19 Май - голямо преброяване

Форум за организирани или неорганизирани несъстезателни карания, срещи и дейности на клубове, неформални групи и др., както и общи теми за карания, обединени по даден признак (например регионални).

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 500 / 500 / 5
Правила на форума
В различните форуми и подфоруми на раздел "Мероприятия" действат особени правила, които можете да прочетете в тази тема, т. ІІІ.

Напомняме на всички потребители в раздел "Мероприятия", че в рамките на МТБ-БГ има Календар на събитията, който включва дори и индивидуални карания, стига инициаторите им да желаят това, т.е. да са вписали карането си там. По принцип в Календара ще намерите всички състезания и официално организирани карания. Календарът е на този адрес: http://www.mtb-bg.com/index.php/events/calendar .
Повече подробности за Календара можете да научите от тази статия: http://www.mtb-bg.com/index.php/other/o ... 7-calendar

19 Май - голямо преброяване

Мнениеот Vinbg » Вто Апр 24, 2012 9:49 am

19 май = Голямото преброяване се завръща = „Всеки велосипедист с номера си 2“ = 15-то Традиционно майско велошествие

И тази година ще задръстваме Цариградско, така че се гответе :)

Линк към статията от Велоеволюция: http://velobg.org/19-may-2012
Аватар
Vinbg
 
Мнения: 97
Рейтинг: 1221
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:41 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот thecruiser » Вто Апр 24, 2012 2:45 pm

Там съм!
Всеки има право да се забавлява, особено ако не пречи на никого!
Аватар
thecruiser
 
Мнения: 29
Рейтинг: 1215
Регистриран на: Пон Авг 16, 2010 12:53 pm
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот DonDanito » Вто Апр 24, 2012 3:00 pm

Последният път бях и аз, шоу си е :D Тази година ще водя и приятели... :D
Дани, тел. 0878 808 991 :)
Аватар
DonDanito
 
Мнения: 470
Рейтинг: 1518
Регистриран на: Сря Дек 09, 2009 6:09 pm
Местоположение: София, ж.к. Левски Г

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот ivondera » Вто Апр 24, 2012 3:14 pm

И мен бройте :)
Скайп ivondera Тел: 0885604642 или 0878914642
ivondera
 
Мнения: 332
Рейтинг: 1285
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 1:18 pm
Местоположение: София кв. Редута

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот ^_WhitE_DeMoN_^ » Вто Апр 24, 2012 4:14 pm

Заслужава си идването :agree:
Но, има вероятност да не съм в София :dontknow:
Viber | Telegram | WhatsApp | Kaizala: 0885355287 || Facebook: Serge Bulah || Instagram: serge.insta
Аватар
^_WhitE_DeMoN_^
 
Мнения: 457
Рейтинг: 1775
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 3:23 pm
Местоположение: София, Льолин-6

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот Reactor » Вто Апр 24, 2012 8:19 pm

Много хора няма да дойдат!
Работен ден е!
Аватар
Reactor
 
Мнения: 3594
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Фев 06, 2007 9:08 am
Местоположение: гр.София жк.Младост 1А

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот jd » Сря Апр 25, 2012 9:54 am

Vinbg написа:И тази година ще задръстваме Цариградско, така че се гответе :)


Събитието - ок, ама това със задръстването на основен булевард, с което да си заслужим псувните на една стабилна част от жителите на града - това не го приемам. Нещо има сбъркано в тая част!
Изображение
Аватар
jd
 
Мнения: 1721
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 25, 2008 2:50 pm
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот boriss13 » Сря Апр 25, 2012 9:55 am

Аз по това време ще съм на кино! :wavey:
Най-дългите пътешествия най-често започват с думите: "Зная по-кратък път!!!"Изображение
Аватар
boriss13
 
Мнения: 2884
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 12:08 pm
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот PtD » Сря Апр 25, 2012 1:04 pm

jd написа:
Vinbg написа:И тази година ще задръстваме Цариградско, така че се гответе :)


Събитието - ок, ама това със задръстването на основен булевард, с което да си заслужим псувните на една стабилна част от жителите на града - това не го приемам. Нещо има сбъркано в тая част!

Не е ли точно това идеята, да те забележат? Нямало лоша реклама, така казват...
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот bikerider » Сря Апр 25, 2012 1:57 pm

Ааа, пак ли дойде времето да броим добитъка в София ?

velobg.com написа:заявяваме необходимостта от ... повишаване на безопасността и толерантността по пътищата.


Мдаа, а един мармот чака в задръстването и пцуе на майка всичко живо на две колела... :roll2:
Да живей толерантността! :clap:

@jd: и Орлов мост !!!!

@PtD: кой точно да забележи - оня дето управлява безопасността и толерантността с врътки от кабинета си ли? :dontknow:
Голям смях е с тия изтъркани клишета :)

Edit: поздрав за мероприятието: http://www.youtube.com/watch?v=__UqLxva5Is :peace:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот PtD » Сря Апр 25, 2012 2:18 pm

bikerider написа:Мдаа, а един мармот чака в задръстването и пцуе на майка всичко живо на две колела... :roll2:


Никой не го задължава да се придвижва с кола :peace:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот APD » Сря Апр 25, 2012 3:18 pm

Vinbg написа:И тази година ще задръстваме Цариградско, така че се гответе :)


Пак ли ще има велополюция по булеварда? That's soooooo cooool ...
APD
 
Мнения: 462
Рейтинг: 977
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 1:42 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот sailman » Сря Апр 25, 2012 3:33 pm

PtD написа:
bikerider написа:Мдаа, а един мармот чака в задръстването и пцуе на майка всичко живо на две колела... :roll2:


Никой не го задължава да се придвижва с кола :peace:

Марто, някой хора работим с автомобили, та подобни "мероприятия", меко казано не предизвикват симпатиите ми, а и на другите шофьори, принудени да си изкарват хляба (и пастичките ;) ) по улиците на тоя шибан град. Не ми стига ежедневната порция стрес, дето я натрупвам, ами и заради митингите на "Велополюция", `земат та ми сипят още едно... :(!:
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот Vinbg » Сря Апр 25, 2012 3:54 pm

sailman написа:
PtD написа:
bikerider написа:Мдаа, а един мармот чака в задръстването и пцуе на майка всичко живо на две колела... :roll2:


Никой не го задължава да се придвижва с кола :peace:

Марто, някой хора работим с автомобили, та подобни "мероприятия", меко казано не предизвикват симпатиите ми, а и на другите шофьори, принудени да си изкарват хляба (и пастичките ;) ) по улиците на тоя шибан град. Не ми стига ежедневната порция стрес, дето я натрупвам, ами и заради митингите на "Велополюция", `земат та ми сипят още едно... :(!:


Затова времето, по което се провежда събитието е съобразено с работното време на 95% от хората. Не може винаги да е на 100% съобразено със всички. А и моля - това не е митинг :)
Аватар
Vinbg
 
Мнения: 97
Рейтинг: 1221
Регистриран на: Чет Юни 04, 2009 5:41 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот sailman » Сря Апр 25, 2012 4:06 pm

Vinbg написа:19 май = Голямото преброяване се завръща = „Всеки велосипедист с номера си 2“ = 15-то Традиционно майско велошествие

И тази година ще задръстваме Цариградско, така че се гответе :)


Организирането на "велошествие", целящо да покаже колко много, и колко арни хора сме това велосипедистите, не се прави запушвайки, затапвайки и пречейки на когото и да било. Когато едно организирано мероприятие се прави тъй, че да пречи някому, то тогава се нарича протест! А, когато някой прокламира някакви идеи на същото мероприятие - тогава става митинг. Така че, моля, спестете ни езуитските си тълкувания...
Последна промяна sailman на Сря Апр 25, 2012 4:27 pm, променена общо 1 път
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот bikerider » Сря Апр 25, 2012 4:23 pm

PtD написа:Никой не го задължава да се придвижва с кола :peace:


Стиска ли ти това да го кажеш на шофьорите, които ще ви чакат в задръстването на Евлоги Георгиев? Обзалагам се, че не.

Vinbg написа:Затова времето, по което се провежда събитието е съобразено с работното време на 95% от хората. Не може винаги да е на 100% съобразено със всички. А и моля - това не е митинг :)


Извинявай, ти от чие име говориш тези пълни глупости и кого представляваш тук? Дано представляваш само себе си.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот Admin » Сря Апр 25, 2012 5:17 pm

Предишният път се получи много добре, беше най-грандиозното велошествие, което съм виждал в България и наистина направи впечатление. Много хора го помнят и до днес. Така че с удоволствие ще се включа отново, да се уверя за пореден път, че хората там не са "добитък".
А на bikerider, ако му стиска, нека дойде само за да ги нарече на живо добитък, както препоръчва на PtD да казва разни неща на живо на шофьорите. Защото за PtD съм сигурен, че би го направил. А bikerider би ли?

Съгласен съм, че призив от типа "Да задръстим Цариградско" за мен е малко младежки, детински и звучи като протест. Но също така го и разбирам - защото знам каква радост изпитваха хората в онова велошествие от това да карат с хиляди в рамките на булеварда. Ако изключим конкретиката за точно този булевард, колоездачите имат право да са по улиците точно толкова, колкото и автомобилите. Ако автомобилите правят задръстване, защо колоездачите да не правят?
Освен това, как същият булевард може да бъде затварян за: държавни "величия", таксиджии, фермери, маратонци, спортни мероприятия и какво ли още не, някои от изброените дори са незаконно проведени, а да не може да бъде затворен за едно законно мероприятие с предварително обявени маршрут и цел, на което се очаква да присъстват хиляди граждани?
Както аз и всеки друг гражданин на София се съобразява всеки ден с хилядите автомобилисти, включително по тротоарите, така и автомобилистите могат в един едничък ден да се съобразят с хиляди колоездачи.
И за протокола, по време на същото такова преброяване преди няколко години автомобилистите почти без изключение ни се радваха и поздравяваха с клаксони и жестове. Никой не ни е псувал, никой не е недоволствал. Пък ако в този форум има толкова много хора, които да са от другия тип, дето все им е крив светът и градът, жалко за тях, но ще ги помоля да не цапат повече темата, особено пък с обиди към толкова много хора.
Като не искате да идвате, недейте - това слабо ме интересува. Ако искате да кажете нещо на хората, които ще участват - елате им го кажете лично. Ако искате да съсипете темата - просто ще я заключа, за да не го направите. Пък ако искате, може просто да я оставите за хората, които мислим да отидем и да не ни занимавате с постоянно негативното си мнение по този въпрос. Предварително благодаря! :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот PtD » Сря Апр 25, 2012 5:27 pm

sailman написа:
PtD написа:
Никой не го задължава да се придвижва с кола :peace:

Марто, някой хора работим с автомобили,


Така е, Камба, някои. Не повече от 20%. Ако от останалите 80% поне половината се качат на колела, смятам че и за вас, които работите с автомобил, ще е по-добре, нали?

(Предварително се извинявам за произволните числа :))

bikerider написа:Стиска ли ти това да го кажеш на шофьорите, които ще ви чакат в задръстването на Евлоги Георгиев? Обзалагам се, че не.


Kолко залагаш? :magnify:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот bikerider » Сря Апр 25, 2012 5:36 pm

Admin написа:А bikerider би ли?


Да, бих. Защото благодарение на такива прояви расте нетолерантността у шофьорите, което се отразява директно върху всеки, който кара велосипед. А и не само.
Бих, но няма да го направя, защото не желая да се асоциирам с такива малоумни протести. След един час ще съм в 1516, ако някой има желание да му го кажа в очите - да заповяда там.

Последно - моля обяснете ми - това протест ли е, или митинг. Обикновено събиране определено не е. Да бяхте някакви си - щях да плюя по общината. А ние видите ли излизаме да пречим, за да настояваме за толерантност. Нямам повече думи за хабене. Чакам в 1516 от осем часа нататък.

@Admin: изнервяш се, а това не ти носи плюсове, бъди сигурен. Няма да коментирам нищо повече от поста ти.
Последна промяна bikerider на Сря Апр 25, 2012 5:42 pm, променена общо 1 път
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот PtD » Сря Апр 25, 2012 5:41 pm

bikerider написа:Чакам в 1516 от осем часа нататък.


Идвам към 9:30 :)
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот sailman » Сря Апр 25, 2012 5:44 pm

Така е, Камба, някои. Не повече от 20%. Ако от останалите 80% поне половината се качат на колела, смятам че и за вас, които работите с автомобил, ще е по-добре, нали?

(Предварително се извинявам за произволните числа :))

Не ме разбирай грешно... :peace: Аз съм твърдо "ЗА" това людете да се возят на две колела. Просто не ми харесва начина, мястото и часовият пояс, в който представяме живото доказателство, че ни има, и че сме много :)
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот xcII » Сря Апр 25, 2012 7:53 pm

sailman написа:
Така е, Камба, някои. Не повече от 20%. Ако от останалите 80% поне половината се качат на колела, смятам че и за вас, които работите с автомобил, ще е по-добре, нали?

(Предварително се извинявам за произволните числа :))

Не ме разбирай грешно... :peace: Аз съм твърдо "ЗА" това людете да се возят на две колела. Просто не ми харесва начина, мястото и часовият пояс, в който представяме живото доказателство, че ни има, и че сме много :)


Е, то това е идеята, шофьорите да забележат че има и велосипедисти, които се борят за оцеляване в трафика и най-вече с нетолерантността, пословична за българина (не само в ролята му на шофьор).. Един вид, ако бе направено в некоя неделя, в интервала 14-16ч. и в Южния парк например, никой немаше да го забележи :D ed. Бай Ганя забелязва, когато бу бръкнеш в окото..

@bikerider
Последно - моля обяснете ми - това протест ли е, или митинг.


е па, очевадно е че е протест, на теб да не ти прилича на бирен фест? :popcorn:
Последна промяна xcII на Сря Апр 25, 2012 7:59 pm, променена общо 2 пъти
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот aiako » Сря Апр 25, 2012 7:55 pm

Ще се броим , дано 4000 не стигнат .
Аватар
aiako
 
Мнения: 123
Рейтинг: 1276
Регистриран на: Вто Мар 17, 2009 12:27 am
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот sailman » Сря Апр 25, 2012 8:04 pm

xcII написа:Е, то това е идеята, шофьорите да забележат че има и велосипедисти, които се борят за оцеляване в трафика и най-вече с нетолерантността, пословична за българина.. Един вид, ако бе направено в некоя неделя, в интервала 14-16ч., никой немаше да го забележи :D

Виж ся, нали знаеш, че тая работа с взаимоотношенията между хората на пътя малко е като при развод - нема само един виновен. Ама нали все гледаме саждите у чуждите очи...
Както и да е...Спирам да коментирам по тая тема, щото ще се почнат пак едни локуми "по принцип" и форумните фрикове ще си начешат пръсти и красти. Ходете си там да задръствате и да доказвате някому разни работи...
Пийс брадърс! :peace: :emlaugh:
ВЕЛО 2009 Sus scrofa domestica
Аватар
sailman
 
Мнения: 1443
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Май 25, 2008 11:10 am
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот xcII » Сря Апр 25, 2012 8:16 pm

Виж ся, нали знаеш, че тая работа с взаимоотношенията между хората на пътя малко е като при развод - нема само един виновен. Ама нали все гледаме саждите у чуждите очи...


Така е, но мисля че шоферите са по-виновни, просто щото се възползват от позицията на силата, което като се съчетае със средно взето лошата толерантност на българина като цяло, когато е в позиция "сила", става тва което се наблюдава..
Аз лично не карам колело в Сф иначе, но когато ми се налага псувам доста майки родни..

...едни локуми "по принцип" и форумните фрикове..


кажи го на други у същата тема :smokin:
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот hitar_potter » Сря Апр 25, 2012 8:22 pm

:offtopic:
Абе пак се почна да се говори за някаква нетолерантност.. Обаче аз се замислям колко често съм се чувствал нетолериран - доста често се движа из София с колело, старая се да спазвам някаква елементарна култура - стремя се да карам възможно най-вдясно, т.е. не карам в центъра на платното, карам по посока на движението, подавам сигнали като завивам/се престроявам, старая се да избирам подходящи моменти да се престроявам... И случаите, в които някой шофьор си е изливал гнева в/у мен, без моя вина са единични. Така че не мога да разбера, аз ли карам по подходящ маршрут или проблемът не е съвсем в шофьорите? Защото аз лично изключително се дразня на някви пичове, които си карат в насрещното или си се ветреят в центъра на платното и прочее такива изпълнения..

@xcII - аз пък карам. Не ми се налага да споменавам майки...

П.П. Много по-полезно би било, ако велоеволюция се фокусират повече върху велосипедистите и тяхното поведение на пътя, отколкото върху шофьорите..
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот xcII » Сря Апр 25, 2012 8:32 pm

:offtopic:

П.П. Много по-полезно би било, ако велоеволюция се фокусират повече върху велосипедистите и тяхното поведение на пътя, отколкото върху шофьорите..


аз пък карам само в насрещното и в средата на лентата, без да подавам никва сигнализация, ей така, за адреналин! Добре че бе ти да ме светнеш откъде тва неприятно чувство у мен за шофьорите :D :D :D
Това, което може да се мине с лека кола, не си струва да се мине с байк. Това, което може да се мине с байк, не си струва да се мине пеша. Това, което може да се мине само пеша, понякога може да се измисли как да се мине с байк.
http://www.youtube.com/watch?v=fi-S9lrn ... re=related
Аватар
xcII
 
Мнения: 1184
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пет Авг 27, 2010 6:50 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот hitar_potter » Сря Апр 25, 2012 8:56 pm

Не те знам как караш. Само казвам аз как карам и какви са ми впечатленията от „нетолерантността“ на шофьорите. И смело мога да твърдя, че процентът на велосипедистите, които се държат неадекватно е много по-голям от процента на шофьорите, които се държат неадекватно.
Изображение
Аватар
hitar_potter
 
Мнения: 3461
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Фев 01, 2008 9:25 pm
Местоположение: София

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот PtD » Сря Апр 25, 2012 11:38 pm

В интерес на истината, в последните две-три години към мен като колоездач и особено като моторист, се отнасят доста толерантно. Правят път, изчакват. Не мога да се оплача. :agree:
Дреболия, обикновено нещо!
Аватар
PtD
 
Мнения: 10901
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Ное 17, 2003 3:36 pm

Re: 19 Май - голямо преброяване

Мнениеот ^_WhitE_DeMoN_^ » Чет Апр 26, 2012 1:25 am

aiako написа:Ще се броим , дано 4000 не стигнат .

Номерцата ще са от 4000 до 10000 (по последни данни), ще стигнат :D

Admin написа:...

Много съм съгласен с Admin, просто ми грейна душицата като видях толкова положително мнение сред цялото оплюване :agree:

hitar_potter написа:някви пичове, които си карат в насрещното или си се ветреят в центъра на платното и прочее такива изпълнения..

За съжаление ги има и такива :crazy:
Като се разминаваме, не пропускам да им направя забележка !

hitar_potter написа:П.П. Много по-полезно би било, ако велоеволюция се фокусират повече върху велосипедистите и тяхното поведение на пътя, отколкото върху шофьорите..

За всичките тези години акции и кампании, шофьорите се промениха, отношението на хората се променя...
Не е късно и ние да влезем в правия път =)
Имаше отворена дискусия ("Това НЕ може да стане в България"), на която се обсъждаха и действия относно културата на велосипедиста - та се мисли и работи по въпроса...
Viber | Telegram | WhatsApp | Kaizala: 0885355287 || Facebook: Serge Bulah || Instagram: serge.insta
Аватар
^_WhitE_DeMoN_^
 
Мнения: 457
Рейтинг: 1775
Регистриран на: Нед Юли 26, 2009 3:23 pm
Местоположение: София, Льолин-6

Следваща

Назад към Клубове, групи и организирани карания

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта