RockRing Shaman Racing

Въпроси, коментари и дискусии за велосипеди с ход на окачването до 130-170 мм, компоненти и екипировка за тях.

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 1000 / 1000 / 20

RockRing Shaman Racing

Мнениеот Stancho » Нед Ное 02, 2008 12:57 pm

Карам RAM AM и искам да си сложа това за BashGuard, но се зачидих дали ще се огъне на първия камък както обикновена плоча? Та ако има някой, който да е карал с нещо на Shaman Racing или има някакви впечатления, моля да сподели.

Приемат се предложения и за други BashGuard-ове.
Аватар
Stancho
 
Мнения: 1501
Рейтинг: 1699
Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 8:53 am
Местоположение: Sofia

Мнениеот biker-kj » Нед Ное 02, 2008 1:06 pm

Преди няколко дена звъннах в ДЖЕСТЪР-а и ми казаха ,че имат само за 32-34з та моят въпрос е дали ще мога да ползвам 34з баш с 36з плоча .До колкото знам има някакъв аванс ,но точно колко е незнам!(пък и тегло гоня) :dunno:
Иначе съм ползвал 32з баш с 34з плоча и беше добре ,пазеше си плочата!
Аватар
biker-kj
 
Мнения: 791
Рейтинг: 1941
Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 8:21 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Shady™ » Нед Ное 02, 2008 1:08 pm

Еми ако е пазил плочата баш-а тогава... и сега ще го пази...
Specialized Riders Club !!! SEX™ = Super EXtreme TEAM
Аватар
Shady™
 
Мнения: 5229
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Сря Юли 14, 2004 7:22 pm
Местоположение: Shady Zone

Re: RockRing Shaman Racing

Мнениеот GECKO » Нед Ное 02, 2008 1:50 pm

Stancho написа:Карам RAM AM и искам да си сложа това за BashGuard, но се зачидих дали ще се огъне на първия камък както обикновена плоча? Та ако има някой, който да е карал с нещо на Shaman Racing или има някакви впечатления, моля да сподели.

Приемат се предложения и за други BashGuard-ове.


Аз ползвах неназъбеният варянт на три-милиментровият предпазител на Shaman, и... какво да кажа, не успях да го счупя. Това са нещата, за които се сещаш, че са там чак когато се счупят, през останалото време са просто там. Теглото е доста добро, и алуминия наистина по-скоро ще се огъне, от колкото да се счупи/пукне като поликарбонатните, но за да го направиш ще ти трябва доста голяма сила. Аз съм 95кг и не мога да изпълнявам маневри за избягване на камъни като оли/хоп и доста разчитам на предпазителя и до сега Shaman-ският не ми е дал причини за притеснения (използвам го за нещо като DH). Е13-ката преди него беше доста по-масивен и мога да предположа, че прага му на счупване е доста по-висок, но нали всички гониме тегло... а той не е от най-леките. Та... има доста добри продукти, ти трябва да си направиш избора за това, кой те устройва повече като тегло, вид, цена и т.н. Откъм здравина няма причина за притеснения.
Аватар
GECKO
 
Мнения: 2688
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Чет Мар 03, 2005 1:22 am
Местоположение: GCB


Назад към All Mountain/Ендуро продукти

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 94 госта