Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

За всичко свързано с МТБ, което не е за някой от другите форуми. Например: разкази и преживявания, мнения по различни общи въпроси, интeресни продукти, новости и т.н.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Pulse » Вто Яну 29, 2019 3:51 pm

ohoboho написа:Освен карбоновата 29ка,очаква ли да се да има и друга 29ка мека рамка през новия сезон ?


Здравей,
Да. Както и нова твърда 29ка. Но поради ред причини новите модели ще се забавят. Ще са налични около началото на лятото.
Pulse
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Апр 07, 2016 8:27 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Pulse » Вто Яну 29, 2019 3:52 pm

DungeonHunter написа:И още един бърз въпрос - предлагате ли пребоядисване на вече закупени от вас велосипеди срещу съответната сума, разбира се, и ако да, каква е тя ?


Здравей,
Към момента не. Защото нямаме оборудване за сваляне на оригиналната боя, а трябва задължително да се боядисва гол алуминий.
Pulse
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Апр 07, 2016 8:27 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Pulse » Вто Яну 29, 2019 4:04 pm

Gworan написа:Като видях по-горе коментара, с въпрос за пребоядисване, реших да изразя едно мнение. Не претендирам, че моето мнение е по-важно от всяко друго.
Аз мисля, че на марката и куца дизайна на рамките. Не казвам че не са качествено боядисани, ами са просто ... обикновени. Също така, на уеб страницата изглежда няма опция да се види даден модел на снимка във всеки цвят.
Доста хора във форума са по-практично мислещи, и залагат на качество и окомплектовка при избора, и външния вид остава на по-заден план. В което няма нищо лошо. Разбирам, че има хора които предпочитат по-семпло и изчистено, което е ок.
Както се вижда от най-големите марки, не е нужно дизайна да е пищен, даже всички минават към по-изчистения стил, но пак успяват да изглеждат "тарикатско". Ако на мен е възложена задачата да измисля как да се боядиса една рамка, бих заложил основно на това какъв ще е базовия цвят (не просто цвят ами и тип боя), какъв акцент ще има (нещо което видимо липсва при пулс), и позициониране на логото, също как ще изглежда самото лого. Аз съм просто един скромен (опасявам се, че мнението ми може да прозвучи като обратното) дизайнер, дори и работата ми да не е свързана с велосипеди и части.
Ще го дам само като пример, аз се оглеждах до скоро за нов велосипед, Pulse RS1 беше един от вариантите, но аз лично се отказах, главно защото не ме "изкефи" на външен вид.
Ще се радвам да видя занапред нещо по-интересно от марката и може би ще стана и аз собственик на такъв велосипед.


Здравей,
Приемаме критиката за дизайна. Разбира се сме наясно, че няма начин да се харесва от абсолютно всички. Освен факта, че ние се кефим на по-семплите дизайни, друг фактор е това, че на базата на един дизайн на лепенките трябва да има възможност да бъдат боядисвани различни цветове. Което доста ограничава възможностите за атрактивен дизайн.
Относно снимките... Направихме възможен избора на допълнителен (различен от стандартните два или три) цвят с ясното съзнание, че най-вероятно няма да можем да го визуализираме. Така се оказа. Причината: Към момента предлагаме 14 цвята и 14 различни модела. Това прави 196 различни колела и сигурно месец снимане. За сега това би бил огромен разход за нас както в пари така и във време/организация.

Благодарим за коментара ти!
Pulse
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Апр 07, 2016 8:27 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Pulse » Вто Яну 29, 2019 4:27 pm

Gecata100 написа:Здравейте, ще го карам направо и моля не възприемайте поста ми като хейт, а по-скоро като един вид обратна връзка за производителя.
За новия сезон съм решил да се сдобия с нов среден клас твърдак, като още от представянето си бях харесал Pulse STR 2.
Напълно логично се разрових какви предложения мога да намеря за търсените от мен параметри който не са кой знае какво, но най-общо казано 2х10 или 2х11 скорости, Въздушна вилка и т.н. Т.е. накратко казано оборудването на STR2.
Намерих предложения в ценовия диапазон 1500-1700 лв, за същото оборудване. (Canyon, Radon, Oryx, от скоро и Drag)
Извинявайте Пулс, но как бихте защитили цената си от 2100 лв, за конкретния модел, като дори с доставка от Германия един съпоставим Canyon ще доиде до мен на цена 1650 лв? Просто наистина ми е много любопитно.
Харесвам Ви, Българи сте и искам да подкрепям хора който развиват бизненс в България, но как да приема една такава разлика в цената от 500 лв на съпоставим продукт.


Здравей,
Бях написал огромен коментар, но поради някаква причина изчезна... Та този ще бъде по-кратък.

Велосипедния бранш е адски конкурентен. Най-вече поради причината, че всички ние ползваме едва ли не еднакви части. Както се сещате Canyon, Radon, че и Drag и Oryx) са мноооого пъти по-големи от нас. Така че цената на която те купуват същите тези части е друга.
Ако клиентите не се поддадат на първосигналната реакция и се вгледат по-сериозно в компонентите ще забележат защо едното е с по-скъп обтегач, пък цената му е по-ниска...И за да не се налага да пиша нещо лошо за другите марки, на които освен да свалим шапка и да се надяваме да достигнем успехите, друго към момента не можем да направим, ще кажа каква е нашата идея за този модел и защо смятаме че е по-добър.
Както за СТР, така и за всеки наш модел се стараем да подберем максимално близки по клас и представяне части. Заради това ползваме Шимано Деоре М6000. Всичко. Не ХТ дерайльор и М315 спирачки. Това важи и за главините, спиците, чашките, скобата за седалка и т.н. Все неща от които може цената да се "изпили". Болшенството марки ползват този трик, и продават. А след това ползвателите сменят компроментираните компоненти за тяхна сметка. Има разлики в геометрията и т.н.
Всички ние се опитваме да привлечем по някакъв начин клиентите на наша страна. Нашия е: NON BULLSHIT BUILD KITS. (че не се сетих как може да се каже на Български)
Pulse
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Апр 07, 2016 8:27 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Pulse » Вто Яну 29, 2019 4:35 pm

ohoboho написа:То за жалост май Pulse са пред закриване...та не очаквам да отговорят на последните въпроси в темата :bawling: :cry:


Пулс са пред закриване точно толкова, колкото всички сме пред умиране :-) Може да е утре, може след 50 год...
Борбата за нас е в разгара си! Няма да крия, че е адски трудно, но пък си заслужава всеки бял косъм :-)
Pulse
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Апр 07, 2016 8:27 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот LiveByTheCode » Вто Яну 29, 2019 7:17 pm

Аз полвам същия дерайльор като на пулса с slx команда и си работи чудесно, м6000 серията е нова и пуснаха я миналата година
LiveByTheCode
 
Мнения: 169
Рейтинг: 1508
Регистриран на: Вто Ное 04, 2014 2:47 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот nkc20 » Вто Яну 29, 2019 7:36 pm

Pulse написа:
antonpc написа:Привет, За сезон 2019 ще има ли възможност RS1 да се поръча с вилка/шок FOX + SHIMANO компоненти на все така конкурентна цена?
p.s.Варианта да се поръча само рамка и сам да си го окомплектовам е ясен.


Здравей,
Планираме нов модел RS който ще бъде с Шимано, но едва ли с Фокс.


Здравейте! Харесвам ви много като отношение към клиента, но приемете го като градивна критика - точно в тази област има нещо, което ви куца. Та, ще има ли най-после RS и QRS с размери на рамките XL? Дето се вика, високите колоездачи също сме хора... :D
nkc20
 
Мнения: 162
Рейтинг: 1474
Регистриран на: Пет Юни 24, 2016 7:28 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Pulse » Сря Яну 30, 2019 2:13 pm

nkc20 написа:
Pulse написа:
antonpc написа:Привет, За сезон 2019 ще има ли възможност RS1 да се поръча с вилка/шок FOX + SHIMANO компоненти на все така конкурентна цена?
p.s.Варианта да се поръча само рамка и сам да си го окомплектовам е ясен.


Здравей,
Планираме нов модел RS който ще бъде с Шимано, но едва ли с Фокс.


Здравейте! Харесвам ви много като отношение към клиента, но приемете го като градивна критика - точно в тази област има нещо, което ви куца. Та, ще има ли най-после RS и QRS с размери на рамките XL? Дето се вика, високите колоездачи също сме хора... :D


Здравейте,
Моделите RS и QRS няма да продължат да са базирани на същите рамки. Така че отговора ми е, че ще се постараем да има XL и от двата НОВИ модела.
И все пак да обясня защо няма. То е ясно... защото минимумите, които можем да поръчваме са такива, че едвам успяваме да продадем М и Л размерите си. При "хартисали" 50% от рамките XL, които сме поръчали буквално печалбата от тези модели е изчезнала.
Иска ни се и ще направим всичко възможно да имаме рамки подходящи за всеки.
Pulse
 
Мнения: 155
Рейтинг: 1860
Регистриран на: Чет Апр 07, 2016 8:27 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Lucky Loser » Сря Яну 30, 2019 2:18 pm

Pulse написа:Моделите RS и QRS няма да продължат да са базирани на същите рамки.

:bigeyes:

Чакаме.. :)
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот hitar_potar » Пет Фев 01, 2019 10:24 am

Pulse написа:
... :D[/]

Здравейте,
Моделите RS и QRS няма да продължат да са базирани на същите рамки.

Еййй, това вече е новина. Звучи страхотно. Сега ако кажете, че минавате и на хорст-ли к и за двата модела... :eyebrow:
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3701
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот headhead » Пон Фев 11, 2019 11:19 am

Здравейте Пулс и колеги,

Замислил съм се за 1х12. В момента карам СТ1 с фабричните компоненти и съм харесал долният груп сет NX Еagle. Имам няколко въпроса :

https://www.bike-discount.de/en/buy/sra ... 0mm-753976

1. Трябва ли да сменя задната главина, за да поставя касетата ? Aко да каква трябва да е ?
2. Средното трябва ли да се смени за тези курбели ? Ако да какво трябва да е ?
3. Висок съм 183, а тези курбели са 170мм. Това какво точно влияние ще окаже като сегашните са 175 ?
4. Има ли други компоненти от фабричните, които трябва да сменя, за да подкарам този груп сет ?

Благодаря предварително.
headhead
 
Мнения: 43
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Юли 27, 2016 9:05 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Pr3d4t0R » Пон Фев 11, 2019 1:42 pm

1. не;
2. да - за новият им DUB стандарт дето е съвместим само и единствено с техните курбели 2018+
3. на теория при едно и също предадено усилие от ездача, ще стигне по-малко момент до задното колело, заради по-късото рамо. На практика съм висок колкото теб и не усетих съществена разлика, преминавайки към 170, но при мен въртенето не е приоритет. По-късите курбели стоят по-далеч от препятствия по земята.;
4. трябва да внимаваш новата команда да е на клампа, тъй като нямам идея лостчетата ти дали подържат директен монтаж на командата към тях.

На твое място бих направил друго обаче:
- командата е най-важната част в скоростната система - Х01 https://www.bike-discount.de/en/buy/sra ... eed-529881
- дерейльор - в момента GX и NX са на една цена - https://www.bike-discount.de/en/buy/sra ... eur-636984
- касета Sunrace - по-лека е от NX https://www.bike-discount.de/en/buy/sun ... -50-673901
- верига GX, много важна при 12те скоростни системи - https://www.bike-discount.de/en/buy/sra ... ain-637106
- вземаш венец по избор за сегашните курбели - примерно Superstar Components или директно от китайците (достатъчно добри са)
=> излиза кажи речи колкото целият NX сет, но ще работи много по-добре.
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот headhead » Пон Фев 11, 2019 2:26 pm

Pr3d4t0R написа:1. не;
2. да - за новият им DUB стандарт дето е съвместим само и единствено с техните курбели 2018+
3. на теория при едно и също предадено усилие от ездача, ще стигне по-малко момент до задното колело, заради по-късото рамо. На практика съм висок колкото теб и не усетих съществена разлика, преминавайки към 170, но при мен въртенето не е приоритет. По-късите курбели стоят по-далеч от препятствия по земята.;
4. трябва да внимаваш новата команда да е на клампа, тъй като нямам идея лостчетата ти дали подържат директен монтаж на командата към тях.

На твое място бих направил друго обаче:
- командата е най-важната част в скоростната система - Х01 https://www.bike-discount.de/en/buy/sra ... eed-529881
- дерейльор - в момента GX и NX са на една цена - https://www.bike-discount.de/en/buy/sra ... eur-636984
- касета Sunrace - по-лека е от NX https://www.bike-discount.de/en/buy/sun ... -50-673901
- верига GX, много важна при 12те скоростни системи - https://www.bike-discount.de/en/buy/sra ... ain-637106
- вземаш венец по избор за сегашните курбели - примерно Superstar Components или директно от китайците (достатъчно добри са)
=> излиза кажи речи колкото целият NX сет, но ще работи много по-добре.



Благодаря за инфото, сега ми е малко по-ясно.

Относно касетата, да разбирам ли, че ако видя да започва с 10 няма да е съвместима със задната главина ? Тоест от GX серията нагоре не са съвместими за момента с моята главина ?
headhead
 
Мнения: 43
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Сря Юли 27, 2016 9:05 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Pr3d4t0R » Пон Фев 11, 2019 2:36 pm

Да касети с 10т венчета не са съвместими с твоята главина, защото са за XD-freewheel.
Аватар
Pr3d4t0R
 
Мнения: 3970
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Нед Яну 29, 2006 10:07 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот ivmvrati » Вто Мар 05, 2019 10:05 am

За мен са много добри велосипедите. Но ми се струват и доста скъпи
ivmvrati
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Фев 27, 2019 11:52 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот hitar_potar » Вто Мар 05, 2019 2:12 pm

ivmvrati написа:За мен са много добри велосипедите. Но ми се струват и доста скъпи

Попрегледай цените на Санта Круз, Скот, Гигантите, Мондрекър и. Якоя и друга по-голяма марка, и пак помисли. :)
Make it idiot-proof, and someone will make a better idiot.
Аватар
hitar_potar
 
Мнения: 3701
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 7:04 pm
Местоположение: Русе

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Gworan » Вто Мар 05, 2019 2:28 pm

Цените им са нормални, просто колелата (истинските) като цяло са скъпи ;)
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1018
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Lucky Loser » Вто Мар 05, 2019 2:30 pm

Gworan написа:Цените им са нормални, просто колелата (истинските) като цяло са скъпи ;)

Подай ни конкретни (им) модели + цени така както ти си ги представяш : )
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Gworan » Вто Мар 05, 2019 2:38 pm

На ум ми идва това сравнение. Цените са кажи-речи еднакви.
Пък като се замисля, за тия пари има и чисто нови коли.
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1018
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Lucky Loser » Вто Мар 05, 2019 2:42 pm

Добре, но не питах за сравнение.
Нека задам въпроса си така, явно "подай ни конкретни цени" не се разбира :)
Ти казваш, че цените са им скъпи. Ето RS 1-2, QRS 1, STR 1 - какви трябва да бъдат цените им според теб ?
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Gworan » Вто Мар 05, 2019 2:44 pm

На пулсовете цените, според мен, са нормални, както казах по-горе. В сравнение с други марки на пазара, са си добре.
Аватар
Gworan
 
Мнения: 1018
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Окт 27, 2017 10:08 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Lucky Loser » Вто Мар 05, 2019 2:47 pm

Ще извиняваш !

Цените им са нормални, просто колелата (истинските) като цяло са скъпи ;)

Това изречение явно прочетох грешно и от там започнах да стрелям :)
Боря се за мнения - всекоя бройка е изключително важна !
П.С. И аз имам няколко велосипеда, но са тайна !

Komoot профил
Аватар
Lucky Loser
 
Мнения: 1854
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Фев 21, 2013 8:35 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Петър Велков » Вто Мар 05, 2019 3:37 pm

Някой ако се чуди дали на TSA може да сложи 3" гума (WTB TrailBoss в моя случай) - може, само гледайте да не ви е крива каплата, че е на косъм! :beer:

Изображение Изображение
"В авангарда винаги вървят онези, чиито живот прилича на сигнална ракета. Те светят, докато летят нагоре, и гаснат нависоко по обратния път. За безкрайно целеустремените обратен път няма."

Giant Reign 1.5 (Fox + XT)
Pulse TSA⌁2 custom
Drag Izoard Dura-Ace
Giant Defy Advanced 1 Ultegra
Аватар
Петър Велков
 
Мнения: 507
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 10:28 am
Местоположение: х. Червената шапчица

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот breackkz » Съб Мар 16, 2019 8:05 am

Здравейте!
Колебая се между:
- ST 1 и STR 2

Непретенциозно каране по асфалт и чукари... Ще усетя ли някаква голяма разлика в полза на по-скъпото и с какво го превъзхожда?

Също да попитам проблема с удрянето на петите решен ли е? За L размер съм ако е от значение.
От Пловдив съм и нямам възможност да го видя на живо.
breackkz
 
Мнения: 49
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Чет Юни 23, 2016 6:53 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот dimo1882 » Чет Мар 21, 2019 6:10 pm

Здравей! За твоя стил на каране и ST1 ще е повече от достатъчен. Карам ST 2 - XL размер, нося обувки 44-ти номер и проблем с удряне на петата в рамката нямам. Факт - минават доста близо, но това е строго индивидуално спрямо стойката и позицията ти. Друг потенциален минус, който мога да отчета е малкото растояние между задната гума и рамката, като в кално време там се натрупват боклуци и се налага да спираш да почистваш, ако искаш да продължиш.. Това мисля, също беше отчетено от админа в ревюто си. София не е далеч от Пловдив, за велосипед на такава цена - аз бих се разходил да пробвам на място. Лично съм доволен от избора си, всичко си работи както работеше и от ден първи, навъртял съм му около 5000 км за 2 години като карам ~ 60 градско /40 в планината.
Drag ZX 3
dimo1882
 
Мнения: 59
Рейтинг: 1205
Регистриран на: Вто Мар 20, 2012 10:26 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот catchsander » Чет Мар 21, 2019 7:57 pm

Привет, аз съм с STR 2 от близо половин година и съм много доволен от колелото. Преди да си го купя, се чудех между STR1 и STR2. Отидох до магазина и имах възможност да ги разгледам и двете и да ги пробвам. След като си поговорих с момчетата от магазина, ме посъветваха да си взема STR2, за карането което правя (по 2к на година и няколко хоби състезания). Пловдив не е далеч и силно ти препоръчвам да намериш време и отидеш до магазина да разгледаш.
catchsander
 
Мнения: 8
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Апр 14, 2011 8:47 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот breackkz » Чет Мар 21, 2019 9:42 pm

Благодаря момчета!
Не ми се биеше толкова път, а исках да видя лично велосипедите. Грабнах Драг Харди ТЕ 2019 и съм много доволен за краткото време, което е в мен. От Пулс трябва да помислят и за Пловдив, защото в сайта им виждам доста населени места, а такъв голям град го няма... доста от хората предпочитат да видят на място, преди да купят стоката.
breackkz
 
Мнения: 49
Рейтинг: 1240
Регистриран на: Чет Юни 23, 2016 6:53 pm

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот VIdqhKoleelo » Вто Апр 23, 2019 9:37 am

Подочух, че Pulse ги е купил някой. Някой знае ли повече и какво ще се случва занапред с марката?
Здрав байк, здраво тяло
Аватар
VIdqhKoleelo
 
Мнения: 106
Рейтинг: 1243
Регистриран на: Чет Юни 23, 2016 11:17 am

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот Admin » Вто Апр 23, 2019 12:01 pm

Единственото, което мога да кажа е, че е най-добре да се обадиш на посочените в сайта им телефони и да питаш каквото те интересува, защото във форума, Facebook и т.н. едва ли някой в момента ще може да ти даде меродавна информация. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Re: Pulse Cycles - още една българска марка за велосипеди

Мнениеот fogg » Вто Апр 23, 2019 9:17 pm

От днес и аз съм собственик на STR 2 ,сефтосах го вече с 1 падане, но иначе съм много доволен от колелото поне на първо каране .Препоръчвам!
fogg
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1202
Регистриран на: Пет Авг 04, 2017 3:04 pm

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


cron