Похвали/Порицай веломеханика си!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот gssatcc » Пет Мар 08, 2024 4:12 pm

Мина, написа лъжа и каза не знам :) Ей такива коментари носят много стойност.
Аватар
gssatcc
 
Мнения: 390
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Чет Яну 02, 2020 1:42 pm
Местоположение: Мордор

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот to4kata » Пет Мар 08, 2024 6:52 pm

Ако става дума за мен, споделих това което ми отговориха по телефона. Чак да се квалифицира като лъжа ми се струва пресилено, но както прецените. Споменах, също че съм звънял спонтанно без да проверявам цени на сайта им. Като се отваря дума сега влязох и проверих, очевидно са ми дали цена за М6100 - 179 лв, но по телефона няма как да разбера това. Ако съм засегнал някой - извинявам се! Но чак пък лъжа ...
to4kata
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2019 12:44 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот Alexi » Пет Мар 08, 2024 7:21 pm

като е за 5 минути смяната ,си го сменяш сам и това е .. хората от това печелят
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6319
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот to4kata » Пет Мар 08, 2024 7:31 pm

Сменям за първи път, когато звънях нямах представа какво и как. Затова ги и питах. Но ако преценявате, че съм прекрачил някакви граници, можете да изтриете поста. Освен това се и извиних! Извинете БЦ!
to4kata
 
Мнения: 67
Рейтинг: 1360
Регистриран на: Пон Сеп 09, 2019 12:44 pm

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот gssatcc » Нед Мар 10, 2024 7:56 pm

Няма прекрачени граници, но очевидно първият коментар беше хейт без основание. Нямам нищо общо с БЦ да не излезе, че ги защитавам. Изчерпахме темата :beer:
Аватар
gssatcc
 
Мнения: 390
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Чет Яну 02, 2020 1:42 pm
Местоположение: Мордор

цени на услуги софия

Мнениеот ммк » Чет Май 09, 2024 9:18 pm

Днес реших да оставя в сервиза до нас ( засега няма да казвам кой ) новия велосипед на жена ми да му сменят спирачките sram, с които дойде, с нови slx , които им занесох в кутията както дойдоха от байк дискаунта. По принцип знам горе-долу как вървят цените и колко работа е, в случая реших да подкрепя малкия бизнес вместо да губя време да го правя сам или да го закарам в байкцентъра например. Занесох им и matchmaker, защото се чудеха как да монтират командата за скоростите на шиманската спирачка ...
Всичко хубаво, и друг път съм ходил на това място, но наскоро смениха собственика и реших да ги проверя и може би моя грешка, че не питах първо колко ще ми струва тази услуга и накрая ме зарадваха със сметка 120 лв :smash: :smash: Като споменах, че ми се струва нереално скъпо , ( 2 3 пъти по-скъпо от тази услуга в байкцентъа например ) отговориха, че скъсили маркучите и обезвъздушили спирачките ! :) Та според вас ок ли е тази цена , еб$т ли ме, нещо не съм наясно как вървят цените или просто аз съм тъпака, че не питах първоначално колко ще ми струва. :dontknow:
ммк
 
Мнения: 75
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Сря Май 09, 2018 10:15 am

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот Alexi » Чет Май 09, 2024 10:20 pm

ако задната минава през рамката си е играчка ,особено ако е мекица и минава и през чейнстея ( като Орбеята на жена ми например ,то е красиво ма да не пускаш нов маркуч ) .. скъсяването може да се направи и без обезвъздушаване ако си добър професионалист ... цената не е ниска но в София заплатите са високи и някой трябва да ги плаща все пак
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6319
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Похвали/Порицай веломеханика си!

Мнениеот the_rookie » Чет Май 09, 2024 10:26 pm

Питам, ...като ми кажат цена като тая в случая :bigeyes: ги питам дали познават стойноста на парите :crazy: и им пожелавам лека нощ! Между другото, една от причините за инфлацията е "лесни пари, лесно се харчат",...криворазбрано следствие на научно-техническия прогрес!
Аватар
the_rookie
 
Мнения: 476
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 03, 2020 10:39 pm

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта