пишат. А пък аз лично акъл никому не бива да давам, щото ми е малко и ако дам, ще остана съвсем без-акълен. :)
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот codename47 » Вто Сеп 07, 2010 4:31 pm

PtD написа:Сега другарска критика: неприятно впечатление ми направи как някои хора, които очевидно не бяха големи карачи, даваха акъл. Макар и да е типично българска черта, препоръчвам по-нататък да се остави даването на акъл на по-умелите - Любчо, Милко, Каски и т.н.

за кой става дума?
сега всеки който не е "голям карач" ще мисли че става дума за него...
Ако приемете ограниченията си, ще успеете да ги прескочите и да минете отвъд тях!
Аватар
codename47
 
Мнения: 2295
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Май 13, 2006 9:19 pm
Местоположение: София

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот kvelikov » Вто Сеп 07, 2010 4:40 pm

Един съвет:
спрете тази "подтема" още в зародиш, защото ще оцапате хубавото начинание! :nono:
Всички се забавляваха и дори падналите бяха доволни и в добро настроение. :agree:
Убеден съм, че всеки научи по нещо, включително и как да не се кара... :D

Евала още веднъж за "виновните" това да се случва и дано е по-често!
:beer:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
kvelikov
 
Мнения: 4453
Рейтинг: 1995
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 5:13 pm
Местоположение: София 0899982814

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот Admin » Вто Сеп 07, 2010 5:20 pm

Наистина, няма нужда да се определяме кой е по-умел карач и кой не е. Разбирам го отлично PtD какво визира като явление, но в крайна сметка, ако не се дава грешен акъл, не е толкова важно кой го дава. А пък ако се дава грешен, винаги може да се поспори на място. :D
Аз самият, бидейки инструктор в тези три карания, нито съм безгрешен, нито успявам винаги да се сетя за всичко, което трябва да се каже, нито успявам да съм навсякъде предвид големината на групата, нито пък се смятам за много умел и смел карач - по-скоро имам дългогодишен опит, който ми помага. Така че не виждам нищо лошо в това занятията да са дискусионни, а не едностранни. :beer:
А най-важното е да са полезни. :agree:

И сега се сещам за още едно домашно за зимата (всъщност и за по-рано): нещата, които се разискват и показват на тези карания, не са нещо ново и за тях има подробни статии в сайта. Съветвам всеки да прочете статиите в раздел "Специализирано" и да се упражнява тази есен и сам, следвайки съветите в тях. Най-важното е да знаете какво трябва да правите и да го упражнявате. Започва се от по-леки терени и постепенно се вдига скоростта, трудността и т.н. Основните техники са едни и същи. Въпросът е, че ако просто карате, без да се старате да го правите по правилния начин, много по-бавно ще придобиете умения, отколкото ако всяка реакция на пътеката е плод на знание какво трябва или не трябва да правите в такава ситуация.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот Admin » Вто Сеп 07, 2010 5:33 pm

boriss13 написа:Много накъсАно ми дойде.... :I


При голяма група е неизбежно да е накъсано. Все пак идеята е всеки, който желае, да се пробва на учебните участъци, дори и по няколко пъти, ако трябва.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот dimcho » Вто Сеп 07, 2010 6:50 pm

Здравейте,
Ето и от мен няколко снимки:
http://alamar.snimka.bg/sports/quot-nashata-grupa-quot.531896.20491718.big

Благодарности на организаторите и на всички останали!
Имам си вече и фланелка "Нашата група" :hbang2: и... въпреки, че почти никой не познавам, се чувствам принадлежен към бандата :D

Поздрави, Димо :beer:

:spin: :spin:
Аватар
dimcho
 
Мнения: 129
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Чет Май 29, 2008 11:30 am
Местоположение: с. Доброславци

Re: "Нашата група" - Каране за начинаещи с практически съвети-3-

Мнениеот DonDanito » Вто Сеп 07, 2010 8:18 pm

Жоре, не успях да видя снимки от теб.. давай ги, че съм любопитен :)
Дани, тел. 0878 808 991 :)
Аватар
DonDanito
 
Мнения: 470
Рейтинг: 1518
Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 6:09 pm
Местоположение: София, ж.к. Левски Г

ПредишнаСледваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта