Помощ при избор на DIRT BIKE

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Помощ при избор на DIRT BIKE

Мнениеот Biker_Ram_HT » Вто Яну 29, 2008 4:11 pm

Искам мненията ви карам стил дърт
мисля да си зема Рамка - Black Market RIOT
мисля Вилка -Rock Shox Argyle
мисля На сингал спиид курбели http://www.ridespot.net/product_info.ph ... cts_id=366
мисля Гуми -Холи Ролер
Лапа имам -Truvativ holzfeller наи късата
Седалка Вело Бмх модела имам я :)
Шини -Supra BH

Кажете ми дали това е добар избор или ми препорачаите друго :)
Или да купя 1 холи да махна предната и да сменя вилката евентуално и да се прикючи.
Аватар
Biker_Ram_HT
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1038
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 9:11 pm

Мнениеот Ozzie » Вто Яну 29, 2008 7:48 pm

@Biker_Ram_HT
Опитай се следващия път да си формулираш точно заглавието на темата, а не да пишеш неща от сорта на "Помогнете" и т.н.
Следващия път едва ли ще се занимава някой да ти оправя заглавието на темите. :agree:

Едно патенце мислило, мислило...
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот assgiver » Сря Яну 30, 2008 10:52 pm

А защо си се спрял точно на това ??? Карал ли си някога въпросният стил? Тази рамка не е за теб. Тя е на доста високо ниво. Насочи се към нещо, което отговаря на уменията ти :agree:
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот M1010X » Пет Фев 01, 2008 12:57 pm

А какъв е проблемът да има рамка, която е нещо повече от уменията му? Ще я счупи, изкриви, надере или просто няма да я използва на 100%? Защото ако е последното, то би имало значение единствено ако трябва да избере колело с оглед на финансите си. Ако парите не са му проблем, може да си купи ако иска и совалка - и няма да е проблем, че няма да лети с нея.
Above and beyond
Аватар
M1010X
 
Мнения: 1272
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 28, 2002 11:06 pm
Местоположение: София

Мнениеот fefooo » Пет Фев 01, 2008 1:44 pm

Естествено че си прав, но ако е суперначинаещ, просто няма смисъл, защото никой няма излишни пари(особено баща му ако е някое лапе). Ако примерно на 3-я ден му писне и реши че иска совалка а не му трябва колето... Но естествено че е по-добре да си вземе хубаво колело, което да му върши работа, но само ако "парита са без значение"(доста рядко срещано нещо...)
Изображение
Аватар
fefooo
 
Мнения: 114
Рейтинг: 1317
Регистриран на: Чет Юни 14, 2007 10:21 pm
Местоположение: Варнъ

Мнениеот bluskanie » Пет Фев 01, 2008 1:53 pm

assgiver написа:А защо си се спрял точно на това ??? Карал ли си някога въпросният стил? Тази рамка не е за теб. Тя е на доста високо ниво. Насочи се към нещо, което отговаря на уменията ти :agree:

Абе момчето си е написал, че КАРА сцилъ... кво има да се обясняваш. Рамката била на "високо ниво" :rofl: Някой кат пита за Climber му се казва, че е глупак за да иска такава рамка, ся па някой като пита за хубава рамка му се казва, че не е за него...

Звучи ми кат една чалга песен " Ако имаш мерцедес 600 SEL, трябва да помислиш, дали ти отива" :rofl:


АВТОРА, ако ти харесва рамката - значи е ТОЧНО за теб :agree:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот Biker_Ram_HT » Пон Фев 04, 2008 12:09 am

ами сега сам с рамка за Хц и искам да я сменя карам от 4 месеца но не е удобна за този стил :(

Реших ще си купя Холи
Dirt & Street RlZzZz
Аватар
Biker_Ram_HT
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1038
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 9:11 pm

Мнениеот MaN1aK » Пон Фев 04, 2008 12:14 am

Biker_Ram_HT написа:Реших ще си купя Холи

Наистина?Еее най накрая! :clap: Нали искаше dirt bike?!Ко стана?То не,че Холито не става за dirt,ама принципно е по към street. ;) :)
MaN1aK
 
Мнения: 1761
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот Biker_Ram_HT » Пон Фев 04, 2008 12:24 am

е аз карам и малко стриит когато не става за дърт ама нищо тва не ми пречи :)
Dirt & Street RlZzZz
Аватар
Biker_Ram_HT
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1038
Регистриран на: Чет Окт 25, 2007 9:11 pm

Мнениеот Besen na Kolelo » Сря Фев 06, 2008 12:53 am

Ти и малко мозък в главата трябва да лепнеш.... блекмаркет батенце и караш от 4ри месеца.. а лелеле божке ,а аз 1000000 години карах няква ХТ2 която не мръдна ма грам.

Не се прави глупости,купи си нещо нормално за тези 4ри месеца,не вярвам да можеш да караш супер за така рамка,нали не ме разбирай погрешно,просто погледнато от гледна точка на възможности и клас на компоненти е смешно,няма смисъл.Но ако имаш излишни пари,т.е баща ти,защото ти си на не повече от 15 години си купи рамката и си я карай със здраве.

И бтв къде караш дърт,че да взимаш такава рамка,смисъл ако си от СФ,значи караш на единственисте свестни ДЖ в БЪлгария сигурно,демек трябва да те знам кой си,та просветли ме,а ако пък не караш на въпросните дъртове(няма да ги споменавам би трябвало да ги знаеш) тогава хептен ти казвам,че тая рамка не ти трябва,само парите ще си дадеш.
Пак казвам не ме разбирай погрешно рамката е мн хубава и вилката е хубава,ма няма смисъл да пръсваш такива пари,защото не можеш да караш 1во се научи с нещо дето ти "тича" на възможностите и така,като напеднеш ще си вземеш яко колело и така :)

ПП ма и аз кво написах assgiver си го беше написал като човек... ма нали спам трябва да има ахах да ми се чете дългия пост ,който иска да се сърди който не ми да не се сърди и т'ва... Трябва да напиша нещо,да изкажа недоволството си от хората мачоганите дето не могат да карат,а карат колела за по 2000000000000000 евро :) са нали ясно,че си на 15 и вече се имаш за голям пич,ма опитай се да вникнеш в това което съм написал,аз направо поникнах докато го напиша и няма да го чета,че сигурно ще се объркам за т'ва лека вечер,че трябва да се ходи на даскало след 6 часа,нЕма моа стана...

ПП2 и като за накря: К'во подяволите караш сега и какво му е на колело ? Кое не му е неудобното,смисъл ти какво виждаш като неудобство,защото за всеки човек е различно,искам да ти чуя мисълта какво ти е неудобно на колелото,че искаш да го сменяш,защото съм към 80% сигурен,че ти е неудобно че струва 1000лв и се води,че е за ХЦ и искаш да си гъзар с хубаво ДЖ колело ;) Та слушам :)
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот assgiver » Сря Фев 06, 2008 9:23 am

Аз живея в хиподрума в обикновенно панелено блокче. Апартаментът е около 100квадрата, нормално обзаведен. Ще ми препоръчате ли от къде да си купя Maybach?!?
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот Besen na Kolelo » Сря Фев 06, 2008 12:03 pm

assgiver написа:Аз живея в хиподрума в обикновенно панелено блокче. Апартаментът е около 100квадрата, нормално обзаведен. Ще ми препоръчате ли от къде да си купя Maybach?!?


Аз имам човек дето продава мн изготно,ама Богати,не Майбах,ако не ти е проблем,може да те свържа :rofl: :bowdown: :beer:
I spit on the face of the people who don't want to be cool
Аватар
Besen na Kolelo
 
Мнения: 1342
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Мар 16, 2005 1:51 pm
Местоположение: Bulgaria


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 44 госта