Надценка?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Надценка?

Мнениеот Radostin_Ivanov » Нед Апр 27, 2008 1:43 pm

искам да попитам този БМХ http://www.dimibike.com/product_info.ph ... ts_id=1192 същият кото този http://screambikes.eu/product_info.php? ... cts_id=855 ли е,защото изглеждат еднакви,питам защото не всички части са споменати в сайтовете и не мога да преценя,а съм сигорен,че в този форум има доста хора които разбират и могат да ми помогнат.
Да си смел означава да застанеш на релсите,точно тогава когато тежко товарен влак се е запътил право към теб и ти да му извикаш "пази се,че ще те блъсна"!
Аватар
Radostin_Ivanov
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1113
Регистриран на: Съб Апр 26, 2008 5:41 pm
Местоположение: Димитровград

Мнениеот Ozzie » Нед Апр 27, 2008 1:52 pm

Изглеждат еднакви само на снимка, но не са.
Частите са различни. И предназначението също, ако може да се вярва на подобни сайтове.
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

:)

Мнениеот Radostin_Ivanov » Нед Апр 27, 2008 2:03 pm

Чудех се не поради причината,че снимките са еднакви,то това е ясно,че не може да се съди по някакви снимки,направи ми впечатление,че споменатите части са еднакви но има и такива които не са споменати и за това....
Да си смел означава да застанеш на релсите,точно тогава когато тежко товарен влак се е запътил право към теб и ти да му извикаш "пази се,че ще те блъсна"!
Аватар
Radostin_Ivanov
 
Мнения: 34
Рейтинг: 1113
Регистриран на: Съб Апр 26, 2008 5:41 pm
Местоположение: Димитровград

Мнениеот Black cat » Нед Апр 27, 2008 4:29 pm

Искай спецификациите на двете колела от производителя и ще се убедиш ,че не са еднакви. Ако смяташ да купуваш някое от двете по добре се откажи.
Аватар
Black cat
 
Мнения: 838
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 3:53 pm


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 45 госта