Въпрос за капла

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Въпрос за капла

Мнениеот AdIoSsSs_AmIg0 » Нед Авг 31, 2008 12:58 am

Добър вечер колеги карачи.Днес за да не блъсна една мастия при качване на ръб си пръснах гумата и си изкривих каплата.Изкривеното е само на едно място и е леко вдлъбнато на върте.Въпросът ми е може ли да се изправи с нещо с клещи ли и аз незнам с какво и има ли опасност да се кара така.Утре ще кача снимка да видите за какво става въпрос.
Аватар
AdIoSsSs_AmIg0
 
Мнения: 61
Рейтинг: 1002
Регистриран на: Вто Окт 16, 2007 10:13 pm
Местоположение: гр.Ямбол

Мнениеот Gh0s7 » Нед Авг 31, 2008 1:48 am

Може естествено, подбил си си борда само. Хвани един френски(раздвижен) ключ и го изправяш...

П.П: Идея нямам колко ти е подбит борда, това за което те съветвам по-горе е, ако шината е подбита в рамките на нормалното... Аз карам trial и съм видял шини в до толкова плачевно състояние, че чак борда не може да се хване с френския, а ако пък се хване, шанса шината да се доунищожи е доооста голям... Съмнявам се твоята да е до толкова помляна, но все пак внимавай. ;)
Аватар
Gh0s7
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 9:16 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот HellBurn » Нед Авг 31, 2008 9:08 am

Ако в Ямбол имате Веломания, отиди там. Един приятел преди време си подби шината, отиде във Веломания и му я оправиха.
₣®ËÉŘĭĐę
Аватар
HellBurn
 
Мнения: 587
Рейтинг: 1141
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 6:05 pm
Местоположение: София

Мнениеот assgiver » Пон Сеп 01, 2008 1:34 pm

Чук нямаш ли си ?! :dunno:
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 43 госта


cron