Относно някои нови теми

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Относно някои нови теми

Мнениеот Admin » Сря Апр 09, 2008 1:00 pm

Здравейте,
Днес постъпиха молби от някои изявени членове на този продуктов форум да направя две нови теми в него като важни, т.е. да са най отгоре. (Ама, че официално прозвуча! :D) Става дума за:
http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=35921
и
http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=35925

За първата тема искам да поздравя assgiver! На мен лично ми е трудно да преценя всичко, което е написал, но предвид авторитета му сред вас, ще се доверя. Не виждам пречка да я кача най-отгоре, дано да е полезна за посетителите и дано да не бъде нападната от самозвани разбирачи, които да я напълнят с глупости.

За втората тема обаче не съм убеден, че има смисъл да е най-отгоре. Надявам се авторът й да не ми се разсърди за това, но ето какви са ми доводите:
1.Ако идеята ви е всички въпроси да се обсъждат в една тема, за какво ще служи останалата част от този форум?
2.Ако всичко е в една тема, ще е много по-трудно за намиране - и с търсачката, и по принцип.
3.Постовете в темата до момента показват, че вероятността тя да не се развие добре заради неадекватни въпроси и отговори е доста голяма.
Все пак, водещи са първите два аргумента - не мога да разбера защо се опитвате с една тема да изчерпите целия форум. Не виждам начин това да стане ;)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Teodor40 » Сря Апр 09, 2008 8:28 pm

Ако втората стане факт ще е по-трудно да се вкючват отделни компоненти в ЧЗВ и там базата бързо ще остарее. Също така ще стане изключено за читателя да попадне случайно на интересна за него информация. Мое мнение е това поне.
Аватар
Teodor40
 
Мнения: 3019
Рейтинг: 1896
Регистриран на: Чет Авг 05, 2004 1:44 pm
Местоположение: Сен Тропе

Мнениеот Admin » Сря Апр 09, 2008 11:13 pm

Втората тема е изтрита по молба на автора й. :agree:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта