Mongoose Fireball 2009, но не за dirt?!

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Mongoose Fireball 2009, но не за dirt?!

Мнениеот MorTh » Съб Юни 29, 2013 1:48 pm

Привет,

Имам следната дилема - случайно мога да се сдобия с Mongoose fireball 2009, http://www.mtbr.com/cat/bikes/dj-mtnx/m ... 75crx.aspx
Цената му няма да бъде повече от 200 лева...проблема е следния - нямам намерение да скачам с него, евентуално ще се кара в планината, но искам да го карам и доста в града. С неговите 8 скорости и тъй като изцяло е направен за jump - това проблем ли е?
Най-важното в случая е, че въобще няма да го използвам за jump и тъй като нищо не разбирам от това реших да попитам. До сега съм карал само нормални колела - т.е Specialized Hardrock... и даже си нямам на идея дали тези 8 скорости на Mongoose, ще ми вършат работа за нормално каране из града.

Дано сте ме разбрали ;)
This is not dead,
which can eternal lie,
and whit a strange aeon's
even Death may Die.
MorTh
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1127
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 3:26 pm
Местоположение: София

Re: Mongoose Fireball 2009, но не за dirt?!

Мнениеот onEcoRe » Съб Юни 29, 2013 8:58 pm

Според мен ще ти свърши работа със вдигната седалка. Може да смениш и гумите със някой по малки за когати си в града и става ок. За цената да не говорим, повече от идеална за цяло колело за града. :)
пс: под планина не знам какво имаш предвид - пътечки?
onEcoRe
 
Мнения: 186
Рейтинг: 1194
Регистриран на: Пет Мар 11, 2011 1:35 pm

Re: Mongoose Fireball 2009, но не за dirt?!

Мнениеот MorTh » Нед Юни 30, 2013 3:08 pm

Да - точно пътечки или черни пътища :) Но вече го изтървах колелото. Просто не знаех колко са големи венците, а не ми се иска да въртя като луд...Нищо де, за следващия път ако пак има такава оферта ще знам, че си струва :) Мерси за отговора.
This is not dead,
which can eternal lie,
and whit a strange aeon's
even Death may Die.
MorTh
 
Мнения: 15
Рейтинг: 1127
Регистриран на: Пет Май 30, 2008 3:26 pm
Местоположение: София


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта