Спирачка за dirt jump

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Спирачка за dirt jump

Мнениеот ceco_meco » Вто Юни 04, 2013 5:13 pm

В спорта влизам и искам да питам за подходяща спирачка за дърт джъмп и стрйт. Примерно avid jucy5 или tektro auriga comp стават ли много ще се пълнят със въздух. Втора употреба с изнудване и професионализъм за 50 лв или 60.
Никой не умира девствен защото живота преебава всички.
Аватар
ceco_meco
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1020
Регистриран на: Пон Авг 06, 2012 8:22 pm

Re: Спирачка за dirt jump

Мнениеот waffleS » Вто Юни 04, 2013 7:01 pm

Братле хидравлика не ти трябва,вземи си механична.Хидравликата трябва и да я поддържаш ала бала.Трябва ти нещо от сорта на bb5,а аз оня ден си купих няква алигатор :dontknow: от bikescenter отиди и питай с лостче и всичко ти излиза към 80лв и върши работа
Продаваш или търсиш части за колело? Виж всички обяви тук!
https://bike-trade.net
Аватар
waffleS
 
Мнения: 333
Рейтинг: 1163
Регистриран на: Вто Фев 16, 2010 8:10 pm

Re: Спирачка за dirt jump

Мнениеот ceco_meco » Вто Юни 04, 2013 8:32 pm

аз имам пари за хидравлика и не ми трябва нищо бюджетно всъщност за това питам за хидравлика примерно quad rapide
Никой не умира девствен защото живота преебава всички.
Аватар
ceco_meco
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1020
Регистриран на: Пон Авг 06, 2012 8:22 pm

Re: Спирачка за dirt jump

Мнениеот ceco_meco » Вто Юни 04, 2013 8:34 pm

аз имам пари за хидравлика и не ми трябва нищо бюджетно всъщност за това питам за хидравлика примерно quad rapide
Никой не умира девствен защото живота преебава всички.
Аватар
ceco_meco
 
Мнения: 31
Рейтинг: 1020
Регистриран на: Пон Авг 06, 2012 8:22 pm

Re: Спирачка за dirt jump

Мнениеот kobso1245 » Вто Юни 04, 2013 10:50 pm

waffleS написа:Братле хидравлика не ти трябва,вземи си механична.Хидравликата трябва и да я поддържаш ала бала.Трябва ти нещо от сорта на bb5,а аз оня ден си купих няква алигатор :dontknow: от bikescenter отиди и питай с лостче и всичко ти излиза към 80лв и върши работа

А каква хидравлика щеше да си вземеш за тая цена(да не говорим, че бб7-ца също е около тия пари).
А за поддръжката-какво толкова има поддържате на тия спирачки????? От адски много време(повече от година) карам хидравлики, сега съм с Еликсир 3-ки, но преди това около година караш един Куад(Deuce FR), за толкова ползване му бях изхабил накладките около 60% и не му трябваше обезвъздушаване....
Какво ги правите тия спирачки, та толкова трябва поддръжка....
kobso1245
 
Мнения: 941
Рейтинг: 1416
Регистриран на: Вто Юни 07, 2011 7:48 pm
Местоположение: София

Re: Спирачка за dirt jump

Мнениеот waffleS » Сря Юни 05, 2013 1:51 pm

По принцип за дърт не ти трябва спирачка,но като си решил просто по=добре е механична
аз преди карах с хидравлика и от 1 барспин маркуча се отскубна...просто си земи няква евтина механика и тва е
Продаваш или търсиш части за колело? Виж всички обяви тук!
https://bike-trade.net
Аватар
waffleS
 
Мнения: 333
Рейтинг: 1163
Регистриран на: Вто Фев 16, 2010 8:10 pm


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта