"Искам да видя света" или приключението на един българин

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

"Искам да видя света" или приключението на един българин

Мнениеот Totem » Сря Яну 16, 2019 3:38 am

Рядко пиша във форума, но този път реших да ви споделя на какво попаднах.
Ровейки из youtube намерих клип, озаглавен "I want to see the world: The North". Възбужда интереса ми веднага - някакъв човек с акцент обяснява как ще кара 1500км. през Канада до брега на Северния ледовит океан. Добре де, милион неща могат да се объркат, явно е успял. :popcorn:
Стигам момента 9:32 и какво да видя - редом с канадското знаме - българското :bigeyes:
Никога до сега не съм бил толкова шокиран. Поглеждам името на канала - пича се казва Йохан Георгиев - българин с вече канадско гражданство. Дори му намерих профила във фейсбук.
За пореден път се убеждавам колко е малък светът и колко велики хора има. Споделям ви линка към първа част от епичното му пътуване, заслужава си да се види. Горд съм, че съм българин !
https://www.youtube.com/watch?v=Z0wAPztOO2U
Аватар
Totem
 
Мнения: 157
Рейтинг: 1234
Регистриран на: Нед Ное 25, 2012 1:44 am
Местоположение: Варна/Бургас

Re: "Искам да видя света" или приключението на един българин

Мнениеот Gvt333 » Сря Яну 16, 2019 8:40 am

Колега, момчето го следя от 4 години. Ето му личният сайт: http://www.bikewanderer.com. Последвай го в инстаграм. Не е Йохан. Йоан. Баща му е от Виетнам , майка му е българка. В сайта му разказите са му уникални. Ако му пишеш на лично отговаря. Много е точен. Наскоро си премести сайта от една платформа на друга и не знам дали всичко е преместено, но ако е така има да четеш с часове разказите му! :beer:
Gvt333
 
Мнения: 193
Рейтинг: 1362
Регистриран на: Съб Апр 14, 2012 3:47 pm

Re: "Искам да видя света" или приключението на един българин

Мнениеот Totem » Сря Яну 16, 2019 12:54 pm

Gvt333 написа:Колега, момчето го следя от 4 години. Ето му личният сайт: http://www.bikewanderer.com. Последвай го в инстаграм. Не е Йохан. Йоан. Баща му е от Виетнам , майка му е българка. В сайта му разказите са му уникални. Ако му пишеш на лично отговаря. Много е точен. Наскоро си премести сайта от една платформа на друга и не знам дали всичко е преместено, но ако е така има да четеш с часове разказите му! :beer:


Много благодаря ! :beer:
Аватар
Totem
 
Мнения: 157
Рейтинг: 1234
Регистриран на: Нед Ное 25, 2012 1:44 am
Местоположение: Варна/Бургас

Re: "Искам да видя света" или приключението на един българин

Мнениеот koopss » Сря Яну 16, 2019 7:46 pm

Много се радвам на подобни хора. Страхотно е да ги гледаш и четеш за това как са се справили и какво са изминали.
Заминавам да чета. Благодаря за шерването!
Аватар
koopss
 
Мнения: 138
Рейтинг: 1315
Регистриран на: Вто Юни 14, 2016 2:08 pm

Re: "Искам да видя света" или приключението на един българин

Мнениеот Dido2 » Пон Фев 03, 2020 9:28 pm

Ех, неповторимо приключение ще да е било. Започвам да гледам. Благодаря.
Dido2
 
Мнения: 145
Рейтинг: 1214
Регистриран на: Съб Дек 14, 2019 11:53 pm


Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта