Karpiel 2007

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Karpiel 2007

Мнениеот Admin » Пон Май 28, 2007 3:27 pm

http://karpiel.com

:offtopic: Предишната тема я изтрих, защото я бяхте осрали безобразно и довели до невъзможност за редактиране. Всички спамери в нея, независимо от ранга, броя постове и продължителността на престоя във форума да се вземат в ръце и да преустановят занапред подобни изяви, защото скоро ще трябва да отварям нова сергия за банани! Писна ми след всеки три-четири дни отсъствие да намирам форума с теми от по няколко страници, пълни със заяждания, офтопици и тъпи коментари. Сега няма да ви изреждам поименно, защото дори не я дочетох докрай, но бананите ще са поименни, ако продължавате, бъдете сигурни! :(!:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот mango » Пон Май 28, 2007 5:17 pm

колко горе долу ще струват рамките ARMAGEDDON и APOCALYPSE и ще се вкарват ли рамки в българия

благодаря предварително ;) :agree:
Аватар
mango
 
Мнения: 474
Рейтинг: 1174
Регистриран на: Пон Май 15, 2006 11:16 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот airborneone » Пон Май 28, 2007 6:30 pm

mango написа:колко горе долу ще струват рамките ARMAGEDDON и APOCALYPSE и ще се вкарват ли рамки в българия

благодаря предварително ;) :agree:

На сайта има инфо по този въпрос. А дали ще се вкарат в бг, хммм според теб има ли пазар за такова нещо. Да не засягаме и темата с дропърите и миналогодишните терзания относно терен позволяващ практикуване на този стил...
едит, офф ето:
това е за 2мин тъсене.
Only 12 more of these original models will be made .

All Karpiel frames are limited edition, collector series items. We will produce a small number of frames (beginning with the classic series Armageddon), each month and release them through select dealers and International Ebay powersellers. Custom requests are processed through a waiting list. If you would like to request a certain model frame with a specific size and color, you can email us and we will notify you of the next production date, then once again before a bike matching your request is shipped to the seller. A full contact list for dealers and online Ebay powersellers will be available here in August as the first Classic Armageddons are released.
Аватар
airborneone
 
Мнения: 3687
Рейтинг: 1998
Регистриран на: Нед Авг 07, 2005 7:26 pm
Местоположение: София

Мнениеот mango » Пон Май 28, 2007 9:05 pm

мерси :agree:
Аватар
mango
 
Мнения: 474
Рейтинг: 1174
Регистриран на: Пон Май 15, 2006 11:16 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Shady™ » Вто Май 29, 2007 9:34 am

*Admin - надявам се не ме имаш и мене в това число и ако да - искам да знам защо ? И мисля че беше достатъчно да изтриеш само постовете след пускането на темата...
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Мнениеот Admin » Вто Май 29, 2007 9:58 pm

@Shady
Не, нямам предвид теб. Постовете ти си бяха нормални и с удоволствие щях да ги запазя, ако имах шанс да редактирам темата. За съжаление спамът на останалите по някакъв начин ми беше блокирал всички команди за въздействие, освен тази за триене, така че нямах избор. Дори не знам какво е пишело в страниците от втора нататък.
Ако имаш желание да напишеш отново това, което беше писал в предишната тема, заповядай! :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта