Ком - Емине

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Ком - Емине

Мнениеот 5L » Вто Авг 02, 2011 11:15 pm

Евала на Райко! Не мога да си представя що за волева машина е, за да го направи. :bowdown:

Иначе, относно сравненията между този и маратонския рекорд не са коректни и са безсмислени, защото двамата шампиони не са били при равни условия-преминаването на Райко, освен автономно(без кола по проходите), е било и при лоши метео условия, колелото някъде е предимство, а другаде-не...

Както и да е, Райко май е единственият фаворит за нов рекорд в близките години (пожелавам му здраве).
Аватар
5L
 
Мнения: 98
Рейтинг: 1420
Регистриран на: Вто Мар 09, 2010 1:58 pm

Re: Ком - Емине

Мнениеот 4getcredo » Сря Авг 03, 2011 11:35 am

Adi написа:
4getcredo написа:Райко просто пробва да подобри най-бързото преминаване на КЕ и го направи.

Най- бързото преминаване с какво? То и off-road преминавания има, но за тях и дума не обелвайте.


Не се прави, че не разбра. Става дума за преминаване с 'човешко задвижване' :) did го обясни добре. Опитвах се да ти кажа, че гледаш прекалено 'състезателно' на казуса. Разлики, разбира се, че има и не може да става дума за някакво абсолютна съизмеримост на двете постижения. Поне аз не съм я търсил.
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Ком - Емине

Мнениеот natalito » Сря Авг 03, 2011 11:59 am

Rayko написа:Спомням си недалечното минало, преди около 20 години, когато съм споделял идеята за качване и спускане на вр. Ботев с колело. Никой не я приемаше сериозно.

Еми да се беше обадил :D
did написа:За феновете на АМ или както там му казвате - Райко кара с ТВЪРДА вилка и рамка!

И с кантарчета ще цъкам, но с твърда вилка . . . трудна работа ;)
Е, Райко си е Райко.
ЕВАЛА брат. Браво. :clap: :beer:
Ама кажи честно: бърза ли? :lol:
"I say the sunshine will blow my mind and the wind blow my brain" - BA

Изображение
Аватар
natalito
 
Мнения: 867
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 10:20 am

Re: Ком - Емине

Мнениеот motomarzel » Сря Авг 03, 2011 12:19 pm

Райко и с детска триколка да го пуснем - резултатите пак ще бъдат впечатляващи... :D
Аватар
motomarzel
 
Мнения: 633
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 11:33 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ком - Емине

Мнениеот Runaway » Сря Авг 03, 2011 12:38 pm

Adi написа:Браво на Райко! Но не може да се говори за подобряване на рекорда на Палакарчев, защото да го минеш с колело не е като да го минеш пеша. Не може просто така да се сравняват двете дисциплини и да се омаловажава постижението на Палакарчев, а то наистина е постижение! Намерете рекорда за преминаване с колело и с него го сравнявайте.

Доста се колебаех, дали да отразявам този пост.
Все пак ще го изкоментирам поради една единствена причина - имам вродена неприязън към изкривяването на истината.
Ще сбия отговора си в две посоки /а те могат да бъдат доста повече/:
1/ "не може да се говори за подобряване на рекорда на Палакарчев" ... Може да се говори за подобряване на рекорда на Паликарчев - за най-бързо преминаване на Ком-Емине. Това е факт.
Останалото е спекулация - ако сме деградивно настроени; тема за дискусия относно начините, подготовката, екипировката и всички възможни подробности по темата за човешките възможности - ако сме градивно настроени. За предпочитане е второто и си струва да се говори, но не като противопоставяме единия спрямо другия начин...
2/ "да се омаловажава постижението на Палакарчев"... Постижението на Паликарчев е голямо - по много причини, които няма аз да изтъквам. Постижението на Райко е голямо също по много причини, които и пак аз няма да изтъквам.
Но ще кажа, като пряк свидетел на нещата - Райко е този, който по един или друг начин намери Паликарчев, взе интервю от него, направи го достояние на този форум и върна заслужената слава на един незаслужено забравен рекордьор. И това е факт.
Така че, моля те Ади, по-внимателно ползвай изрази, като "да се омаловажава постижението".
Нека приемем, че просто не си добре запознат, а не деградивен.

Би било прекрасно, ако дискусията не противопоставя хора, а сравнява начини - тема необятна...
Аватар
Runaway
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1870
Регистриран на: Нед Апр 05, 2009 11:56 am

Re: Ком - Емине

Мнениеот Inzagi » Сря Авг 03, 2011 12:43 pm

Adi написа:Браво на Райко! Но не може да се говори за подобряване на рекорда на Палакарчев, защото да го минеш с колело не е като да го минеш пеша. Не може просто така да се сравняват двете дисциплини и да се омаловажава постижението на Палакарчев, а то наистина е постижение! Намерете рекорда за преминаване с колело и с него го сравнявайте.


Еми ние го сравняваме разбирасе защото за нас това време на маратонеца ни си виждаше до сега невъзможно да се подобри с колело ,от гледна точка на това ние правиме сравнение,а и Райко мисля че точно това искаше да покаже ,че предвижването в планината с колело е по бързо от това пеш ,от сега нататък мисля че вече няма да става въпрос за сравнение освен ако някой маратонец не реши да докаже противното

Rayko написа:Съб Апр 10, 2010 12:58 aм
...
П.П. А хижарят на хижа Чавдар твърди, че до сега никой не е успял да мине К-Е по-бързо с колело, отколкото с бягане.
Един приятел също твърди, че познава човек, който е маратонец и може да ме изпревари по маршрута.
Това допълнително ме нахъсва и съм съгласен, ако има някой желаещ маратонец да си премерим силите. :dark:
Ако аз го изпреваря - не мисля, че ще е много голямо геройство, защото според мен това е най-логичното.
Но, ако той ме изпревари - хвърлям си колелото и си купувам едни маратонки ;) и няма повече да се видим в този сайт :roll2: ...примерно, де!


за самия Ройко очевидно не става въпрос за сръвнение ,за него е ясно че с колело е по бързо
Аватар
Inzagi
 
Мнения: 544
Рейтинг: 1636
Регистриран на: Вто Май 26, 2009 10:16 am

Re: Ком - Емине

Мнениеот Harka » Сря Авг 03, 2011 3:06 pm

@4getcredo:

След като говорим за "подобряване", очевидно можем да говорим и за "състезателен" елемент, нали? Не виждам нищо лошо...
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Re: Ком - Емине

Мнениеот 4getcredo » Сря Авг 03, 2011 4:19 pm

Harka написа:@4getcredo:
След като говорим за "подобряване", очевидно можем да говорим и за "състезателен" елемент, нали? Не виждам нищо лошо...

И аз, но когато е,
4getcredo написа:прекалено 'състезателно'
т.е. започнат да се съизмерват преди всичко егота. Аз никъде не видях нещо подобно от страна на Райко или някои от поздравяващите го. Затова се появи този спор или... недоразумение с Ади.
Изображение Аз си поддържам колелото при Пацо!:)
Аватар
4getcredo
 
Мнения: 3174
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юли 08, 2003 2:53 pm
Местоположение: София

Re: Ком - Емине

Мнениеот marti_nik » Сря Авг 03, 2011 9:46 pm

Някой има ли инфо за Любо (luspa) , който тръгна с групата на Борис на 29.07. от Ком. Последно се чух с него събота срещу неделя и бяха на Витиня , но от тогава не си е пускал телефона и не се е обаждал. Нека, който има някаква информация да ми пише!
marti_nik
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Пет Юли 29, 2011 10:17 pm

Re: Ком - Емине

Мнениеот Bero » Сря Авг 03, 2011 9:57 pm

Динко и Ники снощи са били на х. Ехо, тази вечер ще спят на Добрила.
"You are not stuck in traffic. You are traffic."
Аватар
Bero
 
Мнения: 75
Рейтинг: 1390
Регистриран на: Пон Мар 23, 2009 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Ком - Емине

Мнениеот marti_nik » Чет Авг 04, 2011 6:15 pm

Тази сутрин, Любо е бил над Клисура. Всичко е наред с него, колелото и екипировката!
marti_nik
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Пет Юли 29, 2011 10:17 pm

Re: Ком - Емине

Мнениеот Iveca » Пет Авг 05, 2011 12:31 am

Здравейте! Малко ме хвана липсата и това е причината да изпусна много неща, за които сега разбирам. Райко, за разлика от мен, е усетил момента за осъществяване на мечтата си и е забил здраво шпори в хълбоците й! Аз лично минавайки маршрута с колело за десет дни,знам че ако се изчистят досадните грешки по пътеката и времето е с теб може дните да станат седем, но за пет не съм и предполагал. Особено от обикновен хомо сапиенс, какъвто е Райко, колко и да не ми се вярва и все още да няма доказателства за това! :D
Приятелю, Поздравявам те! Бях сигурен, че ще успееш, но не и още от втория опит. Знам, сърцето има доводи, които разумът не познава. Никога не губи този борбен и приключенски неспокоен дух. Ти си от малкото хора с нестихваща и вдъхновяваща енергия, със сигурност си запалил свещта на много търсейки и изпитващи себе си души! Желая ти здраве,мъдрост, сила и попътен вятър и много сбъднати мечти и нови предизвикателства!

"Трикът е да останеш жив, докато живееш."
Ан Лендърс

Радвам се, че те познавам!
Горд съм, че си ми приятел! :beer:

Пожелавам на момчетата по пътеката времето да е с тях и успешно приключване на мисията! Да се приберат здрави и заредени за още подвизи!
Аватар
Iveca
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1325
Регистриран на: Чет Яну 29, 2009 12:06 am
Местоположение: Sofia

Re: Ком - Емине

Мнениеот marti_nik » Нед Авг 07, 2011 8:07 pm

Сега се чух с Любо (luspa) и тази вечер ще спи на Партизанска песен. Като цяло е добре и продължава сам. Изпраща благодарности на nicky bike, който му се дал GPS, защото неговия се е наводнил в пороя и е извън строя!:) Стискаме палци!
marti_nik
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Пет Юли 29, 2011 10:17 pm

Re: Ком - Емине

Мнениеот did » Нед Авг 07, 2011 8:53 pm

Adi написа:
did написа:Глупости!
Със или Без велосипед, движението е със собствени сили. Велосипедът понякога помага, но и понякога много пречи. Ако има ясен извод от този ПОДВИГ, той е, че велосипедът е полезно помощно средство за придвижване в Планината, каквито са и добрите обувки, хубавия спален чувал, хубавата раница....
Що велосипедът да е по-различен от раницата? И двете помагат, но и пречат :dontknow:

Пробвай да минеш 700км. с велосипед и пеша, или поне 100км. и ще усетиш разликата.

Яааа, какъв коментар съм изтървал, докато се губех из Родопите :D

Амииии... мисля, че съм наясно, затова и коментирам. Минавал съм и над 200 км на ден с МТБ, но по асфалт, ходил съм и пеш из всички български планини, карал съм и карам и велосипед из планините, даже правя маршрути. Точно по тази причина и защото съм горе-долу наясно що за терен е К-Е, смятам за адекватно съпоставянето на велосипедното и пешеходното постижение. Ако ставаше дума за минаване на лек маршрут с асфалт и черни пътища, като например тези на Байкария в Родопите, сравнението би било нелепо. Ясно е, че там велосипедът печели, при това - с много.

Билото на Стара Планина е типичен пример за маршрут, за който до момента мнението, дали велосипедът помага или пречи, беше нееднозначно. Това е тежък маршрут, който по принцип е проектиран за пешеходен туризъм. Постижението на Райко просто позволява да се сравнят двата вида придвижване по терен, който очевидно не облагодетелства колоездене.

Ако пък говорим (например) за Пирин, там си е ясно, че велосипед няма работа във високата част.

Ком-Емине си е легенда, която сега стана още по-красива, защото се оказа, че ако човек иска да го мине и види, по-добре да има, отколкото да няма колело ;)
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ком - Емине

Мнениеот SuSE » Нед Авг 07, 2011 9:11 pm

Снощи се видяхме с Любо на заслона на Ботев. Днес го изпратих до хижа Тъжа. Той е добре и продължава геройски към Узана. Няма отказване това момче :).
SuSE
 
Мнения: 3
Рейтинг: 1218
Регистриран на: Пон Дек 06, 2010 4:45 pm

Re: Ком - Емине

Мнениеот boris_borisov » Пон Авг 08, 2011 8:26 am

Нямам време да пиша много, че ме чакат да ходим на плаж :D
Вчера финиширахме на Емине в 13:39 ч. Минахме го за 8 дни, 23 часа и 37 мин. Доволни сме от себе си и всичко, което преживяхме.
Успех на другите момчета по Пътеката!
Аватар
boris_borisov
 
Мнения: 218
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:30 pm
Местоположение: Врачански балкан

Re: Ком - Емине

Мнениеот Анелия » Пон Авг 08, 2011 8:55 am

Поздравления, Борис :clap: :clap:
Аватар
Анелия
 
Мнения: 2165
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 02, 2008 2:01 pm

Re: Ком - Емине

Мнениеот joropc » Пон Авг 08, 2011 10:13 am

Браво !! :bowdown: :bowdown:
Изображение
-------------------------------------------------------------
Сервизът за моя велосипед! http://www.velo09.com
Аватар
joropc
 
Мнения: 1125
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 9:57 pm
Местоположение: Троян

Re: Ком - Емине

Мнениеот Бай Миле » Пон Авг 08, 2011 10:18 am

boris_borisov написа:Нямам време да пиша много, че ме чакат да ходим на плаж :D
Вчера финиширахме на Емине в 13:39 ч. Минахме го за 8 дни, 23 часа и 37 мин. Доволни сме от себе си и всичко, което преживяхме.
Успех на другите момчета по Пътеката!


Поздравления! Щом сте доволни и всичко е минало нормално, това да се чува. За малко можеше да се засечем, вчера 3-ма души карахме по Пътеката около Козичино.
Аватар
Бай Миле
 
Мнения: 47
Рейтинг: 1280
Регистриран на: Пет Юли 08, 2011 1:16 pm
Местоположение: Бургас

Re: Ком - Емине

Мнениеот nicky bike » Сря Авг 10, 2011 10:34 pm

Със закъснение качвам това което би било редно да кача още в неделя вечер за, което много съжалявам, но ето и краткия ми разказ.
В неделя към обяд изкачвайки Юрошка Грамада в посока Ботев връх срещнах двама младежи с колела и след краткия разговор разбрах ,че този младеж ... Изображение
... тръгнал по маршрута Е-3.
След обяд настигнах младежа (тъй като не помня имена не помня името) след Пеещите Скали
Изображение и така покарахме (поносихме) заедно ...
Изображение Изображение Изображение Изображение
... до х. Партизанска Песен където той остана да нощува.
Изображение ... ето там е морето.


Изображение
... Поздрави на Веломания. Този младеж с това 19 килограмово колело носено по Козя Стена, Купени, Кръсци, Костенурка, Пеещи Скали и тикано на всички останали въхове по маршрута заслужава мнооооого голямо поощрение. Браво на такъв младеж. :clap:
Умния човек не говори много, а действа, простия ... само пише, когато няма какво друго да направи!
Аватар
nicky bike
 
Мнения: 959
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 8:49 pm
Местоположение: Bulgaria Габрово

Re: Ком - Емине

Мнениеот taurus13 » Сря Авг 10, 2011 10:58 pm

Той само като си смени колелото с някое като на ХристоС (има няма 11 кила) и току виж подобри рекорда.... :D
Изображение
Аватар
taurus13
 
Мнения: 5727
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Дек 17, 2007 10:07 am

Re: Ком - Емине

Мнениеот motomarzel » Сря Авг 10, 2011 11:46 pm

Ами същност точно този младеж мисля че беше писал в темата, че мисли за направи прехода с Драг ДА Бомб - и тогава разбира се една камара народ се впусна да го разубеждава...и вижте го сега... :beer:
viewtopic.php?p=761679#p761679
Аватар
motomarzel
 
Мнения: 633
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 14, 2011 11:33 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Ком - Емине

Мнениеот THEZOGGO » Чет Авг 11, 2011 10:25 am

Браво на Любо, пича явно е сериозен и не му пука какво мислят другите хора относно колелото му, така и трябва. Колелото може да е някакъв фактор за по-бързо минаване на маршрута, но все пак желанието, ентусиазма и физическата подготовка са най-важни. :agree:

Тва дали някой ще мине Ком-Емине за по-малко време или за повече е без значение. Когато на мен ми достиска да мина тези 700 км, ще ме боли МП0-то относно тва за какво врме ще го взема и какво мислят хората за велосипеда с които съм решил да се опитам да премина от единия край на Стара планина до другия. Според мен най-важно е да получиш само и единствено положителни емоции от този преход, да остане в съзнанието ти като нещо с което се гордееш, да се насладиш на всички гледки и върхове около теб.

На всички минали до сега по Е-3 с колело, шапка им свалям. Иска се голям потенциал във физическо и духовно отношение за това приключение. Някой ден когато и аз порастна, ще се опитам да премина по цялата дължина на Ком - Емине.
Canyon Ultimate AL SLX *Ultegra, Mavic / Grand Canyon AL SLX 9.0 * DEORE XT, Fox Performance, Mavic / SCRAPPER XC 3.7 LTD
Tief im Herz - Canyon Radfahrer
Аватар
THEZOGGO
 
Мнения: 5618
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Съб Авг 26, 2006 9:30 am
Местоположение: 664 km nordwestlich vom Paradies

Re: Ком - Емине

Мнениеот мляко с ориз » Пет Авг 12, 2011 10:24 am

От дълго време знам за този маршрут по билото на Стара Планина , няколко пъти съм минавал по съвсем малки участъци от Ком-Емине и то съвсем незапланувано (тези преминавания са ми биле нещо като междинна гара по някой си друг преход) Първо имах желание да премина този маршрут пеш :popcorn: но след като разбрах че толкова юнаци са преминали маршрута с колело-ми щукна идеята, че и това е вариант-за мен по добрия, че пеш честно не ме бива много :D
Та другата седмица мисля за първи път целенасочено да прекарам 3-4 дена по този чудесен но всъщото време и труден маршрут :) Като целта на това първо акране ще е релакс из билото на стара планина в компанията на чудесни гледки и пейзажи-ако времето реши да ме подкрепи естествено :beer: Като занапред мисля да направя ощя няколко 3-4 дневни карания по Ком-Емине с което да завърша цялият преход и да добия представа за какво иде реч.А живот и здаве догодина-може да пробвам цялостно премианване на маршрута.
19.08===> Това което съм замислил като за първи път е да се изкача от село Тъжа до хижа Тъжа(петъка) и от там да тръгна на изток и да карам докадето ми стигне времето и понеделника да сляза от Планината-може би ще съм някъде около Сливен, а може и да не е така :D
Ако случайно има юнаци на които им допада плана могат да се включат и да поакраме заедно сред чудни гледки и пейзажи-само времетооо :praying:
После ще споделим първи впечетления от този преход.Поздрави на всички и безаварийни километри по Ком-Емине :beer:
Аватар
мляко с ориз
 
Мнения: 101
Рейтинг: 1505
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 3:59 pm
Местоположение: Сливен

Re: Ком - Емине

Мнениеот azoic » Пет Авг 12, 2011 10:02 pm

Здравейте, току що се докопвам до интернет.

Първо и аз да поздравя Райко за новия национален рекорд. Поздравих го по телефона, но неко го направя и онлайн :agree:
Както и Борката за тазгодишното успешното преминаване :beer:
За нас остава да се борим и следващата година, живот и здраве. Отказахме се на Върбишки проход. Много изоставахме от графика и нямаше да стигне времето с отпуските. А и аз се бях скапал физически, но за нищо не съжалявам. Бяха едни от най хубавите 10 дена за 2011. По нататък ще разкажа може би.

Любо дали завърши? С него се видяхме преди Чавдар и се надявахме, че ще ни настигне, но уви.

Поздрави на всички
Изображение Изображение
Аватар
azoic
 
Мнения: 375
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Ком - Емине

Мнениеот marti_nik » Пет Авг 12, 2011 10:36 pm

Любо е след Върбишки Проход. Два дни небето се съдрало от дъжд и каза, че така и така не гони време e по-добре да не се мокри на финала. Лошото е, че колелото нещо се е повредило и може да кара само на една скорост и до колкото разбрах си бута и кара само по равно и надолу. Очаквам с нетърпение снимката от морето :beer:
marti_nik
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1260
Регистриран на: Пет Юли 29, 2011 10:17 pm

Re: Ком - Емине

Мнениеот botroid » Съб Авг 13, 2011 9:35 am

А защо никой не каза, как се минава (след Кръстец) през страшно избуялите, заради обилните дъждове това лято, трънаци, къпинаци, папрати и бодливи храсти? Ком - Емине, далеч не е само "релакс из билото на Стара планина в компанията на чудесни гледки и пейзажи", а също е и едно голямо свинско дране :evil:
Аватар
botroid
 
Мнения: 701
Рейтинг: 1343
Регистриран на: Вто Авг 14, 2007 3:53 pm
Местоположение: Габрово

Re: Ком - Емине

Мнениеот azoic » Съб Авг 13, 2011 9:56 am

botroid написа:А защо никой не каза, как се минава (след Кръстец) през страшно избуялите, заради обилните дъждове това лято, трънаци, къпинаци, папрати и бодливи храсти? Ком - Емине, далеч не е само "релакс из билото на Стара планина в компанията на чудесни гледки и пейзажи", а също е и едно голямо свинско дране :evil:


От Кръстец до Грамадлива не усетих някакъв голям проблем. Имаше доста обрасли поляни с папрат, но пътеката си личеше добре. Там си е нагоре-надолу, а където е надолу е в гора и пътеката е чудесна за каране. С едно-две изключения :agree: Маркировката е доста зле по поляните, но пък няма много къде да го сбъркаш.
Изображение Изображение
Аватар
azoic
 
Мнения: 375
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Авг 20, 2008 12:32 pm
Местоположение: София

Re: Ком - Емине

Мнениеот boris_borisov » Съб Авг 13, 2011 5:03 pm

Без значение дали лятото е дъждовно или не, папратите след Кръстец винаги си ги има. Минеш ли оттам обаче след организираните групи по КЕ и след моторите, както ние в случая, проблем няма никакъв - пътеката си е утъпкана и просто си я следваш. Сериозен проблем за колоездачите по КЕ (не включвам Райко в тая категория, той не е от тоя свят :D ) бих нарекъл почти цялата отсечка от Кашана до Ботев - там бутането и носенето в километри гони бруто 100 :banghead: А ако някой наистина смята, че Ком-Емине е "релакс из билото на Стара планина в компанията на чудесни гледки и пейзажи", то той или не е нормален човек, или е такъв, който просто не го е минавал :D
Динко, направо ми е трудно да повярвам как сте се отказали на Върбишки проход!?! :crazy: Оставал ви е точно един ден и половина до морето, като след Ришкия щяхте да пеете и да карате! А пък до Ришкия сте имали не повече от 10-15 км по-труднички, всичко останало е царски път, а проблемите с маркировката в района сега са само лош спомен от миналото! Ако не сте имали някакви много сериозни здравословни или технически проблеми, направо сте за бой! :D Майната им на отпуските, и болнични дал Господ на тоя свят, и неплатена, ако трябва ще си вземеш, ама да не стигнеш до Емине, когато краката ти вече газят върху пясък... нее, това не бих могъл да го направя :D За наказание сега ще горите една година в мъки, докато не тръгнете другото лято пак! :D
Успех на Любчо! Това момче наистина показва страхотен дух! Ако успее да замъкне бомбата до морето, в което аз лично вече въобще не се съмнявам, ще влезе с гръм и трясък в ком-еминския фолклор и певци песни за него ще пеят! :beer:
Аватар
boris_borisov
 
Мнения: 218
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 12, 2009 2:30 pm
Местоположение: Врачански балкан

Re: Ком - Емине

Мнениеот lostrider@ » Съб Авг 13, 2011 6:39 pm

boris_borisov написа:...Динко, направо ми е трудно да повярвам как сте се отказали на Върбишки проход!?! :crazy: Оставал ви е точно един ден и половина до морето, като след Ришкия щяхте да пеете и да карате! А пък до Ришкия сте имали не повече от 10-15 км по-труднички, всичко останало е царски път, а проблемите с маркировката в района сега са само лош спомен от миналото! Ако не сте имали някакви много сериозни здравословни или технически проблеми, направо сте за бой! :D...


Казах му аз, ама.. :bawling:
Аватар
lostrider@
 
Мнения: 425
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Май 16, 2007 3:24 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта