"Из родопските пътеки" - велоприключение за деца и младежи

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

"Из родопските пътеки" - велоприключение за деца и младежи

Мнениеот БайКария » Чет Юли 26, 2012 1:08 pm

"Из родопските пътеки" е приключенска велосипедна програма предназначена за юноши и младежи на възраст между 12 и 18 години. В рамките на една седмица ще прекосим голяма част от западните Родопи, докосвайки се до едни от най-интересните и запазени места в планината.
Повече инфо на: http://bikearea.org/iz-rodopskite-patek ... stvie.html
Аватар
БайКария
 
Мнения: 286
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Пет Мар 18, 2005 10:35 pm

Re: "Из родопските пътеки" - велоприключение за деца и младежи

Мнениеот Бат'Весо » Чет Юли 26, 2012 9:52 pm

От такива мероприятия , ще се " излюпят " големите спортисти . Професионалната намеса и обучението на младите хора ще развие таланта им .
Всяко хвърляне в големия спорт на неподготвени състезатели ще доведе до разочарование и отказване за винаги .
Нека хората от БКС започнат от такива мероприятия и нека нещата бъдат сведени до общинско ниво .
Предполагам , че с минимално побутване от държавата резултатите ще са огромни .
Браво за направеното предложение от "БайКария" !
Аватар
Бат'Весо
 
Мнения: 322
Рейтинг: 1233
Регистриран на: Вто Мар 27, 2012 12:45 pm

Re: "Из родопските пътеки" - велоприключение за деца и младежи

Мнениеот MusicShaker » Вто Юли 31, 2012 12:43 am

Последният петък бях във Велинград да взема сина ми от последния лагер на Байкария - "С дъх на приключение".
В малко случаи досега съм виждал сина ми по-щастлив!
Не ме разбирайте погрешно - не искам да правя куха реклама - просто ви казвам, че това е истинско приключение за едно хлапе на 12 години - пешеходни преходи, колоездене, ориентиране по карта, логически задачи и игри, каяци, въжена градина лагерен огън и много нови приятели!
WarCraft пасти да яде!
Тази едноседмична порция щастие, гарнирана с чист въздух, неземно красивата природа на Беглика, постоянната физическа активност и много смях наистина е безценна.
Благодаря ВИ, Байкария!
Любо
П.С. Бройте +1 за "Из родопските пътеки" :)
strive al 8.0
Аватар
MusicShaker
 
Мнения: 182
Рейтинг: 1520
Регистриран на: Съб Апр 02, 2011 6:11 pm
Местоположение: София


Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта