Детски велосипед Byox

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Детски велосипед Byox

Мнениеот GearGhost » Вто Фев 26, 2019 5:09 pm

Привет колеги, обмислям да купя ново колело на синковеца, защото старото му(12") започва да му умалява. Спряла съм се на Byox shine 14' с алуминиева рамка, защото го видях в парка и не ми ае стори хич лошо, пък и е лекичко. Някой ако е взимал такова или подобно, моля да изрази искрено мнение. Като цяло не можах да намеря почти нищо за марката Byox, освен, че е българска.
Друго нещо, за което се колебая е дали да му взема 14 или 16 инча, защото като височина вече е на границата(115см), но не знам дали ще се справи с 16.
Кажете още някой детски модел за дете над 4 години, без помощни колела.
GearGhost
 
Мнения: 48
Рейтинг: 1226
Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 1:21 pm

Re: Детски велосипед Byox

Мнениеот hardybg » Чет Фев 28, 2019 9:09 am

Здравей,
Може малко да е :offtopic: , но все пак - Колело от Психоленд?? На каква поддръжка, сервиз и отношение можеш да разчиташ?!! :crap: :nono:
Недей. Знаеш, че велосипедите за нас са повече от религия. Край на :offtopic:
По-добре заведи детенцето в някой от множеството магазини, без значение дали са на по-големите специализирани вериги на наши търговци/производители или в по-малък магазин със сервиз.
Нека юнака усети какво е усещането сред множество байкове в правилната среда. Това ще му остави отпечатък за цял живот, повярвай ми.
Съветът ми е - въведи рЕзко детето в "правилната" среда, после ще се наслаждавате и двамата на този копнеж дъъъълги години.
Аватар
hardybg
 
Мнения: 70
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Пон Авг 08, 2016 10:09 am
Местоположение: София

Re: Детски велосипед Byox

Мнениеот stoyancha » Чет Фев 28, 2019 9:11 am

BikeCenter ще имат 20% отстъпки на колела от 2 до 4 март по-добре купи от там.
Аватар
stoyancha
 
Мнения: 774
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Съб Ное 21, 2015 4:31 pm

Re: Детски велосипед Byox

Мнениеот GearGhost » Чет Фев 28, 2019 3:13 pm

Благодаря. Биокса го видях в парка и ми хареса като дизайн и главно, защото е много лек. Иначе на детски колела няма много какво да се гледа, освен самата геометрия, защото се предполага че няма да го тормози по баирите.
Харесах и един модел на Драг, който ми изглежда по-сполучлив, но при всички положения ще го заведа до магазина.
Като стане за 20' вече трябва да е МТБ :D
GearGhost
 
Мнения: 48
Рейтинг: 1226
Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 1:21 pm

Re: Детски велосипед Byox

Мнениеот homie » Пет Мар 01, 2019 9:01 am

Бях писал и в друга тема за детски колела, не вярвайте много на таблици и консултанти. Проба в магазина и с малко перспектива.
Моят син от 123-4 см кара 24" на бг марка без ядове, а искаха да ни набият 20". Сега е 126 см с леко повдигната седалка.
homie
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Вто Окт 04, 2016 1:05 pm
Местоположение: София

Re: Детски велосипед Byox

Мнениеот GearGhost » Нед Мар 03, 2019 2:37 pm

Днес обиколихме два магазина. В този на Драг, момчето всячески се опита да ни убеди, че не е за 18 инча, а за 16, а по принцип на осемнайската успява да докосне земята на пръсти. Пробвахме и едно [url=
https://www.bikecenter.bg/velosiped-16- ... k-gld-prl/ ]това[/url] и ми каза че най добре се чувства на него. Но не ми харесва, че е с контра и няма да може да си наглася педалите като тръгва.
Не знам какво да правя, да му взема ли направо 18 или Спейшълайзката, лошото е че те не произвеждат 18, иначе съм сигурна, че ще му лепне идеално.
GearGhost
 
Мнения: 48
Рейтинг: 1226
Регистриран на: Съб Апр 21, 2018 1:21 pm


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта