Помощ за зглобяване на колело за стреет

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди, предназначени за тези по-специфични видове каране, които се практикуват предимно в градска среда, както и за компоненти и екипировка за тях. Може да се обсъждат и теми, свързани с BMX.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

Помощ за зглобяване на колело за стреет

Мнениеот larkata » Съб Май 04, 2013 2:45 pm

Вижте сега,искам да си сглобя колело за стрийт и малко дирт.Но не съм много запознат със сглоби си сам.Рамката съм си избрал Рам хт 1(16,5),а вилката някоя хцр.Моля да ми помогнете със останалите компоненти ще купувам нещата едно по едно.Искам да стане нещо такова http://prodavalnik.com/ram-nt-1-za-striyt-i21973997.
larkata
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1140
Регистриран на: Вто Апр 09, 2013 4:11 pm

Re: Помощ за зглобяване на колело за стреет

Мнениеот brayan_NS » Съб Май 04, 2013 10:18 pm

larkata написа:Вижте сега,искам да си сглобя колело за стрийт и малко дирт.Но не съм много запознат със сглоби си сам.Рамката съм си избрал Рам хт 1(16,5),а вилката някоя хцр.Моля да ми помогнете със останалите компоненти ще купувам нещата едно по едно.Искам да стане нещо такова http://prodavalnik.com/ram-nt-1-za-striyt-i21973997.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Здрасти Дай малко повече информация. С каква сума разполагаш ?? направо ме добави в скайп ако искаш ще ти помогна нямаш проблеми от около 5 години се занимавам само с стриит и дърт колела :agree: skype : brandunm
brayan_NS
 
Мнения: 23
Рейтинг: 1196
Регистриран на: Чет Ное 22, 2012 5:12 pm

Re: Помощ за зглобяване на колело за стреет

Мнениеот onEcoRe » Пон Май 06, 2013 10:48 am

пак казвам - алу рамка за стрийт е чисто самоубийство
onEcoRe
 
Мнения: 186
Рейтинг: 1194
Регистриран на: Пет Мар 11, 2011 1:35 pm


Назад към Продукти за Trials, Street, Urban, Dirt Jump, 4X

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта