Мнение велосипеди OMEGA

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнение велосипеди OMEGA

Мнениеот Stoian4o » Чет Апр 25, 2019 8:08 am

Здравейте,
С приятелката ми сме се зарибили да караме велосипеди, но тъй като не сме много много опитни колоездачи, търсим велосипеди в ценови клас до 600-700лв. Разглеждайки попадах на следните варианти OMEGA BETTRIDGE за мен и OMEGA CAMILLE за нея. Тъй като не робуваме на марките, а целта ни е да вземем велосипеди, които да ни вършат работа за каране в парка и по не много трудни пътеки в планината. Дали изборът е подходящ? Мерси предварително за отговорите.
Това са линковете на въпросните велосипеди:
https://www.sportdepot.bg/product/omega ... tml?i=8558
https://www.sportdepot.bg/product/omega ... tml?i=9030
Stoian4o
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Апр 23, 2019 2:56 pm

Re: Мнение велосипеди OMEGA

Мнениеот Oshikuro » Пон Май 13, 2019 11:59 pm

Общо взето за тея кинти си получаваш едно и също от всички марки - Цросс, Драг и т.н. - ташак вилка и най-ниските компоненти на шимано.

А тва произведено в България...да бе. Всички чаркове се внасят. Кой знае и рамкaта къде е заварена.

Вилката е по-големият проблем. Защото другите части са по евтини и много от тях ще се сменят дълго преди вилката - курбели, касета и т.н.

Къде ще карате брат? Тва не са истински планински велосипеди мен. Даже на вилката си пише - CAUTION.LIGHT CROSS COUNTRY ONLY. Демек, ,,,каране в парка.

Ма всички мършачи правят така - купуваш байк за 700лв и ти слагат вилка лайномет и всичко на търни. Нарочно, за да я смениш после.

Тва си е scam-a.

Искаш да си купиш твърд байк, ма тъпаците ги правят само hi-ten steel. Нямат един кромоли модел. Нещастници нагли.
Oshikuro
 
Мнения: 28
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Сря Юни 06, 2018 8:47 pm


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта