Freeee Stickers

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот A.D.I. » Пет Яну 23, 2004 12:04 am

[quote="Tanuco"]

[quote="screamBoy"]
***аве xtr да ти имам кратичкото отговорче :Р ако не натискаш иконата за reply до инфото за поста а надписа [u]Reply to Topic[/u] под поста няма да има quote по подразбиране.
[/quote]


аБе, добре че си ти да дадеш пояснение как се действа във форума!:}):
[/quote]
sooner or later your hatred will engulf you

NoPain...NoGain
NoPain...NoGain
A.D.I.
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 11:28 pm

Мнениеот bikerider » Пет Яну 23, 2004 11:43 am

[quote="A.D.I."]

[quote="Tanuco"]

[quote="screamBoy"]
***аве xtr да ти имам кратичкото отговорче :Р ако не натискаш иконата за reply до инфото за поста а надписа [u]Reply to Topic[/u] под поста няма да има quote по подразбиране.
[/quote]


аБе, добре че си ти да дадеш пояснение как се действа във форума!:}):
[/quote]
sooner or later your hatred will engulf you

NoPain...NoGain
[/quote]


Your eyes can deceive you, young Jedi :D:8D:

[b]Do, or do not - there's no try...[/b]
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот did » Пет Яну 23, 2004 11:56 am

[quote="bikerider"]

[quote="A.D.I."]

[quote="Tanuco"]

[quote="screamBoy"]
***аве xtr да ти имам кратичкото отговорче :Р ако не натискаш иконата за reply до инфото за поста а надписа [u]Reply to Topic[/u] под поста няма да има quote по подразбиране.
[/quote]


аБе, добре че си ти да дадеш пояснение как се действа във форума!:}):
[/quote]
sooner or later your hatred will engulf you

NoPain...NoGain
[/quote]


Your eyes can deceive you, young Jedi :D:8D:

[b]Do, or do not - there's no try...[/b]
[/quote]


Ей, чак сега зацепих откъде беше тая знаменита фраза, дето си я слагаш за подписче:8D:!
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот bikerider » Пет Яну 23, 2004 2:25 pm

[quote="did"]
Ей, чак сега зацепих откъде беше тая знаменита фраза, дето си я слагаш за подписче:8D:!
[/quote]

пуу, издадох се [:p][:p];);):D:D:D:8D::8D::^::^:

[b]Do, or do not - there's no try...[/b]
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот A.D.I. » Нед Яну 25, 2004 1:33 am

who knows...:)
NoPain...NoGain
A.D.I.
 
Мнения: 35
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2003 11:28 pm

Мнениеот iam_iabulka » Вто Яну 27, 2004 5:16 pm

Abe sega prosledih celia nekratuk topic , no ne svanah kvo stana sus stickerite.Otpe4ataha li gi?Otkude moga da vsema?Please tell me.:)
iam_iabulka:)
iam_iabulka
 
Мнения: 9
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Яну 27, 2004 5:14 pm

Мнениеот КапитанПланета » Вто Яну 27, 2004 9:14 pm

iam_iabulka, първо добре дошъл във форума !!!
Отговорът е : не. Още не сме се събрали достатъчно спонсори.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Сря Яну 28, 2004 9:59 pm

za kakvo sa tezi stikeri kakva im e celta
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Newone » Сря Яну 28, 2004 11:47 pm

[quote="КапитанПланета"]

iam_iabulka, първо добре дошъл във форума !!!
Отговорът е : не. Още не сме се събрали достатъчно спонсори.
[/quote]


Колко, всъщност, не достигат, още?
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Чет Яну 29, 2004 12:07 am

[quote="Newone"]

[quote="КапитанПланета"]

iam_iabulka, първо добре дошъл във форума !!!
Отговорът е : не. Още не сме се събрали достатъчно спонсори.
[/quote]


Колко, всъщност, не достигат, още?
[/quote]


Ми ако не бяхме нашарили темата (става въпрос за това :
[url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=719[/url]) с офтопици щеше да е много лесно да се брои, но като гледам сме "събрали" горе долу половината необходими средства.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Newone » Чет Яну 29, 2004 12:55 am

[quote="КапитанПланета"]

[quote="Newone"]

[quote="КапитанПланета"]

iam_iabulka, първо добре дошъл във форума !!!
Отговорът е : не. Още не сме се събрали достатъчно спонсори.
[/quote]


Колко, всъщност, не достигат, още?
[/quote]


Ми ако не бяхме нашарили темата (става въпрос за това :
[url]http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=719[/url]) с офтопици щеше да е много лесно да се брои, но като гледам сме "събрали" горе долу половината необходими средства.

[/quote]


Ако не се лъжа, става въпрос за 250лв.:8D:Ако само това е проблема, [b][i]mail me[/i][/b],please
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Съб Яну 31, 2004 12:57 am

[quote="Newone"]
Ако не се лъжа, става въпрос за 250лв.:8D:Ако само това е проблема, [b][i]mail me[/i][/b],please
[/quote]


Newone, по-скоро не 250, а около 400лв.:( До момента сме около 15-16 души (за 1-2-ма не разбрах точно дали ще участват или не), т.е. по 20лв.= около 300лв. А необходимата сума е 700лв. [:0]
Освен това, ако правилно съм разбрал поста ти, дори да имаш възможност да услужиш с 250лв., мисля, че не е много справедливо да приемем толкова голяма услуга от един човек, защото, както казах, пласментът на стикерите може да отнеме много време, т.е. да ти заключим парите за дълго, а не бива. Не са малко пари! :8D:;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Съб Яну 31, 2004 1:42 am

Ако не сте забравили (който е, да погледне предишната страница ;)), имаше едно предложение само за кръгло стикерче с диаметър 6см. 1000бр. ще струват поносимите 100-150лв. :)
Както Did правилно предположи, става дума за ситопечат. Проблемът при него е (поне толкова разбрах), че не могат да се изпълняват сложни преливания на цветове и др. подобни. Затова човекът, който ми предложи да ме включи към тяхната поръчка, се зае да преработи картинката с оглед на това да стане годна за ситопечат, като се е стремил да се придържа възможно най-близко до оригинала. Ето ги вариантите (втората отляво надясно е оригиналната):
[img]http://www.mtb-bg.com/personal/mtb-bg_stiker_prepraven_small.jpg[/img]

Ето и по-голям вариант:
[url]http://www.mtb-bg.com/personal/mtb-bg_stiker_prepraven.jpg[/url]

Възможно е на някои монитори да излиза по-малка от 6см., все пак съм я гласил по разделителната способност на моя. Възможно е също така малката снимка да ви се появи с малки изкривявания - при мен се получи, но на знам от какво (само в Internet Explorer, иначе във Photoshop-а са си добре).
Както виждате например, грапавият външен ръб на кръга е неизпълним при ситопечат, затова е заменен с малки бутончета, за да наподобява грайфер на гума.
Трябва да решим какво да правим до края на идващата седмица (най-добре примерно до 6 февруари 2004), затова очаквам мненията ви!
Кажете дали преработеният вариант ви харесва достатъчно, за да го направим първоначално него (разбира се, няма да изоставяме първоначалната идея за многовариантен голям проект, но за нея има да събираме доста дълго парите).
Ако не ви харесва достатъчно, не се притеснявайте да го кажете – никой няма да се сърди или нещо, в крайна сметка идеята от начало до край си е ваша, ваша е и думата!:) Аз единствено ви моля да се изкажете бързо, защото поръчката трябва да бъде дадена в срок. Разбира се, мнението на TOYAGA ще е по-важно от всички други, защото той е авторът на оригиналния проект и като такъв може да не хареса преработения, но очаквам и всички други заинтересовани да вземат отношение.
Хайде, мислете и кажете какво да правим! :8D:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот TOYAGA » Съб Яну 31, 2004 2:19 pm

@ Аdmin

Много добре, бих казал... Ако трябва да подредя вариантите по това, кой най-много ми допада, то личната ми класация е следната:

1. Първият отляво-надясно (незначителна разлика с оригинала)
2. Последният отляво-надясно (нелоша интерпретация на оригинала)
3. Предпоследният отляво-надясно (нещо много мрачен ми си струва, НО ако това, което на изображението е сиво, бъде заменено със сребърен металик при печата, може да стане и най-добрия от всички)

Аз съм ЗА!
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Newone » Съб Яну 31, 2004 3:41 pm

[quote="Admin"]

[quote="Newone"]
Ако не се лъжа, става въпрос за 250лв.:8D:Ако само това е проблема, [b][i]mail me[/i][/b],please
[/quote]


Newone, по-скоро не 250, а около 400лв.:( До момента сме около 15-16 души (за 1-2-ма не разбрах точно дали ще участват или не), т.е. по 20лв.= около 300лв. А необходимата сума е 700лв. [:0]
Освен това, ако правилно съм разбрал поста ти, дори да имаш възможност да услужиш с 250лв., мисля, че не е много справедливо да приемем толкова голяма услуга от един човек, защото, както казах, пласментът на стикерите може да отнеме много време, т.е. да ти заключим парите за дълго, а не бива. Не са малко пари! :8D:;)

[/quote]


Ясно, имах предвид с Капитан Планета да си разделим остатъка и определено знам, че това не е краткосрочна инвестиция, дори не го възприемам като ивестиция въобще;):8D:
Life is a short, warm moment!
Аватар
Newone
 
Мнения: 1036
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Яну 03, 2004 5:46 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот КапитанПланета » Съб Яну 31, 2004 4:53 pm

[quote="Newone"]
Ясно, имах предвид с Капитан Планета да си разделим остатъка и определено знам, че това не е краткосрочна инвестиция, дори не го възприемам като ивестиция въобще;):8D:
[/quote]


... така че който и вариант да бъде избран, съвсем скоро можем да го реализираме :8D:. Относно дизайна при по-евтиния печат съм съгласен с Тоягата. Нека да видим още няколко мнения и да действаме :D.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот oVo » Съб Яну 31, 2004 11:13 pm

Щом има възможност сега да се отпечатат стикери не е зле да се използва, та ми харесва № 4, а после ако продължим събирането на пари за първоначалната идея пак участвам. :)
oVo
 
Мнения: 104
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Окт 31, 2002 10:08 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Black » Съб Яну 31, 2004 11:24 pm

NOMER 2 ME KEFI NAI MNOGO spored men e nai dobre izleznala
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот MOD » Съб Яну 31, 2004 11:38 pm

Номер 1 ( от ляво на дясно ) - най-близък е до оригинала :)

А с идеята за елипси ( а не кръгли ) какво стана ? Защото според мен елипсовидни ще стоят по-добре върху рамката на колелото ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Нед Фев 01, 2004 1:29 am

@TOYAGA
Радвам се, че ти харесва, защото и на мен също. :8D: И ми е доста трудно да се спра само на един вариант. Ще питам, но мисля, че ще може сивото да е металик, защото в един стикер, който гледах като мостра, беше използван точно сив металик. Това май ще затрудни още повече избора, а? ;)
@Black
Ако под №2 имаш предвид вторият отляво-надясно, то нищо чудно той да те кефи най-много, защото това е оригиналът.:D Само че в поръчката, за която говоря, той не може да бъде изпълнен, защото не става за ситопечат (затова е преправен – вж. другите три варианта).
@MOD
Вариантът с елипсата отпадна по няколко причини:
1.Мисля, че повечето мнения се обединиха около кръг с диаметър 6см.
2.Едва ли ще има място да се включа с елипса
3.Тя щеше да е много по-трудна за преправяне. Както виждаш сега външният черен кръг е заменен със стилизирана грайферна гума, а с елипса това нямаше да е възможно.
Според мен когато става дума само за един вариант, кръгчето е по-универсална форма – може да се залепи и на челната тръба например. :)
@Newone и Капитан Планета и вс. останали
Без да искам да влияя на мнението ви, но според мен най-добре е сега да се включим към тази поръчка, защото ще е по-евтино. Освен всичко друго, ще можем да разберем какво е “търсенето”, а също и да разработим пласмента. Разбира се, ще продължим събирането на средства и за другата, с многото варианти (различните форми и големини). А опитът от първия “тираж” ще ни позволи по-бързо да реализираме втория, за да се върнат по-бързо парите на спонсорите, които са ги осигурили. :8D:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот screamBoy » Пон Фев 02, 2004 12:25 am

3 ако е металик, или 1
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот MOD » Пон Фев 02, 2004 11:35 pm

Металик звучи и ще изглежда много добре ...
Моето скромно мнение е че си заслужава опита ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jokata » Вто Фев 03, 2004 8:50 pm

[quote="Admin"]

Трябва да решим какво да правим до края на идващата седмица (най-добре примерно до 6 февруари 2004), затова очаквам мненията ви!
Кажете дали преработеният вариант ви харесва достатъчно, за да го направим първоначално него (разбира се, няма да изоставяме първоначалната идея за многовариантен голям проект, но за нея има да събираме доста дълго парите).
Ако не ви харесва достатъчно, не се притеснявайте да го кажете – никой няма да се сърди или нещо, в крайна сметка идеята от начало до край си е ваша, ваша е и думата!:) Аз единствено ви моля да се изкажете бързо, защото поръчката трябва да бъде дадена в срок. Разбира се, мнението на TOYAGA ще е по-важно от всички други, защото той е авторът на оригиналния проект и като такъв може да не хареса преработения, но очаквам и всички други заинтересовани да вземат отношение. [/quote]

Ето какво е моето мнение, имайки предвид заявеното участие в проекта:
Отново прегледах набързо темата [url=http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=719]Събиране на пари за стикерите[/url] и пребриих 15 (петнайсет) човека готови да участват в начинанието - [color=blue]Капитан Планета[/color], [color=blue]tuba[/color], [color=blue]MOD[/color], [color=blue]screamBoy[/color], [color=blue]kibikoff[/color], [color=blue]Shantav[/color], [color=blue]4getcredo[/color], [color=blue]ТOYAGA[/color], [color=blue]jokata[/color], [color=blue]Zazu[/color], [color=blue]CuO[/color], [color=blue]oVo[/color], [color=blue]Admin[/color] и последните двама присъединили се - [color=blue]ogy_tonchev[/color] и [color=blue]Newone[/color]. И много flood освен това...

Значи имаме 15 х 20 = 300 лв. Тоест, първоначалният замисъл (~700 лв.) отпада на този етап. Надделява другият - "[color=red][i]цената на едно такова стикерче ще бъде около 10-15 стотинки, което при 1000бр. (толкова ми предложиха, има възможност дори само за 500) означава цена за цялата поръчка 100-150лв. Тази сума мисля, че ще можем да я поемем аз и Капитан Планета (плюс най-много още 1-2 души, ако се наложи)[/i][/color]".
Не разбрах дали това е последно или нещо друго. Т.е. само Любо и Капитана ли ще поемат разходите. Аз предлагам друго - всички да участваме с по 10-ина лв. А ако крайния резултат е успешен може да се обсъди и по-мащабния проект.

[b]Залагам на вариант №1[/b] (ако е възможно да се замени външния му контур, с този на последния - четвъртия).

P.S.
Ето този стикер (оригиналния), естествено, ме впечатли страшно много:
[img]http://www.mtb-bg.com/personal/mtbbg-circle_black_shadow_middle.jpg[/img]

Именно сянката под надписа/логото и начина по-който изглежда външния ръб, ми харесаха най-много в целия проект. Затова и участвам в начинанието. Другите варианти нещо не ми харесват. Особено третия и четвъртия. Изглеждат по-съвсем различен начин. А нали първоначалната идея беше да направим стикер сравним по качество и изпълнение с оригинален такъв.
Последните пет-шест изречения са си чисто мърморене и изказани на глас мисли, премисляйки всички ЗА и ПРОТИВ отново. Моля да не се вземат под влияние, тъй-като окончателното ми решение е [b][color=red]ЗА[/color][/b].
Човек без идея е като риба без велосипед.
Аватар
jokata
 
Мнения: 299
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 11:39 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Пет Фев 06, 2004 12:50 pm

Taka, blagodaria na vsi4ki za mneniata! :8D: Zna4i 6te poru4am tretiat variant sus siv metalik. Taka kato broia, toi subra nai-mnogo glasove. :)
Imam o6te ne6ta da kazvam, ama 6te e dove4era, za da sa na cyrilic.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот MOD » Сря Фев 18, 2004 4:01 pm

[quote="Admin"]

Taka, blagodaria na vsi4ki za mneniata! :8D: Zna4i 6te poru4am tretiat variant sus siv metalik. Taka kato broia, toi subra nai-mnogo glasove. :)
Imam o6te ne6ta da kazvam, ama 6te e dove4era, za da sa na cyrilic.
[/quote]


@Admin, какво стана, поръча ли ги ? .. кога ще има стикери ?
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Сря Фев 18, 2004 11:32 pm

[quote="MOD"]
[
@Admin, какво стана, поръча ли ги ? .. кога ще има стикери ?
[/quote]


Да, доколкото знам и голямата заявка вече е дадена. Както казах още в началото, стикерите се правят в чужбина, така че е малко трудно да се даде точна дата, т.е. няма да стане веднага. Вероятно април месец. :8D:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Black » Вто Мар 30, 2004 12:31 pm

ok s netarpenie 4akam da gi vidq
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот React » Нед Апр 04, 2004 10:15 pm

какво по-точно включва един комплект стикери,май колко е по-удачния въпрос и още-на каква цена ще ги продавате,20 лева са за дилъри на едро до колкото разбрах. И още-за двайсетте кинта колко стикера зима дилъра? Харесаха ми най-вече тези с белите плочи,като станат свиркайте
Не мърмори за снега на покрива на съседа, когато собствения ти праг не е почистен!
React
 
Мнения: 96
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Апр 20, 2003 8:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Вто Апр 06, 2004 10:58 am

@React - не си разбрал правилно
Тези 20лв не са за "дилърите на едро" :D . Те са за да се спонсорира начинанието, за да може да се отпечат стикерите. Никой никога не е имал идея да печели от това начинание :8D:

@Admin - какво стана, отпечатаха ли се ?
Драсни един-два реда ако има някаква промяна от последния ти пост по темата ..
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Вто Апр 06, 2004 9:24 pm

[quote="MOD"]
@Admin - какво стана, отпечатаха ли се ?
Драсни един-два реда ако има някаква промяна от последния ти пост по темата ..

[/quote]


Още не са готови, поне аз не знам. Като станат веднага ще пиша, не се съмнявайте :D
Иначе, като ми остане време, ще проверя и един "сигнал" за печатане на качествен принтер на добра цена и добро фолио, ама все не стигам до тази рекламна агенция, а ми е под носа. :(!::I
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта