monitou stace blund

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

monitou stace blund

Мнениеот brotalen55 » Пет Мар 28, 2008 8:12 pm

извинявам се че пуснах нова тема но зарбрах какъв е проблема,вилката беше се заключила. зна4и след като разглобих видях че от едната страна има само прожина от от другата масло а тапата е одалжена и в този ботуш дето няма прожина там е маслото след като смених маслото вилката се отблокира маслото е маторех 5в а в старото масло имаше нешто като счупено оплатнение и сега вилката прави от 150мм около 100 и бие граница . ако можете помогнете че колелото трябва да се стяга за сопот , ако може някои да ми прати снимка на схемата на частите в вилката . . . . :crap: :crap: :crap:
bikera meeeeeeeee
Аватар
brotalen55
 
Мнения: 53
Рейтинг: 849
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 11:00 pm
Местоположение: eeeeeeeeeeeeeeee

Re: monitou stace blund

Мнениеот van4o » Пет Мар 28, 2008 8:28 pm

brotalen55 написа:че колелото трябва да се стяга за сопот , ако може някои да ми прати снимка на схемата на частите в вилката . . . . :crap: :crap: :crap:

1.Сопот в тоя раздел не играе .....
2.Темата си е за веломеханик.
Аватар
van4o
 
Мнения: 514
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 4:55 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: monitou stace blund

Мнениеот bo4co » Пет Мар 28, 2008 10:16 pm

van4o написа:1.Сопот в тоя раздел не играе .....
Ти пък ще кажеш,че не играе.4Х-а къде го слагаш ? ;)
bo4co
 
Мнения: 171
Рейтинг: 1170
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 5:21 pm

Мнениеот Wizzard » Пет Мар 28, 2008 10:34 pm

@brotalen55
Ти си тъп и неграмотен. "Таланти" като теб наистина са рядко срещани!!!
monitou staNce blunt ... нямам думи!!! Правилно е да се напише Manitou Stance blunt.

Да се върна на темата. Вилката ти е счупена. Това, че си я отворил и си сменил маслото няма да помогне. Ще трябва да разделиш ботушите от краката и да видиш дали някъде няма останали парчета от онова счупеното, което не е уплътнение, а по всяка веряотност клапана през който минава маслото.
Съветвам те да идеш до сервиз, където хората си разбират от работата. Засега си ми типичен случай "Ръчички господ две ми даде да си ги завра отзаде".
Аватар
Wizzard
 
Мнения: 73
Рейтинг: 1363
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 6:59 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Ozzie » Пет Мар 28, 2008 10:36 pm

А можеше да си зададеш въпроса в предната тема...
http://mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?p ... ht=#369977

:popcorn:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта