Избор на детски велосипед 20”

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с цена до 1200 лв. (за твърдаци) и до 1800 лв. (за байкове с двойно окачване), независимо от предназначението им, както и за компоненти, определени от производителя им като начален клас в планинското колоездене.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Избор на детски велосипед 20”

Мнениеот monkova » Пон Апр 08, 2019 6:41 am

Здравейте!
Дъщеря ми е почти на 6г., висока 115см. В момента кара Specialized Hotrock 16”, закупен миналата година, но вече й е малкък. Искам да купя нов вилосипед и се насочих към 20”.
По-голямата част от този размер са със скорости, но на мен лично не ми харесват и мисля, че за тази възраст не са необходими. Държа да е с алуминиева рамка. Мисля, че Specialized Hotrock 20” най-отговаря на изискванията ми.
Моля, препоръчайте ми конкретна марка и модел. Според вас скоростите предимство ли са или недостатък?
monkova
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Апр 07, 2019 5:50 am

Re: Избор на детски велосипед 20”

Мнениеот victortrt » Пон Апр 08, 2019 1:58 pm

Мисля, че Драг също имат модел 20 цола с алуминиева рамка, без скорости, със свободен венец и две спирачки май беше.
Аз за моите деца бях доста доволен от едно френско мисля Мичмо, купено на старо със 3 вътрешни скорости Срам и контра.
Подарихме го на едно роднинско дете за рождения му ден, но веригата още стои без грам ръжда, а не е като да не го е валял дъжд понякога.
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am


Назад към Начален клас велосипеди и компоненти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта