Въпрос за 1200лв :) :)

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Въпрос за 1200лв :) :)

Мнениеот vlado__asgr » Съб Сеп 20, 2008 10:01 am

Търся нещо за Hardtail freeride + лек траял до 1200лв.
Насочил съм се към Scott Voltage YZ 15...мнения за нещо по добро за тези пари?
:hbang: :hbang: :hbang: LIVE TO RIDE :hbang: :hbang: :hbang:
:hbang: :hbang: :hbang: RIDE TO LIVE :hbang: :hbang: :hbang:
Аватар
vlado__asgr
 
Мнения: 18
Рейтинг: 1063
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 10:05 am
Местоположение: Асеновград

Мнениеот blueeyezbg » Съб Сеп 20, 2008 10:05 am

хахахахахаха :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Продава се Кормило Хъсефелт !!! 66 см скайп - sadist_bg & Maxxis Hookworm
blueeyezbg
 
Мнения: 419
Рейтинг: 1358
Регистриран на: Пет Май 19, 2006 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот stotinka » Съб Сеп 20, 2008 11:40 am

Може да потърсиш нещо подобно за по-малко пари и когато разбереш дали искаш фр или трикове - разкарай го и питай пак ;)
stotinka
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1000
Регистриран на: Чет Сеп 04, 2008 8:46 am

Мнениеот Besen na Kolelo » Съб Сеп 20, 2008 11:41 am

Мммммдааа... точно за този вид дисциплина "ФреийРайд ТраЙЪЛ" мисля,че е много подходящо драг клИмбер и е по - евтин,няма чупене,та даже и за дърт и стрийт и ДХ ще можеш да ползваш колелото! Разбира се да не забравям,че и вилката е мн важна,понеже ще караш фреерайд траЙЪЛ ти препоръчвам нещо с над 180 ход иначе ,ще ти е много трудно ! Виждам,че сега "прохождаш" и понеже си задаваш доста правилно и точно въпросите вярвам,че от теб ще излезне байкър та дрънка !

ПП иначе да не ми се вържеш ?! Ходии пии една студена вода,гледай млякото да не кипне и ако успееш да се справиш със тези задачи вече си на 20% готов да напишеш нова глупост :) :)

Хвалъ ви на такива потребители като тебе ! :beer:
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Kolelarq » Нед Сеп 21, 2008 1:12 am

Драг не си взимай остави го какво говори тоя за 1200 лева можеш да купиш само вилката за фрийраид или DH.Айде другия път разгледай цените колко струва горе-доло едно колело и напиши пак някой глупост :dunno: :dunno: :rofl:
Трявба да си мизерник а не PRO
Kolelarq
 
Мнения: 7
Рейтинг: 940
Регистриран на: Пон Авг 11, 2008 1:01 pm
Местоположение: Бургас

Мнениеот assgiver » Нед Сеп 21, 2008 1:31 am

Kolelarq написа:Драг не си взимай остави го какво говори тоя за 1200 лева можеш да купиш само вилката за фрийраид или DH.Айде другия път разгледай цените колко струва горе-доло едно колело и напиши пак някой глупост :dunno: :dunno: :rofl:


Е и вече кой дава акъл на "неграмотните прохождащи"....

ПП: Пази боже, сляпо да прогледа!
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот IvoG » Нед Сеп 21, 2008 1:43 am

Само вилката можел да купи... еййй от кога па само нови вилки купувате бре бедните българи... Все едно всеки може да си позволи чистак бърсак вилка... :(!:
Аватар
IvoG
 
Мнения: 37
Рейтинг: 1048
Регистриран на: Нед Юли 20, 2008 5:33 pm

Мнениеот vlado__asgr » Вто Сеп 23, 2008 8:42 am

И Все пак съм начинаещ. Не съм се засилил да скачам от четвъртия етаж, та да ми трябва Totem Solo Air или нещо от сорта.

И още нещо : невъзможно ли е да имам едно колело с което да се науча да правя дропове до 2м, да се науча да правя бъни-хоп, сайд-хоп, баланси на предна и задна гума, и да катеря ръбове, пейки и т.н.

Доскоро карах с евтина мекица Leader Gooter 15.5''със ръчно променена геометрия (хода не е 5 см ами е 13-14см на задницата и отпред е с Дуро д трипъл пружини 130мм) и с него бъни хопа ми беше 50-55см,качвах до 4 стълби с оли, катерих пеики и всякакви ръбове до 60см и дропих най-много от 1.5-1.8метра.

Сега искам да си взема някои твърдак защото развива техниката като цяло, а мекицата не те "кара" да омекотяваш при някои по-малки препятствия и баланса на някоя от двете гуми е по труден.

Скот-а става ли за това при условие че му се сложи по добра вилица или вие знаете нещо по добро, напр клаймър или асалт :bowdown: :bowdown: :rofl:
:hbang: :hbang: :hbang: LIVE TO RIDE :hbang: :hbang: :hbang:
:hbang: :hbang: :hbang: RIDE TO LIVE :hbang: :hbang: :hbang:
Аватар
vlado__asgr
 
Мнения: 18
Рейтинг: 1063
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 10:05 am
Местоположение: Асеновград

Мнениеот Black cat » Вто Сеп 23, 2008 8:48 am

има многописано по такива въпроси, разгледай раздела и си избери каквото искаш, важното е да се кара
аз лично бих избрал за начало скот-а пред дра-га като рамка
Аватар
Black cat
 
Мнения: 838
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 3:53 pm

Мнениеот Gh0s7 » Вто Сеп 23, 2008 11:21 am

vlado__asgr написа:...
И още нещо : невъзможно ли е да имам едно колело с което да се науча да правя дропове до 2м, да се науча да правя бъни-хоп, сайд-хоп, баланси на предна и задна гума, и да катеря ръбове, пейки и т.н.
...

Не е невъзможно естествено, ако колелото изглежда така примерно.

А, ако изглежда така е невъзможно, да... Тоест възможно е, но си е чист мазохизъм

Всъщност...
... за Hardtail freeride + лек траял...

е това е невъзможно. :)
Аватар
Gh0s7
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 9:16 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот blueeyezbg » Вто Сеп 23, 2008 8:19 pm

:agree: Послушай го Гоуста ,разбира ги :)
Продава се Кормило Хъсефелт !!! 66 см скайп - sadist_bg & Maxxis Hookworm
blueeyezbg
 
Мнения: 419
Рейтинг: 1358
Регистриран на: Пет Май 19, 2006 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот vlado__asgr » Сря Сеп 24, 2008 8:44 am

Мерси за инфото :) :agree:
:hbang: :hbang: :hbang: LIVE TO RIDE :hbang: :hbang: :hbang:
:hbang: :hbang: :hbang: RIDE TO LIVE :hbang: :hbang: :hbang:
Аватар
vlado__asgr
 
Мнения: 18
Рейтинг: 1063
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 10:05 am
Местоположение: Асеновград

Re: Въпрос за 1200лв :) :)

Мнениеот van4o » Чет Сеп 25, 2008 10:27 pm

vlado__asgr написа:Въпрос за 1200лв :) :)


Прати ми ги на банковата сметка и въпросът е решен ! Запомни , че не е важно колко пари имаш , а това да приемеш нещата присърце , да имаш хъс , желание , упоритост ........
Аватар
van4o
 
Мнения: 514
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 4:55 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот vlado__asgr » Пет Сеп 26, 2008 2:20 pm

ванчо, според теб кой немотивиран и ненахъсан може да се научи да прави тези работи за едно лято с такава "барака"????

другите: да не би още от първия ден да сте знаели всичко за колоезденето. и то4но тези като вас е+++ат форума с тъпите си мнения. место да ми обесните!!!!!!!!
:hbang: :hbang: :hbang: LIVE TO RIDE :hbang: :hbang: :hbang:
:hbang: :hbang: :hbang: RIDE TO LIVE :hbang: :hbang: :hbang:
Аватар
vlado__asgr
 
Мнения: 18
Рейтинг: 1063
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 10:05 am
Местоположение: Асеновград

Мнениеот Ozzie » Пет Сеп 26, 2008 6:39 pm

@vlado__asgr
За пореден път ще повторя, че не ми е приятно да виждам неграмотно писане като твоето.
Моля те пиши грамотно, за да не се налага мненията ти да бъдат изтривани.
:agree:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот SCOTT Voltage YZ 3.5 » Пон Сеп 29, 2008 5:00 pm

Ами бате земи си scott-та понеже и аз имам scott voltage yz 3.5, който е по скапан от този дето искаш да си земеш а аз нямам никакви проблеми с него но ако не си си зел нищо за ся по добре изчакай и виж отзивите за новите scott voltage и си земи от тях ако ти харесват или пък си зглоби колело но ако мене ме питаш най-добре мисли за колело пролетта понеже според мен няма да караш зимата а пък до лятото ще прецениш най-добре ;) :) :beer:
ШИШАРКИ vs ОБРАТНА ВРЪЗКА
Аватар
SCOTT Voltage YZ 3.5
 
Мнения: 40
Рейтинг: 901
Регистриран на: Съб Юни 07, 2008 8:55 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот van4o » Вто Сеп 30, 2008 8:36 am

SCOTT Voltage YZ 3.5 написа:Ами бате земи си scott-та понеже и аз имам scott voltage yz 3.5, който е по скапан от този дето искаш да си земеш а аз нямам никакви проблеми с него но ако не си си зел нищо за ся по добре изчакай и виж отзивите за новите scott voltage и си земи от тях ако ти харесват или пък си зглоби колело но ако мене ме питаш най-добре мисли за колело пролетта понеже според мен няма да караш зимата а пък до лятото ще прецениш най-добре ;) :) :beer:


ЗАМЪЛЧИ и иди да си караш Scott-a !!!! :crazy: Като не си на ясно поне не говори глупости !
Аватар
van4o
 
Мнения: 514
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 4:55 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Poison » Пон Окт 27, 2008 9:16 pm

Моля ви проявете малко разбиране към него ! Той е начинаещ във този спорт и мисля , че трябва да проявим малко толеранс :) :beer:
Poison
 
Мнения: 48
Рейтинг: 996
Регистриран на: Чет Окт 23, 2008 7:52 pm

Мнениеот assgiver » Вто Окт 28, 2008 12:22 pm

Poison написа:Моля ви проявете малко разбиране към него ! Той е начинаещ във този спорт и мисля , че трябва да проявим малко толеранс :) :beer:


Що пък ?!? Аз когато съм бил начинаещ някой проявавал ли е толеранс към мен ?! Трябва да се насере докато е малък още, че да се научи по късно. Бой за него ! :dark:
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот O.K » Чет Ное 06, 2008 10:30 pm

assgiver написа:
Poison написа:Моля ви проявете малко разбиране към него ! Той е начинаещ във този спорт и мисля , че трябва да проявим малко толеранс :) :beer:


Що пък ?!? Аз когато съм бил начинаещ някой проявавал ли е толеранс към мен ?! Трябва да се насере докато е малък още, че да се научи по късно. Бой за него ! :dark:

:offtopic: Що не бой за тебе а ??? :shooter: и на тебе тогава било ли ти е приятно някой многознаещ батко да ти се кара за нещо щото има комплекси и ако се кара с някои на неговата възраст най–много да получи един хубав бой :boxing: и за тва се кара с по малки от него
Аватар
O.K
 
Мнения: 335
Рейтинг: 1067
Регистриран на: Сря Ное 05, 2008 10:07 pm
Местоположение: София

Мнениеот assgiver » Чет Ное 06, 2008 11:42 pm

O.K написа:
assgiver написа:
Poison написа:Моля ви проявете малко разбиране към него ! Той е начинаещ във този спорт и мисля , че трябва да проявим малко толеранс :) :beer:


Що пък ?!? Аз когато съм бил начинаещ някой проявавал ли е толеранс към мен ?! Трябва да се насере докато е малък още, че да се научи по късно. Бой за него ! :dark:

:offtopic: Що не бой за тебе а ??? :shooter: и на тебе тогава било ли ти е приятно някой многознаещ батко да ти се кара за нещо щото има комплекси и ако се кара с някои на неговата възраст най–много да получи един хубав бой :boxing: и за тва се кара с по малки от него


:rofl: Никак не ми е било приятно, ама така съм се научил да не задавам малумни въпроси и да чета преди да питам за нещо. Относно боя - който иска да дойде, да заповяда, да ми го даде. Чакам :popcorn:
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 81 госта