Проблем ли е държенето на колелото на терасата?

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Мнениеот MaN1aK » Пон Юни 25, 2007 10:40 pm

Байка ми седи на терасата обаче има прозорци и аз ги затварям!И не се притеснявам,защото е на 2 крачки от мен и ще чуя когат искат да го гепат апа и по някой път го оставям в стаята! :)
MaN1aK
 
Мнения: 1761
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот SMITH » Пон Юни 25, 2007 10:44 pm

Ако имаш достатъчно голяма стая идеалният вариант е да си имаш "кътче" за байка, аз не разполагам с такава и затова търся артелнативи.
@ Alpina - предполагам, че саята ти има прозорец, от което следва че критиката за балкона се отнася и до системата за висящо окачване от тавана :confused: На мен ми се струва точно толкова възможно да ми вземат колелото от терасата на висок етаж колкото и от стаята на втория. ако тая параноя те преследва не би трябвало да си спокоен и с окачено в стоята, въпреки че в единия случай е затворено, а в другия има директен достъп, но лошите очи остават като опасност :nono:
rip! rip! rip!
Аватар
SMITH
 
Мнения: 451
Рейтинг: 1330
Регистриран на: Съб Юни 21, 2003 5:05 pm
Местоположение: Christmas Island

Мнениеот Demo 9 » Пон Юни 25, 2007 10:57 pm

Nymphetamine написа:
HepBeH_XaMcTep написа:На кой етаж си?
На lechuga му задигнаха старото колелот от балкона....
НА 11-ТИЯ ЕТАЖ


Ибах му и майката, къде е емотьонката с прекръстването... как стават тия номера?! :bigeyes:

Пак Spider-Man тъпото копеле :(!:
по темата: за мене е проблем щото терасата ми е малка и остъклена и не се събира гадинката.... ааа и в момента съм без колело.... и съм на Антилак :^: и изобщоооооооооооооо
:popcorn: :popcorn: :popcorn:
Изображение
Аватар
Demo 9
 
Мнения: 960
Рейтинг: 1986
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 2:07 pm
Местоположение: София

Мнениеот Alpina » Пон Юни 25, 2007 10:59 pm

@SMITH, виж аз параноя нямам, всеки които го е харесал, ще види къде отивам и къде живея, обаче има огромна разлика, м/у това да ти е на терасата, както каза където има "свободен достъп" или в стаята, където е в затворено помещение. Аз споменах, че просто одеалото няма за какво да е старо, това няма да го замаскира, а не че в стаята ще е скрие.
Нека си гледат колкото искат, тука където съм сега, улицата зад блока е буквално по-високо от апартамента, всичко се вижда, да не казвам колко ясно, демек дали ще е на вън или вътре, от към видимост няма значение, обаче друго си е да знам, че освен решетките на балкона, ще трябва да минават и прозорците и СОТ-а ;)
А в дома ми, "охраната" не е пасивна, ами активна, от тези, които не вдигат много шум :doggy:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот RAM-FR » Пон Юни 25, 2007 11:01 pm

Demo 9 написа:
Nymphetamine написа:
HepBeH_XaMcTep написа:На кой етаж си?
На lechuga му задигнаха старото колелот от балкона....
НА 11-ТИЯ ЕТАЖ


Ибах му и майката, къде е емотьонката с прекръстването... как стават тия номера?! :bigeyes:

Пак Spider-Man тъпото копеле :(!:
по темата: за мене е проблем щото терасата ми е малка и остъклена и не се събира гадинката.... ааа и в момента съм без колело.... и съм на Антилак :^: и изобщоооооооооооооо
:popcorn: :popcorn: :popcorn:


Ей нема ли кой да изчисти рамката на това момче че много зле става ........
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот FireFoXa » Пон Юни 25, 2007 11:05 pm

Alpina, защо не сложиш ролетни щори на прозорците? Те си скриват достатъчно, а и пазят от слънце...
Аватар
FireFoXa
 
Мнения: 1057
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 3:23 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот Alpina » Пон Юни 25, 2007 11:13 pm

Небе, сложил съм плътни пердета и не се вижда, ама когато е отверен прозорец, или врата, хората минават и се счупват да зяпат, тука и без това се води "Стария град", аз се чувствам като забелечителност на моменти, даже има такива, които ако не успеят да видят всичко, правят няколко крачки на зад, спират се и почват най-нагло да си зяпат :dunno:
C'est la vie
Аватар
Alpina
 
Мнения: 9083
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 12:26 pm
Местоположение: +3596997

Мнениеот Zozka » Пон Юни 25, 2007 11:39 pm

sharky написа:
Zozka написа:
Alpina написа: :offtopic: @sharky, nамери си някоя, дет да ти пуска тогава ;)


haha Взе ми думите от устата. :rofl: :rofl:


Абе да ми беше "пускането" проблема ... :rofl:
И все пак колелото си го обичам. Мацките идват и ... колелото си е винаги до мен ... :banana:


Веселият банан е баш на място! :rofl:
Идат кат овци, бегат кат Офци
Аватар
Zozka
 
Мнения: 2167
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юни 02, 2003 2:46 pm
Местоположение: Cuba

Мнениеот sharky » Вто Юни 26, 2007 11:35 am

Alpina написа:Небе, сложил съм плътни пердета и не се вижда, ама когато е отверен прозорец, или врата, хората минават и се счупват да зяпат, тука и без това се води "Стария град", аз се чувствам като забелечителност на моменти, даже има такива, които ако не успеят да видят всичко, правят няколко крачки на зад, спират се и почват най-нагло да си зяпат :dunno:

Трябва да си отвориш сергийка с твои снимки и да ги лъжеш нещо, за да си купят :rofl: След като си толко интересен може даже и автографи да даваш :D
ИзображениеИзображение
Аватар
sharky
 
Мнения: 709
Рейтинг: 1834
Регистриран на: Сря Ное 16, 2005 8:06 pm
Местоположение: София, България

Мнениеот FireFoXa » Вто Юни 26, 2007 11:41 am

sharky написа:
Alpina написа:Небе, сложил съм плътни пердета и не се вижда, ама когато е отверен прозорец, или врата, хората минават и се счупват да зяпат, тука и без това се води "Стария град", аз се чувствам като забелечителност на моменти, даже има такива, които ако не успеят да видят всичко, правят няколко крачки на зад, спират се и почват най-нагло да си зяпат :dunno:

Трябва да си отвориш сергийка с твои снимки и да ги лъжеш нещо, за да си купят :rofl: След като си толко интересен може даже и автографи да даваш :D

Не трябва да се губят реални доходи!
Аватар
FireFoXa
 
Мнения: 1057
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 3:23 pm
Местоположение: Варна

Предишна

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 138 госта