въпрос

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

въпрос

Мнениеот MTB Fen » Нед Юни 01, 2008 11:53 pm

Така здравйте.Един мой приятел ме помол ида попитам и да се поинтересувам за така нареченяит стил триал,който го вълнува него.Аз никога не съм се интересувал от байковете сам осъм гледал,а той пък си няма и понятие,но иска да почне.Разполага с около 500-600олв.Какво бихте ме посаветвал ида си вземе и от къде държа да не е втора ръка,понеже нз кво да им гледам на тея колела за трият.И ако можете да ми кажете кво да им гледам и да ме посъветвате ко да му акжа ще му дам линк за туак и прочие за да почен да се интересува,но все още не е събрал кинтите и затова ме помоли мен да питам като за начало.Добре ще нарпави некой ако ме намери на скйап:xxxsaintnafarforixxx за да ми обясни из тънкости нещата!Пзодрави и мерси много! :popcorn: :beer:
Climbera Rulzzzzzzz
Аватар
MTB Fen
 
Мнения: 203
Рейтинг: 918
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 7:16 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Gh0s7 » Пон Юни 02, 2008 2:47 am

Здрасти,

Като за начало, приятеля ти с 500-600лв. може да си купи единствено нещо с което само да навлезе в trial-a. Нещо от рода на Climber, който задължително да е с ниска твърда вилка (400mm axle to crown), ниска и дълга лапа (10x130mm), дълго кормило (680mm или повече... по-добре повече), една скорост (отпред 22 зъба, отзад 18 или 19), спираща задна спирачка. Докато научи основните техники, ще го устройва :) А иначе колело с предназначение "trial" за 500-600лв. не може да се намери дори и 2-ра ръка, а ново с тези пари може да се вземе само рамка и... задна капла примерно. Ако се интересуваш, може да погледнеш сайта от подписа ми.
Надявам се да съм ти помогнал.
Поздрави!
Аватар
Gh0s7
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 9:16 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот MTB Fen » Пон Юни 02, 2008 10:31 pm

Мерси за отговоря моят фр си хареса ей тоя байк.Можете ли да ми кажете дали може да го ползва отчасти за Trial защото ан мен м иеясно че неможе да се кара изцяло триал защото иам минимален поглед върху стила,но той иска и да мжое да си врътка изграда и прочие.Та въпроса м ие да си взима ли това колелце: http://www.topbikes-bg.com/index.php?st ... 75&lang=2&
Climbera Rulzzzzzzz
Аватар
MTB Fen
 
Мнения: 203
Рейтинг: 918
Регистриран на: Пон Мар 27, 2006 7:16 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Dravceto » Пон Юни 02, 2008 11:37 pm

Това е БМХ с него неможеш да караш този стил! Типа колело което му трябва е нещо подобно на това

Изображение
Изяж бобър, спаси дърво !
Аватар
Dravceto
 
Мнения: 466
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Пон Фев 26, 2007 7:10 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот RAM-FR » Пон Юни 02, 2008 11:39 pm

Сори за :offtopic:
Ама тва е адски красиво бе
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот blueeyezbg » Пет Юни 13, 2008 4:05 pm

Виж ся ...
Един срийтър може също да помогне , защото поради неизвестна причина се мотка доста с триали и от тях е научил чат-пат нещо!
Това GT е бмх ... С него даже и на сън не може да се кара триал ..
За триал ти трябва колело с високо средно и без седалка и да е леко ( питай пак Гоуста за повече подробности ) ... Затова кажи на приятелят си , първо да погледа още малко триалски клипчета , да се надъха и да разбере какво ще кара ... и най-накрая да реши с избора си на покупка на велосипед ;).

За негово добро е да не избързва защото после ще съжелява ...



П.С : Еех .. ! !!!Улекна ми :)
Продава се Кормило Хъсефелт !!! 66 см скайп - sadist_bg & Maxxis Hookworm
blueeyezbg
 
Мнения: 419
Рейтинг: 1358
Регистриран на: Пет Май 19, 2006 10:56 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта