Темата на СтаменЧо!

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Чет Юни 28, 2018 4:38 pm

@victortrt - С теб общуването е по-различно - не знам защо... но карай...

Плана ми е /ако помните/ да оправя тялото си с каране на Байк - тъй като първата ми "мускулна треска" я усетих на Болния крак на старото ми /Базово/ колело за около 200 лв.

1. За да изчистя излишните си килограми - колкото и да са - все тая... плана ми е да остана с около 15% мазнина в тялото си.... трябва да се натоварвам продължително време.

2. Реших да правя комбинация от Крос Кънтри и Шосейно каране.

3. Нямаше кой да ме учи на техники - освен Тубата и този форум.

4. Състезателите притежават тайната, която ме интересува - а тя е: КАК ПРОДЪЛЖИТЕЛНО ВРЕМЕ ДА КАРАМ без да припадна...

5. Имаше хора, които казаха да тренирам лежарно каране по 6 часа или колкото мога.... е без екипировка как да го направя. Дъждовното време е пречка - но не е фатална пречка. С ровене по нета открих Държави в Европа, които не са се лишили от комфорта по време на каране: Сухо тяло - Топло сърце. Е всичко се свежда до едни 1000-2000 лв в екипировка... яке, обувки, панталон. Сега ще получа критики - много критики как не съм прав и не разбирам нищо. Е здраве да е............

Виж това видео:

https://www.youtube.com/watch?v=bVvi-Di_3Ic

Човека има кола... видеото е 7 минути и е единственото показващо "негативната" страна на Витоша 100 - 2018 и аз трябва да вярвам, че някой ще ми помогне - КАК - ще ми даде назаем сухи обувки и дрехи и чорапи. А ако вземех и Надя - ще и даде прахче срещу настинка.... едно е да оцелееш - друго е без подготовка и екипировка да се самоубиваш.

6. Ще направя всичко по силите си... за да стана толкова добър - колкото ми позволява живота.

7. Когато сложиш човек извън неговата зона на КОМФОРТ - почват оплакванията. Надя още не може да си представи какво я чака - ако иска да кара истински с мен... вчера ми каза една фраза:

- Ако АЗ падах толкова пъти като тебе - ще спра да карам.... живота е странен...

8. Но аз съм вярващ... до сега съм успял къде сам - къде с приятели - да постигна това, което е важно за мен. За това отново казвам - не се сърдя на никой - БЛАГОДАРЕН съм на всички.

9. Опитайте да си сложите 100 кг на краката и да избутате от първа тренировка тежестите във фитнеса. От първа тренировка - ще успеете 1 път - това е стандартно постижение за наистина силните мускули. Но докато стигнете да серия от 10-15 повторения през 30 секунди или 2 минути ще разберете, че ви трябва поне - не - минимум 1 година тренировки. Това е отговора как един 100 кг нормален човек с нормални два крака може да педалира прав или да стои прав над 2 часа да не кажа 4 часа...

10. В момента тренирам в склада "кофички" - знаете какво гадно упражнение е това. С двете ми ръце и китки и рамена трябва да отпусна и вдигна 100 кг тежест - моето тяло - е за близо 2 месеца повторения успях да го докарам до 10 броя серия и т н...

Помолих Надя да опита с 55 кг тяло - опита и падна. Тоест от 1-ви опит се отказа................ е как очаквате от Нея да успее във Витоша 100........... гледам масово карат без ръкавици - слагат ги когато трасето стане наистина неудържимо. Ръкавицата има важна роля и винаги е имало.... дори във фитнеса.......... болката която се образува в дланите - когато сте без ръкавици - при продължително каране може да ви накара да спрете и да се чудите кво става.......

11. Философията в този форум според мен няма нищо лошо. Тук всички искате покритие над думите и доказателства. Правя каквото мога... желателно е да сме приятели - щото иначе се чувствам ТЪПО като каза "Здравейте" и никой не ми отговори в ПАРКА от "колегите"...................

Пиша по много - защото имам дар слово............ от малък пиша стихове, разкази, есета, дипломни работи и бля бля..............

12. Има места, които искам да посетя и без да се науча да педалирам - но с Байк - няма да мога да ги посетя - примерно гроба на Дядо в село Косача...

Оставам с уважение към вас... въпреки всичко.
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Alexi » Чет Юни 28, 2018 4:59 pm

ако караше вместо да пишеш такива есета ,до сега да си се натренирал :D
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6308
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Gworan » Чет Юни 28, 2018 6:09 pm

трябва да се натоварвам продължително време


Ако искаш да отслабваш, трябва да тренираш интензивно, не е нужно да е продължително. Като пример ще ти дам, прави спринтове. Къси разстояния, но даваш всичко от себе си, дръж си пулса висок (около 130).
Силовите тренировки също са много добър вариант. И, без да искам да го обръщаме на фитнес форум, но диетата ти е най-важното нещо на света, ако искаш да сваляш...
Последна промяна Gworan на Чет Юни 28, 2018 6:19 pm, променена общо 4 пъти
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1020
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Чет Юни 28, 2018 6:10 pm

Alexi написа:ако караше вместо да пишеш такива есета ,до сега да си се натренирал :D


Ти си от готините :beer: не мога да ти се сърдя. Не си като противния........................ плу против уруки.................

Скоро ще почна да реставрирам старите ни машини и ще имам нужда от теб. Днес съм болнични.... вчера се размазах като яйце на тиган....

Боли ме половината тяло :D дори Надето ми се натъжи от случката......... :drunk:
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Alexi » Чет Юни 28, 2018 6:22 pm

Gworan написа:
трябва да се натоварвам продължително време


Ако искаш да отслабваш, трябва да тренираш интензивно, не е нужно да е продължително. Като пример ще ти дам, прави спринтове. Къси разстояния, но даваш всичко от себе си, дръж си пулса висок (около 130).
Силовите тренировки също са много добър вариант. И, без да искам да го обръщаме на фитнес форум, но диетата ти е най-важното нещо на света, ако искаш да сваляш...

тука не си прав и малко си чел .. отслабва се с пулс 60-70% от максималния ( тогава гориш до 80% мазнини ) ,сиреч приблизително 120-150 в зависимост от възрастта т.е. лежерно колоездене е това .. ако напъваш интензивно средния ти пулс ще е 160-170 и ще си изгорил 90% монозахариди циркулиращи в кръвта и 10% мазнини ,и доста мускулни клетки ( и това си има предназначение де ,и го правя и аз ,но не за отслабване ами за сила примерно ) ..
Аватар
Alexi
 
Мнения: 6308
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Сеп 15, 2015 1:22 pm
Местоположение: Шумен

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Gworan » Чет Юни 28, 2018 6:35 pm

Еми ок, мерси че ме поправи. Аз не съм чел, казвам това което са ми казвали хора с видими резултати... Аз моя пулс никога не си го следя, дори като съм тренирал. Може би наистина като се натоварваш на макс ще ти се вдигне доста над 120-150, но пак казвам - нямам пулсомер. Преди време доста често си правих след работа изкачвания с колелото, от около десетина километра, и около 600-700м разлика в надморкста височина, с минимален брой почивки за не повче от минута. Имаше доволен резултат върху фигурата ми, но си е доста натоварващо.
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1020
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Velociraptor » Чет Юни 28, 2018 7:17 pm

Стаменчо,
Ще те разочаровам - никакъв дар слово нямаш. Просто нямаш задръжки в ексхибиционистичното разголване на чувствата си.
Но ако зарежем високия стил и си говорим свободно ти просто само дрънкаш.

Витоша 100 е около 80-90% от годишния ми пробег.
Досега имам 3 обиколки, извън тях никога не съм карал извън асфалт. Тази година бях карал 10 км преди обиколката.
На обиколката има деца, хора с наднормено тегло, пенсионери, само дето някоя лелка с пеньоар и ролки на косата не се е мернала.
Когато човек иска нещо просто го прави.

Ти просто си търсиш внимание.
Velociraptor
 
Мнения: 16
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Юни 19, 2016 5:23 pm

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Чет Юни 28, 2018 7:27 pm

Velociraptor написа:Ти просто си търсиш внимание.


Днес един човек ми писа за в Неделя да караме до гр. Смолян. Каза 110 км. Изобщо си нямате представа какво търся. Никаква представа - нула.

Търся просто хора с които да карам заедно. Като приятели. Братя.

Заеби...
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Gworan » Чет Юни 28, 2018 7:31 pm

от къде до Смолян?
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1020
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Petar_stoychev » Чет Юни 28, 2018 7:32 pm

Gworan написа:от къде до Смолян?



От Пловдив сигурно :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
Petar_stoychev
 
Мнения: 526
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Авг 28, 2016 2:48 pm
Местоположение: Sofia

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Gworan » Чет Юни 28, 2018 7:33 pm

Така предположих, но мислех че колегата е от София. Аз съм в Асеновград, ако минавате през тука може да покараме...
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1020
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот XaCkBuTukC » Чет Юни 28, 2018 9:02 pm

zoomaniak написа:Извън България това е начин на живот. В страни със силно развито колоездене - организират общи клубни карания до или над 300 км....

В България не организират ли такива карания ?
Въпроса е към теб ! другите да не подсказват :D
Аватар
XaCkBuTukC
 
Мнения: 462
Рейтинг: 1490
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 10:08 am
Местоположение: Варна

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Boyan1984 » Чет Юни 28, 2018 9:16 pm

Уфф, всичките 16 страници са много тъжни, ако седне да ги чете човек...
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2435
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот denises26 » Пет Юни 29, 2018 9:32 am

В началото се зачитах в постовете ти, имах чувството, че наистина търсиш хора за каране и съвети. Много силно впечатление прави обаче как хората ти казваха, че не си готов за Витоша 100 / въпреки, че ти усилено се подготвяше с клипчета в Тубата /, но ти упорстваше, че си оцелявал в планината и искаш да се подложиш на това изпитание. И накрая какво, заваля малко дъжд и не отиде. В последните няколко страници пък вече съвсем ти губя нишката на постовете, скачаш от тема в тема и въобще дар-словото не е сред твоите качества според мен. Успех и вземи карай вместо да гледаш как карат на клипчета.
Аватар
denises26
 
Мнения: 407
Рейтинг: 1402
Регистриран на: Вто Юли 20, 2010 3:25 pm
Местоположение: Кърджали

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Пет Юни 29, 2018 10:18 am

@didonch - Утре по план ще се пазарува :D - после панталон и обувки - като му дойде време :beer:

Мъжко хардшел яке Bergans Letto Navy модел 2018

После газ на педалите :wavey:
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот XaCkBuTukC » Пет Юни 29, 2018 10:41 am

Пак в града щото не си тренирал достатъчно за да стигнеш в планината :D
Аватар
XaCkBuTukC
 
Мнения: 462
Рейтинг: 1490
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 10:08 am
Местоположение: Варна

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот I.nfraR.ed » Пет Юни 29, 2018 10:50 am

Дар слово не знам дали имаш, но писанията ти са доста странно структурирани. По-скоро прилича на плямпане.
Може да си творец, кой знае - те често са неразбрани :).

Витоша 100 беше перфектната възможност да сe тестваш. Още на изкачването към Тихия Кът можеше да прецениш дали ще имаш сили, техника и воля да продължиш.
Времето не беше чак толкова кофти. Аз бях с DH джърси с дълъг ръкав, колоездачни ръкавици с цели пръсти, футболен клин и МТБ шорти. За дъжда имах една лека и дишаща ветровка и ми беше ок през цялото време.

Да, беше доста кално и на места с гадна лепкава кал, но по трасето има пунктове през 10-15км.
Все щеше да добуташ до някой от тях и да се откажеш там при нужда, хората мисля бяха осигурили и извозване на яко закъсали участници. Отделно покрай теб винаги има супер много хора, освен ако не изостанеш много и реално си последен. Можеше и да се запознаеш с нови хора - нали все за това мрънкаш.
За мен това е изпусната възможност за "reality check".
Аватар
I.nfraR.ed
 
Мнения: 256
Рейтинг: 1645
Регистриран на: Чет Авг 20, 2009 10:48 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот victortrt » Пет Юни 29, 2018 11:27 am

Е, то темата си е негова, така се казва и тука са неговите размисли и страсти :beer:
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот victortrt » Пет Юни 29, 2018 5:01 pm

zoomaniak написа:@didonch - Утре по план ще се пазарува :D - после панталон и обувки - като му дойде време :beer:

Мъжко хардшел яке Bergans Letto Navy модел 2018

После газ на педалите :wavey:


Човек, ти сериозно ли ще дадеш или си дал над 400 лева за това яке.
Дори да няма друго с тези показатели на по-ниска цена, то и 15-20 000 водоустойчивост и дишаемост пак ще ти свършат работа
Аз за около 100 лева си взех от SLS вярно лятото едно уникално като показатели яке СМР нещо 20 000 водоустойчивост на 15 000 дишаемост беше, вярно скиорско, но само джоба за карта на ръкава го издава. Не пропуска дъжд, вятър и с него и полар над термобельото /вярно вълнено/ съм изкарвал цял ден при -10-15 в Осогово миналата зима и спокойно съм се качвал на платото на Витоша тази зима. То всъщност скиорските позволяват качулката да е над каската, което е бонус.
Вярно парите са твои, но не е лошо малко проучване да се понаправи, а не да се пазарува само от един магазин, от който си си купил вълнени тениски и много те кефят.
victortrt
 
Мнения: 2130
Рейтинг: 1759
Регистриран на: Пет Май 09, 2014 8:15 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Пет Юни 29, 2018 5:56 pm

Направих един трак до Якето и обратно - дъждец валя - всички климатични екстри - много доволен съм...

https://www.strava.com/activities/1669828044

Зимно яке като дойде сезона и новата колекция :beer: имат и обувчици и панталончета. Позволяват влизане с колело :bowdown: прекрасен персонал - ще черпя довечера.
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Gworan » Пет Юни 29, 2018 5:58 pm

victortrt написа:
zoomaniak написа:@didonch - Утре по план ще се пазарува :D - после панталон и обувки - като му дойде време :beer:

Мъжко хардшел яке Bergans Letto Navy модел 2018

После газ на педалите :wavey:


Човек, ти сериозно ли ще дадеш или си дал над 400 лева за това яке.
Дори да няма друго с тези показатели на по-ниска цена, то и 15-20 000 водоустойчивост и дишаемост пак ще ти свършат работа
Аз за около 100 лева си взех от SLS вярно лятото едно уникално като показатели яке СМР нещо 20 000 водоустойчивост на 15 000 дишаемост беше, вярно скиорско, но само джоба за карта на ръкава го издава. Не пропуска дъжд, вятър и с него и полар над термобельото /вярно вълнено/ съм изкарвал цял ден при -10-15 в Осогово миналата зима и спокойно съм се качвал на платото на Витоша тази зима. То всъщност скиорските позволяват качулката да е над каската, което е бонус.
Вярно парите са твои, но не е лошо малко проучване да се понаправи, а не да се пазарува само от един магазин, от който си си купил вълнени тениски и много те кефят.


То това е малко, като да питаш някой, що си е взел Specialized за 10000лв, като има Canyon за под 5000лв. Има пари човека - дава. Няма смисъл ние да правим на другите хора техните сметки. Щом го кефи - със здраве да си го носи.
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1020
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Пет Юни 29, 2018 8:25 pm

victortrt написа:То всъщност скиорските позволяват качулката да е над каската, което е бонус.


И моето така :D шъ напрааа снимки скоро. Не е бонус - уникално яко е :D иам чувството, че съм гол олюв :D
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Пет Юни 29, 2018 8:38 pm

denises26 написа:…вземи карай вместо да гледаш как карат на клипчета.


Първите ми учители беха клиповете - демек видеата…

Ти ги гледаш клипчета - минутки - сценки - скокчета - pro били и т н....

А аз:

1. Ъгъл на коленете.
2. Стойка на тялото.
3. Височина на седалка.
4. Ъгъл на завиване.
5. Кг на човека
6. Възраст на човека
8. Терен
9. Архитектура на пътеките
10. Трудност на трасето
11. Падания
12. Скорост
13. Лудост на каращите
14, Адреналин
15. Щети по байковете
16. Решения на щети и крашове на терен - пътека
17. Първа помощ
18. Дистанция между хората
19. Времетраене
20. Хранене
21. Придвижване до точка А
22. Педалиране
23. Видове протектори
И т н.....

Извинявай скоро ще покажа и Витоша 100 без състезателен характер. Имайте ми доверие. За мен това е игра... колкото ми е по-трудно толкова повече се надъхвам.

Вашата критика ме развива. Мачкайте... :D
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Пет Юни 29, 2018 8:51 pm

I.nfraR.ed написа:Може да си творец, кой знае - те често са неразбрани :)


Жената вървеше по пътеката - след шипковите храст пътеката се разшири и тя видя тялото. Млад мъж с каска и много кръв. Колелото на парчета... ударил се беше в дъб, който стоеше гадно скрит зад храстите.

Жената отиде и доведе коня си. Качи тялото - дишаше той - щеше да се върне за железата по-късно.

Прегледа го. Нищо счупено. Кръв от главата и кома... без лични документи. Татуси и красиво голо тяло... зави го с козя кожа и отиде да нагледа стадото...

Тя не разбираше как тялото е било свързано с железата - детски спомен - колело.

Тялото почна да се поти - треска - трепет - кошмари - глас и мрънкане. Свиваше китките все едно стиска нещо с много усилие...

Даде му мляко... преглътна. Но още спеше - вече 2 дни.

Съблече се гола и легна до него - тялото му се успокои от допира... спа 4 дни.

:D :beer: и заживели щастливо...
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот didonch » Съб Юни 30, 2018 9:05 am

малко репортажче от В100 с Мира Добрева:
https://www.youtube.com/watch?v=72u3N7nJB6E&feature=youtu.be&app=desktop
didonch
 
Мнения: 318
Рейтинг: 1578
Регистриран на: Съб Май 14, 2016 12:09 pm

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот stoyancha » Съб Юни 30, 2018 9:28 am

didonch написа:малко репортажче от В100 с Мира Добрева:
https://www.youtube.com/watch?v=72u3N7nJB6E&feature=youtu.be&app=desktop


Пичът с Ram Freeride и BoxXer ми е любимецът :D :D
Аватар
stoyancha
 
Мнения: 774
Рейтинг: 1399
Регистриран на: Съб Ное 21, 2015 4:31 pm

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот XaCkBuTukC » Съб Юни 30, 2018 10:05 am

stoyancha написа:
didonch написа:малко репортажче от В100 с Мира Добрева:
https://www.youtube.com/watch?v=72u3N7nJB6E&feature=youtu.be&app=desktop


Пичът с Ram Freeride и BoxXer ми е любимецът :D :D

Не беше сам :D имаше и други с DH колела
Аватар
XaCkBuTukC
 
Мнения: 462
Рейтинг: 1490
Регистриран на: Чет Май 05, 2005 10:08 am
Местоположение: Варна

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот zoomaniak » Съб Юни 30, 2018 3:14 pm

Днес два трака - горе долу добри.

1. https://www.strava.com/activities/1670931569
2. https://www.strava.com/activities/1671575433

Купихме каска на Надето ми
Купихме и очила
Сменихме базовите гуми с Екзо протекшън като моите - но с друг грайфер. И 20 мин след като тръгнахме тя се преби. И сега гумите виновни :D :D :D :D по - добре само с жени да карам :D :D :D голем купон.

Заваля дъжд - якенцето пушка. Показа се слънчице - прибрах якето в раничката - около 450 грама е.

Утре или Витоша или Кокаляне - там има няколко пътеки.

Но ако не вали дали почвата ще се оправи... :crap:
Не мога да карам - за това махнах спирачките
Аватар
zoomaniak
 
Мнения: 445
Рейтинг: 686
Регистриран на: Сря Апр 18, 2018 9:49 am

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот Boyan1984 » Съб Юни 30, 2018 3:44 pm

Човек вие ще се изтрепете като битълсите(любима група са ми м/у другото :D ) с тия колела.
Хванете пишете нещо или рисувайте или продайте тия колела и с двата крака пешеходен туризъм.
От както си почнал да пишеш тука за колела само проблеми и нерви. Направо форума ми се сгади от тия твои писания.
Let's fucking DIE!
Boyan1984
 
Мнения: 2435
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Мар 29, 2010 12:33 pm
Местоположение: Кюстендил

Re: Темата на СтаменЧо!

Мнениеот bdz43r » Съб Юни 30, 2018 4:05 pm

Никога не съм разбирал хората, каращи по централен булевард (в насрещното дори) при наличие на парк или тихи улички в съседство... сега вече знам, че някои явно наистина са с нестандартен начин на мислене.
Аватар
bdz43r
 
Мнения: 1217
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Яну 20, 2006 9:57 pm
Местоположение: Sofia, Bulgaria

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


cron