Погранични преживелици - Комско v.4

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

Погранични преживелици - Комско v.4

Мнениеот Петър Велков » Нед Авг 12, 2018 7:51 pm

Събитието у фейсбука: https://web.facebook.com/events/675608949458479/

18.08.2018, с. Комщица в 9:00 или пред националния стадион в 7:00.

Първото го правихме само аз и един другар.
На второто бяхме бойна банда от 8-9 души, според това броя ли се и аз или не.
На последното бяхме 15-16 според същия критерий.

На идното не се знае колко ще сме, но се очаква хубаво време и благинки за заслужилите ;)

Маршрутът, за който няма фейсбук - от с. Комщица по черни пътища до вр. Ком, подсичане на вр. Сребърна глава и слизане обратно до с. Комщица по граничната бразда и около нея.

Всички желаещи задължително трябва да ми изпратят три имена и ЕГН до 23:59 на 16.08.2018, които да препратя на Гранична полиция. Без тази "екстра" няма да имате право да се движите по браздата.
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Погранични преживелици - Комско v.4

Мнениеот bojoviki » Пон Авг 13, 2018 2:00 pm

ЕГН-та вече не се дават :D
bojoviki
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 03, 2018 7:11 pm

Re: Погранични преживелици - Комско v.4

Мнениеот Петър Велков » Пон Авг 13, 2018 3:04 pm

bojoviki написа:ЕГН-та вече не се дават :D


Благодаря, ще звънна да потвърдят :)
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Погранични преживелици - Комско v.4

Мнениеот bojoviki » Вто Авг 14, 2018 7:24 pm

Оставили са вратичка за легален начин.Декларация за съгласие за даване на лични данни.Предполагам е нещо,което попълваме из регистрациите в интернет.Тоест слагаме една чаена за съгласие.
Успех с начинанието.Аз с моя хибрид не ставам
bojoviki
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Юли 03, 2018 7:11 pm

Re: Погранични преживелици - Комско v.4

Мнениеот Петър Велков » Сря Авг 15, 2018 8:04 am

bojoviki написа:Оставили са вратичка за легален начин.Декларация за съгласие за даване на лични данни.Предполагам е нещо,което попълваме из регистрациите в интернет.Тоест слагаме една чаена за съгласие.
Успех с начинанието.Аз с моя хибрид не ставам


Ако се има предвид "не се дават ПО ПРИНЦИП" - това е абсолютна глупост. ЕГН не е лична информация, а идентификатор.

Пък и ако някой не иска да си го даде - да кара покрай групата, пък да си се разбира после с граничарите.

ПП: Миналата година организирах изненада - подкрепителен пункт на премката между Малък Ком и Среден Ком. Тази година поради технически причини няма да успея да го направя - едни тампони така 'лопат, че имам чувството че задният мост на джипа ще изпадне :dontknow:
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица


Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта