Въпрос за Драг Бп

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Въпрос за Драг Бп

Мнениеот sando g » Нед Яну 20, 2008 1:06 pm

Та така .... в гаража имам един хикс , който от много време не е каран . Бях го дал на брат ми да се учи и той го превърна в сметище . Махна му спирачки те и го затри некаде , защото "Бате , вече бях станал добър и за тва ги махнах " :bowdown: :crazy: .
И въпроса ми е :
Понеже вече ги няма фабричните спирачки мога ли да му сложа други ( в-брейк) или ще трябва учи да се заваряват ?
(Брат ми вчера ме помоли да пусна тмата шот му умръзнало да кара без спирачки :crazy: )
Мерси предварително !
[img]http://userbars-bg.com/uploads/Спорт/truvativ%20user%20bar.png[/img]
Аватар
sando g
 
Мнения: 788
Рейтинг: 1562
Регистриран на: Нед Дек 02, 2007 8:45 pm
Местоположение: Sofia,Lozenec

Мнениеот Black cat » Нед Яну 20, 2008 3:09 pm

не може
Аватар
Black cat
 
Мнения: 838
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 3:53 pm

Мнениеот van4o » Нед Яну 20, 2008 3:40 pm

X-a ти е за U brake и няма как да сложиш V brake . :thumbd: :kaioken: :fight:
Аватар
van4o
 
Мнения: 514
Рейтинг: 1955
Регистриран на: Пет Сеп 29, 2006 4:55 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот dani32 » Нед Яну 20, 2008 5:14 pm

Да за U brake е и незнам защо да не може да се сложи спирачка ако не е отрязал (пивотите) :D май така беше
dani32
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1237
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 8:20 pm
Местоположение: Нейде сред народа !

Мнениеот TeDo_BaPHa » Нед Яну 20, 2008 5:26 pm

dani32 написа:Да за U brake е и незнам защо да не може да се сложи спирачка ако не е отрязал (пивотите) :D май така беше


Правиш ли разлика м/у U-brake u V-brake. До колкото знам ако се не бъркам У са като на балканчетата, а В са като на повечето нови велосипеди :popcorn:
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот dani32 » Нед Яну 20, 2008 5:57 pm

TeDo_BaPHa написа:
dani32 написа:Да за U brake е и незнам защо да не може да се сложи спирачка ако не е отрязал (пивотите) :D май така беше


Правиш ли разлика м/у U-brake u V-brake. До колкото знам ако се не бъркам У са като на балканчетата, а В са като на повечето нови велосипеди :popcorn:

Мислиш ли че не правя разлика .... най малкото и мойта спирачка е на У брейк а не карам балнанче .
dani32
 
Мнения: 119
Рейтинг: 1237
Регистриран на: Нед Яну 21, 2007 8:20 pm
Местоположение: Нейде сред народа !

Мнениеот TeDo_BaPHa » Нед Яну 20, 2008 6:05 pm

Не съм казал, че само Балканчетата имат такива спирачки, просто те ми дойдоха на ум заедно със старите Х-ове, а пък и Балканчетата няма как да не ги знае човек ;)
ХОРА, ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТЪРСАЧКАТА, ТЯ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА ВИ УЛЕСНИ!!!
Cipokrila Zizibaga написа:p.s. Ако сте неосъзнат пубер на не повече от 14 и половина , или ми предлагате бартери за всякакъв вид бяла или черна техника, други предмети или човешки органи, моля не ме търсете.
Аватар
TeDo_BaPHa
 
Мнения: 2509
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 13, 2007 9:31 pm
Местоположение: Варна


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 21 госта


cron