От какви протектори имам нужда за ДЖ?

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

От какви протектори имам нужда за ДЖ?

Мнениеот slivaka » Пон Апр 21, 2008 10:04 pm

Имам ли нужда от броня за тяло или ми стигат наколенници ,налакатници и каска ? :dunno:
slivaka
 
Мнения: 4
Рейтинг: 1135
Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 9:45 pm

Мнениеот gurga4a » Пон Апр 21, 2008 10:06 pm

най-важното е каската.. първо нея си осигури.. помисли също за ръкавици и наколенки след това, а по-натам помисли и за броня че и тя не е за подценяване :)
www.veterinar-bg.com
Sell:Fox vanilla fork
Аватар
gurga4a
 
Мнения: 750
Рейтинг: 1271
Регистриран на: Вто Мар 20, 2007 11:33 pm
Местоположение: София

Re: От какви протектори имам нужда за ДЖ?

Мнениеот Isidor » Пон Апр 21, 2008 10:40 pm

slivaka написа:Имам ли нужда от броня за тяло или ми стигат наколенници ,налакатници и каска ? :dunno:

:) Ами, човече, ти си този, който ще каже дали имаш нужда :D ! Направи си сметка как и къде караш и така ще разбереш от какво имаш повече нужда, но все пак, колкото по-добре си екипиран за този не малко опасен спорт, толкова по-добре за теб! ;) :beer: :agree:
най-важното е каската..

+1 Подкрепям мнението ти ;)
Rides: Santa Cruz Heckler with Fox DHX 5.0
Аватар
Isidor
 
Мнения: 812
Рейтинг: 1533
Регистриран на: Нед Апр 02, 2006 6:15 pm
Местоположение: Middletown, Connecticut, USA

Мнениеот URNEST » Вто Апр 22, 2008 7:19 am

Каска и ръкавици за задължителни навсякъде.
Специално за DJ хората ползват наколенки от този тип, но нищо не ти пречи да караш с цели кори предпазващи и пищяла. Налакътници също са важни и повечето хора ползват пак от този тип.
Това мисля, че е основата, защото при DJ има доста търкаляния и подобни където лакти и колене заминават. Вече ако си готов да отдфелиш средства за цяла ризница само ще ти е от полза.
Аватар
URNEST
 
Мнения: 1998
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 9:04 pm
Местоположение: София

Мнениеот MIRO A » Вто Апр 22, 2008 7:23 am

URNEST написа:Каска и ръкавици за задължителни навсякъде.
Специално за DJ хората ползват наколенки от този тип, но нищо не ти пречи да караш с цели кори предпазващи и пищяла. Налакътници също са важни и повечето хора ползват пак от този тип.
Това мисля, че е основата, защото при DJ има доста търкаляния и подобни където лакти и колене заминават. Вече ако си готов да отдфелиш средства за цяла ризница само ще ти е от полза.


Зарежи налакътниците и си вземи цяла броня - по-добра работа ще ти върши.
Live free or die trying
Аватар
MIRO A
 
Мнения: 777
Рейтинг: 971
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 5:15 pm
Местоположение: София

Мнениеот FireFoXa » Вто Апр 22, 2008 7:55 am

Чакайте малко... ДЖ не е ли Dirt Jump? Каква броня го съветвате? Къде отиде свободата във въздуха... Лично аз не съм карал никога дърт, но съм скачал от разни кикъри и според мен ще е доста по-дървено и трудно да се скача дърт с броня, колкото и лека и удобна да е тя.
Друг е въпроса, че темата е пусната в грешния раздел.

Моя съвет е купи си една каска и едни що годе добри ръкавици и почни да караш. Ще усетиш от самосебеси от какви други протектори имаш нужда и тогава си купи едни наколенки и налакатници каквито спомена URNEST.

Ай със здраве :beer:
Аватар
FireFoXa
 
Мнения: 1057
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Чет Окт 12, 2006 3:23 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот MIRO A » Вто Апр 22, 2008 8:24 am

FireFoXa написа:Чакайте малко... ДЖ не е ли Dirt Jump? Каква броня го съветвате? Къде отиде свободата във въздуха... Лично аз не съм карал никога дърт, но съм скачал от разни кикъри и според мен ще е доста по-дървено и трудно да се скача дърт с броня, колкото и лека и удобна да е тя.
Друг е въпроса, че темата е пусната в грешния раздел.

Моя съвет е купи си една каска и едни що годе добри ръкавици и почни да караш. Ще усетиш от самосебеси от какви други протектори имаш нужда и тогава си купи едни наколенки и налакатници каквито спомена URNEST.

Ай със здраве :beer:


Охх не се научиха да си пускат темите в правилния раздел. Заблудата е изцяло моя и ако е за DJ, а не DH наистина му стигат само едни наколенки, налакътници и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО КАСКА.
Live free or die trying
Аватар
MIRO A
 
Мнения: 777
Рейтинг: 971
Регистриран на: Вто Окт 09, 2007 5:15 pm
Местоположение: София

Мнениеот CSI » Чет Апр 24, 2008 10:59 pm

Каската ти е задължителна!

Аз карам още с ръкавици и наколенки. :)
Success is ALWAYS bringing enemies!!!!
Аватар
CSI
 
Мнения: 340
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 7:52 pm
Местоположение: Без установено местожителство

Мнениеот RAM-FR » Пет Апр 25, 2008 12:14 am

DJ карам само с малка каска и ръкавици ... Случвало ми се е на връщане от Витоша да мина през дъртовете и да пробвам да скачам с голяма каска, броня и наколенки ама нещо не се получава..... не мога да се засила ... тежи ми неудобно ми е ... абе колкото по-малко толкова по-добре ... но във всичко си има граница ;)
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот Besen na Kolelo » Пет Апр 25, 2008 11:22 am

Каска,да напиша и аз нещо,което е казано 5 пъти преди мене хаха ;)

Аз лично гол карам :) само с каска , ръкавички и наколенки,цели наколенки,че имам дупки по пищялите от педалите (на колелото педалите,някой да не помисли нещо :D axxa) Друго не мисля,че ти трябва,няма да ти е удобно да караш с фул протекция,фулфейса тежи... абе не сие работа :) Просто ще задобряваш,ще напредваш бавно,а не да се изметкаш на големи дъртове изведнъж и да се потрошиш ;)
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот CSI » Съб Апр 26, 2008 8:13 pm

Besen na Kolelo написа:Просто ще задобряваш,ще напредваш бавно,а не да се изметкаш на големи дъртове изведнъж и да се потрошиш ;)


Съгласен съм с теб Бесен.В този спорт има прогресия.Голяма грешка е когато тя се подценява.Няма никой научил backflip от първия опит ;)
Success is ALWAYS bringing enemies!!!!
Аватар
CSI
 
Мнения: 340
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 7:52 pm
Местоположение: Без установено местожителство


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта