Въпрос за Scott Voltage YZ3

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Въпрос за Scott Voltage YZ3

Мнениеот Daneza » Чет Окт 02, 2008 11:58 am

Здравейте на всички :)

Историята е дълга, но накратко имам човек в Америка, който би ми донесъл разни шукаритетки за около 200 - 250 $ ... знам че бюджета не е много, ама "по-добре нещо, от колкото нищо" ;)

търся си средно движение, курбели, бокс гайд и евентуално хубави педали ... не отказвам и заден дерайльор, че ацерата се очаква да почне да издиша също :)

видях, че за тия пари мога да взема нещо от типа на труватив хусфелт, гигапайп тийм дх средно и бокс гайд ... добра ли е комбинацията за тоя велосипед, при положение, че ще карам основно ДЖ, по малко стрийт и така. :)

още един въпрос: когато търсих средното движение намерих само на 108мм, 113 мм и на 118мм ... а на мен "дупката" за средното го дават на 122.5мм - 123мм ... има ли модел на труватив (или някоя друга марка), която да става за тая големина ... или пък тая големина е стандартна за всички велосипеди ... ???? нямам си никаква идея
:(
... та в кратце: комбинацийка от средно, курбели и гайд за 122.5мм за около 200 $ (от америка директно)

:beer: :beer: :beer:

Мерси предварително!!! :)
Преди живеех срещу лудницата, сега живея срещу нас ... :/
Daneza
 
Мнения: 32
Рейтинг: 1219
Регистриран на: Чет Окт 19, 2006 5:09 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот mkayo » Пет Окт 24, 2008 10:15 am

mkayo
 
Мнения: 21
Рейтинг: 995
Регистриран на: Сря Окт 22, 2008 11:09 am

Мнениеот sando g » Пет Окт 24, 2008 9:23 pm

А за какво ти е водач? Заден дерейльор? :dunno: :nono:
[img]http://userbars-bg.com/uploads/Спорт/truvativ%20user%20bar.png[/img]
Аватар
sando g
 
Мнения: 788
Рейтинг: 1562
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 8:45 pm
Местоположение: Sofia,Lozenec


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 78 госта