Труден избор...Argyle vs. Manitou Gold Label II

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Труден избор...Argyle vs. Manitou Gold Label II

Мнениеот CYBER » Пет Дек 28, 2007 12:09 pm

Еми понеже тежкия DJ ще го пенсионирам,това е въпроса...
Skype: remus-xlr
CYBER
 
Мнения: 953
Рейтинг: 1539
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 4:24 pm
Местоположение: Bulgaria

Re: Труден избор...Argyle vs. Manitou Gold Label II

Мнениеот CSI » Пет Дек 28, 2007 12:32 pm

CYBER написа:Еми понеже тежкия DJ ще го пенсионирам,това е въпроса...


Argyle или новите марцочита ;) Gold label-а се чупи на поразия.
Success is ALWAYS bringing enemies!!!!
Аватар
CSI
 
Мнения: 340
Рейтинг: 1312
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 7:52 pm
Местоположение: Без установено местожителство

Мнениеот GECKO » Вто Яну 01, 2008 9:20 pm

За GL II стана ясно, кой те интересува, но кое Argyle, защото са доста различни откъм карантии.
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот zero » Вто Яну 01, 2008 11:41 pm

GECKO написа:За GL II стана ясно, кой те интересува, но кое Argyle, защото са доста различни откъм карантии.

Съдейки по това как е поставен въпроса и като цяло темата,бих казал ,че "карантиите" са последното нещо което го интересуват.Може би повече мисли за здравината и теглото ;)
Аватар
zero
 
Мнения: 376
Рейтинг: 1563
Регистриран на: Нед Юли 04, 2004 11:51 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот CrateEngine » Вто Яну 01, 2008 11:53 pm

Ми те карантийте особено тука май имат значение... :dunno:
Аватар
CrateEngine
 
Мнения: 424
Рейтинг: 1304
Регистриран на: Чет Май 10, 2007 10:24 am
Местоположение: Sofia,Bulgaria

Мнениеот assgiver » Сря Яну 02, 2008 5:37 pm

Хващам се на бас че си няма и идея, че ARGYLE-а има повече от един модел. Ако си намериш 409 въпроса ти става вече реторичен...


ПП: Защо ми се трият постовете от тая тема !?!? Значи наистина не познавате индивида, постнал темата. Ебаси хората честно.....
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Сря Яну 02, 2008 5:50 pm

assgiver написа:ПП: Защо ми се трият постовете от тая тема !?!? Значи наистина не познавате индивида, постнал темата. Ебаси хората честно.....


Да, наистина не го познавам. А според теб форумът ли е мястото да се занимаваме с това кой кара, как кара, дали се е отказал да кара и т.н.? CYBER е задал въпрос, който желае, може да му отговори, ама пълненето на темата с офтопик е излишно.
Последна промяна Admin на Чет Яну 03, 2008 12:00 am, променена общо 1 път
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот assgiver » Сря Яну 02, 2008 10:55 pm

Съжалявам, че съм нарушил така строгата политика тук. Не знаех, че дори да се пошегуваш с някого, който заслужава, се наказвало. Явно тук няма място за едно малко по приповдигнато настроение. Кофти. Но немисля, че аз мога да давам съвети за политиката във форума. Единственото, което мога да направя е да дам полезна информация -

ARGYLE-а е правилния избор, кюфте. Минетуто е тежичко, пък и чупливичко. Ако карах с мека вилка, тя щеше да е ARGYLE409, а както знаеш аз не признавам меките вилки за стрийт. А иначе къде се губиш бе кифтенце ? Още ли караш :D
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Сря Яну 02, 2008 11:55 pm

assgiver написа:Съжалявам, че съм нарушил така строгата политика тук. Не знаех, че дори да се пошегуваш с някого, който заслужава, се наказвало. Явно тук няма място за едно малко по приповдигнато настроение. Кофти. Но немисля, че аз мога да давам съвети за политиката във форума. Единственото, което мога да направя е да дам полезна информация -


Не останах с впечатление CYBER да е възприел думите ти като шега. Настроението му хич не изглеждаше приповдигнато. Освен това "шегата" ти си беше офтопик, каквито са и тези реплики, които разменяме.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот bluskanie » Сря Яну 02, 2008 11:56 pm

Интересно колко хора от изказалите се, са карали и едната и другата вилка... или поне едната, айде да не издребняваме :popcorn:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот assgiver » Чет Яну 03, 2008 12:37 am

bluskanie написа:Интересно колко хора от изказалите се, са карали и едната и другата вилка... или поне едната, айде да не издребняваме :popcorn:

Каране, като каране, НЕ. Но возене - ДА. Така че да не издребняваме. Все пак познанията са ми в тази област на планинското колоездене и съм достатъчно запознат с засягащите го продукти.

admin@ пак ти казвам, не го познаваш, а да си вадиш впечатления от постовете му не си е работа. За да не е съвсем офтопик се стремя да кажа нещичко по темата. И е друг въпроса закакво му е една от двете вилки, при положение, че идея си няма от каране, а за самото каране да не говорим...
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот MaN1aK » Чет Яну 03, 2008 12:48 am

Такаааааа
1-во Салама незнам какво кара дали DJ или street или само позира...
2-ро Колко пъти трябва да повтаряме,че меките вилки НЕ СТАВАТ ЗА Street каране!
3-то И аз мисля,че си няма на представа,че Argyle е само един модел...

;)
MaN1aK
 
Мнения: 1761
Рейтинг: 1999
Регистриран на: Нед Фев 25, 2007 8:32 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот RAM-FR » Чет Яну 03, 2008 1:05 am

MaN1aK написа:2-ро Колко пъти трябва да повтаряме,че меките вилки НЕ СТАВАТ ЗА Street каране!

:bowdown: :bowdown: :bowdown: извинявай ПРО :bowdown: :bowdown: :bowdown:


П.п. след като той се качи на каквото и да е .... то става меко ....
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот Gh0s7 » Чет Яну 03, 2008 5:52 pm

MaN1aK написа:Такаааааа

3-то И аз мисля,че си няма на представа,че Argyle е само един модел...

;)


Аз пък мисля, че ти нямаш представа, че Argyle има 3 модела ;)
Аватар
Gh0s7
 
Мнения: 1011
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Апр 04, 2005 9:16 pm
Местоположение: Варна

Мнениеот CYBER » Чет Яну 03, 2008 8:48 pm

Светльо,ЗНАМ,че има повече от един модел Арджайл.Моя грешка,че не споменах,насочил съм се към модела 302,по простата причина,че е най евтин и прост,а не ми трябва повече,пък и за 409 соло еър не съм чувал много добри отзиви.Въпроса ми беше по-скоро зададен като 'кой тип вилка е по-уместно да закупя?'.Колкото до писаното по темата,вече поръчах Арджайл 302 от чужденецията :) А,и не че се заяждам,но Манитуто не е 'тежичка',защото 2080 г. са доста по-малко от теглото на всяка друга мека вилка на пазара (арджайл-2500 г.).Благодаря на всички за отговорите,честита Нова Година! :beer:

И админе,моля,позволи ми малко оф топик...
1)Светльо,защо претендираш,че ме познаваш?И защо мислиш,че можеш да се ебаваш с който и да било?И ако имаш нещо против мен можеш да ми го кажеш лично,не да се опитваш да налагаш мнение в публичното пространство.Например Шани(маниак),който дори не ме е виждал,вече ми вика 'салам' само защото ти си му внушил нещо...Мисля,че не малко пъти се опитах да си оправя отношенията с теб и не виждам причина да продължаваш с тая глупост.
2)Денисе,сега пък какъв ти е проблема?Ако имаш проблем с мен,би трябвало да имаш проблем със всички хора,които оприличаваш с 'дебел'.С теб съм говорил вече и не виждам причина и ти да храниш.

Ако нещата продължават така ще се наложи да напусна форума,което изобщо не бих искал да става!
Skype: remus-xlr
CYBER
 
Мнения: 953
Рейтинг: 1539
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 4:24 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот assgiver » Чет Яну 03, 2008 10:36 pm

:paperba:
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София

Мнениеот RAM-FR » Чет Яну 03, 2008 10:42 pm

CYBER написа:
Ако нещата продължават така ще се наложи да напусна форума,което изобщо не бих искал да става!


Toва като заплаха ли да го приемам ? :rofl:
Аватар
RAM-FR
 
Мнения: 3516
Рейтинг: 1958
Регистриран на: Чет Дек 29, 2005 12:56 pm
Местоположение: София

Мнениеот GECKO » Чет Яну 03, 2008 11:06 pm

CYBER написа:...302...


По-добре GL II. SoloAir е много добра "пружина" особенно за тази апликация, но всеки е предубеден към въздуха... :dunno:

По другата тема... що занимавате форума с вашите драми, я се ступайте както си е редно и после се напийте дружно... както също си е редно :crazy:

Пфф.... уличници :D
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB

Мнениеот assgiver » Вто Яну 08, 2008 9:37 pm

GECKO написа:
CYBER написа:...302...



По другата тема... що занимавате форума с вашите драми, я се ступайте както си е редно и после се напийте дружно... както също си е редно :crazy:

Пфф.... уличници :D



Надали му разрешават да пие :(. Да се тупаме няма да е честно !(от негова страна, превъзхожда ме по тегло)

Пфф... нещо против? :) :D
не става само със спамене и пари !Трябва каране И АКЪЛ!!!.....
Аватар
assgiver
 
Мнения: 1206
Рейтинг: 1960
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:55 pm
Местоположение: София


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта