Freeee Stickers

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Freeee Stickers

Мнениеот Shantav » Вто Ное 04, 2003 12:14 pm

Lapaite avantata:
http://www.mtbreview.com/promo/stickers/
[:p]:^::):D:^:;)

Samo ludite ocelqvat v toq shantav svqt
Хакуна Матата....
Shantav
 
Мнения: 123
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 25, 2003 8:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Jacket » Вто Ное 04, 2003 3:48 pm

Тва е само за USA, нали се сещаш...
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот Waldemar » Вто Ное 04, 2003 4:36 pm

jacket, ne e samo za USA, procheti po vnimatelno.

100% Bill Gates Free
100% Bill Gates Free
Аватар
Waldemar
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1489
Регистриран на: Сря Май 14, 2003 1:49 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот Jacket » Вто Ное 04, 2003 5:11 pm

И кое точно да чета? Аз виждам едно поле State, което е със звездичка, което значи, че е само за USA, дори Country е без звездичка. Еми ще пробвам все пак, пък ще се пиша от щата SF :)
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот zazu » Вто Ное 04, 2003 5:36 pm

kato populnia formata i mi vika che she mi gi dostaviat ot 2 do 4 sedmici v US i sigurno poveche izvan:xx(::xx(:[:0]Basi aide niakoi da postne sled 2,3 meseca ako vaobshte gi poluchi;)
zazu
 
Мнения: 73
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Юли 21, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Jacket » Вто Ное 04, 2003 7:30 pm

Тва извън US много ми се чини да е само Канада, Мексико и разни други подобни. За Европа хиииииич не ми се вярва някой хамерикан да го е грижа.
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот КапитанПланета » Вто Ное 04, 2003 8:07 pm

Абе, пичове, какъв е тоя зор да рекламирате mtbr.com безплатно в България ? Разбирам да ви плащаха нещо, ама така... Ако сте фенове, може да си направим стикери на MTB-BG.com. Това според мен вече има смисъл. Ако някой се е занимавал с тази работа, нека каже какви са цените, да съберем пари и да си направим стикерчета, а ? Може да направим и оnline конкурс за дизайна.




Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Jacket » Вто Ное 04, 2003 9:53 pm

Ми аванта, много просто :)
Значи в dir.bg в автомобилните клубове си правеха стикери си спомням, но не знам при кой. Аз знам тука до нас една фирма (забравих й името) дето прави стикерите на състезателните коли. Тва е на бул. Г.М. Димитров, срещу MG. Може да мина тия дни и да ги питам какво ще искат. Предполагам скъпо струва само изработката на матрицата, след това едва ли ще искат по много на парче. Само че логото трябва да е такова, че да пасва на всякакви цветове рамки... аз може и да се опитам ако ми остане време да скалъпя нещо, но не обещавам. Та идеята наистина си я бива и с малко повече желание може и да се осъществи :)
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот Izkukal » Вто Ное 04, 2003 10:10 pm

tva si e xitro
i mislq 4e vseki 6te se navie i 6te se gordee gat si q lepne na kolelceto
6tom nqkoi moje da proy4i vaprosa neka go napravi 6te sme my blagodarni

a za konkyrsa 6te e mn slojno sa tyka da sednem da se napavame da mislim za dizaina vmesto da karame :)
8)koito moje da go napravi mn bravo ;)

stikame palci da se spretnem
a posle moje i da go napravim na otbor i vmesto na sastezaniqta da kazvat individyalist 6te vikat ot otbor4eto na MTB-BG.com
Izkukal
 
Мнения: 102
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Cveti » Вто Ное 04, 2003 10:20 pm

Да,би било яко!!!Ако проучиш въпроса,Jacket,пиши тук как стоят нешата като цени да го обсъдим.
May the force be with you.
Cveti
 
Мнения: 1027
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Май 31, 2003 10:28 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Yasen » Вто Ное 04, 2003 11:39 pm

Edno A4 cherno bqli izliza okolo lewche s rqzaneto. NO hartiqta ne e tochno takawa kakwato trqbwa(glanciranq nqkwa si) Na nqkolko priqtelq im sedqt ot systezanieto do sega ama ne mi wdyhwat nadezda. Trqbwa da sa plastmasowi. Inache az ot edno A4 izkarah 8 stikera

[b][color=red]Scream Bikes[/color][/b]
http://screambikes.hit.bg или
http://screambikes.tobulgaria.info
Yasen
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1235
Регистриран на: Сря Юни 04, 2003 10:10 pm
Местоположение: София

Мнениеот Windstream » Сря Ное 05, 2003 4:26 am

Може ли една молба да отправя? Ако направите стикерчета някоя доброжелателна личност би ли се навила да ми ги майл-не? В замяна предлагам ако си хареса нещо от US да й съдействам с покупката (аз си го поръчвам и после ви го препращам с USPS, цената на доставката пак си я плащате ама ви пада митото, добър вариант ако искате комплект 203мм Avid примерно) [:p]

[b][color=red]Murr Miay![/color][/b] :^:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Jacket » Сря Ное 05, 2003 7:58 am

Windstream, ми чакай първо да видим дали ще стане нещо :). Yasenе ти на какво точно си ги печатал тия на А4? На обикновен принтер ли? Щото аз си мисля, че няма да стане... или поне няма да е надеждно.
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот КапитанПланета » Сря Ное 05, 2003 9:49 am

Аз си го представям на прозрачно фолио, като надписите да са в черно и/или бяло. Така ще се върже с какъвто и да е цвят на рамката. Също така, добре е да е нещо семпло, за да се чете - давам пример с написа на гумите MAXXIS.com.
Ето пример :

[color=black][size=200]www.MTB-BG.com[/size][/color]

Един комплект стикери може да бъде два големи черни, два малки черни, два големи бели и два малки бели надписа, които да си ги изрязваме и да си ги лепим по каски, рамки, коли ;-)) и т.н.
Понеже е много сложно да се организира събирането на пари предварително, аз съм готов да ги поръчам и платя, а после да ви ги продавам :D:D:D:8D::8D::8D:.
Намерих един сайт, който е специализиран в производство на стикери за мотори, коли и др. такива. Предполагам че са достатъчно стабилни и няма да падат, но не съм им се обаждал още - [url]http://www.streetrace.hit.bg[/url]

Може би преди да постна това предложение, трябваше да питам Любо, защото все пак сайта си е негов и той трябва да си даде съгласието... Какво да се прави - дойде ми спонтанно и не се сдържах :8D:. Любо, като го прочетеш това, само кажи дали си навит.

Windstream, брой ме мен за тази задача. Ще ти пратя комплект когато станат а и каквото друго искаш от БГ (Kamenitza, Zagorka и т.н. - знам че при вас бирата не струвала:D:})::D). Моята US агентка се завърна в родината и сега няма как да си доставям неща... (абе има, ама е много солено, знаеш как е).





Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Сря Ное 05, 2003 10:16 am

Прав си Капитане, тука бирата наистина е пълен боклук - то 5% бира ли е изобщо?! Само че ако вземеш да ми пращаш само в беля ще ме вкараш, още нямам 21 и ми е забранена консумациата на всякакъв алкохол включително и на техните OEM модели :D:})::D. Идиоти, сякаш не знаят че малките американчета от 15-16 годишни вече смучат като трифазни помпи с асинхронни електромотори... ама нали трябва пари да се събират за разните им ведомства, що пък да не е чрез глоби, таман и загриженост за общественото благополучие проявяват ;). Не че ми е голям дерт де, така или иначе не съм почитател на спиртните напитки :D

Иначе нямаш проблем с доставките, само ще трябва да ми разясниш точно как стават тия неща че досега не съм ги правил и да не огелпя нещо :8D:

[b][color=red]Murr Miay![/color][/b] :^:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот КапитанПланета » Сря Ное 05, 2003 10:26 am

[quote="Windstream"]
Иначе нямаш проблем с доставките, само ще трябва да ми разясниш точно как стават тия неща че досега не съм ги правил и да не огелпя нещо :8D:
[/quote]


Елементарно е - аз си поръчвам от тук нещата с кредитна карта, доставят ги до теб, на теб ти превеждам парите за доставката примерно по Western Union и ти ми ги пращаш като подарък за коледа :D (щото ако не е подарък и е над $50 се плащат мита и такси).
Единственият проблем е че като не пиеш бира не знам как ще черпя, ама ще го съгласуваме това.


Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
Four wheels move the body, Two wheels move the soul.
КапитанПланета
 
Мнения: 1102
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Windstream » Сря Ное 05, 2003 10:59 am

Ми хубаво, като ти потрябва нещо свиркай :D

Пък аз биричка си пийвам, даже много й се радвам, само дето не искам да им давам повод да ми се дракат, то и без това ако ми докопат лаптопа такава хубава глобичка могат да ми тръснат за нелегален софтуер че минимум 5 години ще я изплащам след това [:p]

[b][color=red]Murr Miay![/color][/b] :^:
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот Shantav » Сря Ное 05, 2003 1:59 pm

Abe Tva za stikeri5te na MTB-BG napylno go podkrepqm i sym gotov da pomigna s kvoto moga!!!!

Otnosno popylvaneto na formulqra za stikerite v state se pi6e N/A
ili pone takyv e moq opit s takiva ne6ta!!!!!!

Btw ako iskate qka avanta (ne i e tuk mqstoto) no se wryzwa s topika
http://nidecker.com/ Vuv FREEE STUFFFFF.Katalogyt e dosta golqm, glancov i tn. Polu4ih go za okolo sedmica!!!!!!:^:[:p]:D







Samo ludite ocelqvat v toq shantav svqt
Хакуна Матата....
Shantav
 
Мнения: 123
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Сеп 25, 2003 8:17 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот 4getcredo » Сря Ное 05, 2003 2:03 pm

Идеята за стикерите е страхотна, гласувам за с двете ръце. Но също така мисля, че колкото повече предложения за дизайн изникнат толкова по-доброто ще изберем. Затова предлагам, който му се прави нещо и го направи, да го споделя с нас и да гласуваме. Мисля, че ще имаме време за това. :D
Като се замисля обче нищо не пречи да има и няколко варианта и всеки да си избира.:8D:
Дръжте ни в течение.
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Мнениеот 4ovekut » Чет Ное 06, 2003 3:31 pm

[size=167][color=teal]mtb-bg[/color][/size].[size=67]com[/size]
4ovekut
 
Мнения: 357
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Май 06, 2003 6:40 pm

Мнениеот Admin » Пет Ное 07, 2003 12:14 am

Е вие ме убихте! (от кеф;)) :D
Капитан Планета, как ще имам нещо против, аз да не съм луд! Само дето ме е малко срам като чета това, дето го предлагаш, защото редно е аз да ги платя, че и да ги раздавам безплатно след това.:I Лошото е, че подобна инвестиция може би ще ми излезе малко солена.
Така че може да се комбинираме с теб да платим напечатването, пък после ще ги продаваме и ще делим печалбата.;) Майтапя се :D, разбира се, печалба няма да има, а просто който иска стикер, ще плати производствената му стойност.
Само че може би ще има малък проблем с разпространението им – как ще ги доставяме на хората? Аз имам сайт, а не магазин. Така че помислете и по тая тема. :)
А иначе за дизайна и аз смятам, че трябва да е нещо семпло – дори само mtb-bg.com Може би е добре да е бял надпис с черен контур около всяка буква на прозрачно фолио – така ще се чете дори и на черни или бели рамки, както и на всички останали цветове.

Izkukal, колкото и каквито и лепенки да сложиш по колелото си, едва ли ще те пишат от отбора на МТБ-БГ;), защото такъв (все още) няма. А за да те напишат към някой отбор, трябва да има такъв и да е картотекиран към БФПК.


Животът е кратък, карай бързо!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот uha_rampage » Пет Ное 07, 2003 1:32 am

ei are manete gi tiq stikeri daite za otbora da pomislim :)

UHA™ ADMIN LEVEL 5
www.rampage.hit.bg
www.uha-mtb.hit.bg
www.rampage.hit.bg
Drujba-2 County - кварталът на богатите :)
Аватар
uha_rampage
 
Мнения: 1617
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Юли 20, 2003 3:50 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Jacket » Пет Ное 07, 2003 8:54 am

Аз мисля, че жълтото пасва на всякакви цветове рамки. Значи може би жълто открая пък надписа може да е с някакъв друг цвят... абе ще си поиграя малко, ама не знам кога...
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот Jacket » Пет Ное 07, 2003 9:32 pm

Спретнах набързо един пример, просто за да се почне от някъде, а вие кажете какво трябва да се добави, какво да се махне, да се промени и т.н.
Аз мисля, че жълтото ще помогне за контраста върху по-тъмните рамки, но ще трябва да си поиграя още малко със дребния надпис отдолу (или може би просто да бъде по-голям), защото трудно се чете. Също не е казано, че шрифта може да е този, а изобщо че трябва да е нещо такова. Също може да се добави някаква картинка/графика, но засега нямам идеи.
Ето го на [url=http://jacket.hit.bg/temp/sample1.png]бял[/url] и [url=http://jacket.hit.bg/temp/sample1-b.png]черен[/url] фон.
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот LiFo » Пет Ное 07, 2003 10:18 pm

Jacket, dobre si go spretnal:).Shte vidja i az kakvo moga da napravja na 3dsmax i photoshop!

Last In First Out - that's the spirit!
Law:
There is no law without an exception!
Exception: Murphy's law
Аватар
LiFo
 
Мнения: 301
Рейтинг: 1785
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 11:13 pm
Местоположение: Soon on Mars

Мнениеот Norco » Пет Ное 07, 2003 10:34 pm

Това на белия фон е много добро, шрифта е страшен. Обаче мисля, че ако малкия надпис е в някой обикновен шрифт ще се чете доста по-добре.
Norco
 
Мнения: 72
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 7:20 am

Мнениеот Jacket » Пет Ное 07, 2003 11:32 pm

И на мен малкия не ми харесва, а и не знам дали е много правилно Mountain Bike Bulgaria... не би ли било по-правилно biking да речем, или нещо такова. Иначе ето още два варианта:
1: На [url=http://jacket.hit.bg/temp/sample2.png]бял[/url] и [url=http://jacket.hit.bg/temp/sample2-b.png]черен[/url] фон;
2: На [url=http://jacket.hit.bg/temp/sample3.png]бял[/url] и [url=http://jacket.hit.bg/temp/sample3-b.png]черен[/url] фон.
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот Izkukal » Съб Ное 08, 2003 12:06 pm

zna4i az mn xaresax variqntite na bql fon
straxotiq :)
bravo i za 4ernite lepenki ama ne sa tolkoz dobri:8D:

az nemoga da narisyvam ni6to no moga da predloja da se ma4ite vie :I:o)i da se opitate da vpi6ete nqkakva kartinka ili risynka na kolelo ili ne6to ot toq sort za lepenka v po-golqm ma6tab za kola ili ne6to ot toq sort

[:p];)a otnosno otbora !!!!!!!! tova e edna me4ta, blqn ili ne6to koeto moje da posledva sled lepenkite. to ADMIN trqbva da se napravi nqkakav takav otbor/asociqciq kakto pri eXtremnite skiori. te6to za 4lensi vnos koeto da pokriva razxodite za 5 lepenki i registraciqta na otbora-asociqciq, a moje i da si pla6ta6 i interneta :D:8D::D:I

ne znam kakvi se zanimava na vas sas kolela v momenta az mislq edinstveno za SKKKIII i qki skokove v mn pydra [:p][:p][:p][:p][:p]:o)
moga da predloja ne6to kato kraen srok za vsi4kite idei nqkade kraq na zimata zada moje da otkriem noviq sezon(tezi koito go zakrivat sega) s yepenki.

are naslyka
Izkukal
 
Мнения: 102
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пон Авг 18, 2003 10:52 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Jacket » Съб Ное 08, 2003 12:15 pm

Абе по принцип тези стикери се печатат на прозрачно фолио. Аз слагам бял и черен фон за да се види как изглеждат на различни цветове рамки. Пробвал съм със сив, червен, зелен, оранжев и изобщо всякакъв цвят и изглежда добре, не се губят буквите. Иначе без жълтия контур на черна рамка няма да се вижда нищо, а пък и той допринася за по-добър ефект :) Може да се опитам да го докарам като огън, но ще трябва малко повечко мъчене.
А иначе за картинките, трябва да са по-скоро само някакви контури, а не цяла снимка, или нещо такова, защото няка да излезе след печата...
Аватар
Jacket
 
Мнения: 1409
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 06, 2003 8:44 pm

Мнениеот TOYAGA » Съб Ное 08, 2003 2:17 pm

Тук имаше предложение, което беше прибързано, необмислено и в крайна сметка възтъпо. Накратко - незаслужаващо внимание, поради което си позволих да го изтрия. В скицата от постинга на следващата страница са отразени и част от забележките, така че погледнете там.

Get mad, then get over it.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Следваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 59 госта