тарся бг саитове за......

Този форум е за обмен на информация, свързана с всички видове колоездене извън планинското и велосипеди, различни от маунтин байк - шосейни, пистови, градски, туристически, и т.н., и т.н. Той обаче не е предвиден за обсъждане на най-евтините масови велосипеди, предлагани в изобилие в България! Моля, не занимавайте аудиторията излишно с тях!

Рейтинг за публикуване на тема / Рейтинг за отговор / Тежест: 900 / 900 / 10

тарся бг саитове за......

Мнениеот qvkata » Чет Май 18, 2006 8:05 pm

ако може да ми каже саитоже за шосеино колоездене ама да са балгарски 6те сам му много благодарен.благодаря предварително :):)
qvkata
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:35 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот TOYAGA » Чет Май 18, 2006 8:16 pm

какжо по-конкретно те интересужа
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот gnao » Чет Май 18, 2006 9:02 pm

:offtopic:
Я да се пробвам:
qvkata = яжката = яшката = Яшо = Явор/Ясен ? :D
Feed me a stray cat
Аватар
gnao
 
Мнения: 217
Рейтинг: 1323
Регистриран на: Сря Авг 10, 2005 8:54 pm
Местоположение: България

Мнениеот qvkata » Пет Май 19, 2006 11:20 am

казвам се явор и сам от саливен.ами интересува ме вси4ко за бг шосеино олоездене.
qvkata
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:35 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот did » Пет Май 19, 2006 11:32 am

[quote="qvkata"]

казвам се явор и сам от саливен.ами интересува ме вси4ко за бг шосеино олоездене.

[/quote]

Яворе, ти си късметлия, че си от Сливен, защото в този град има и школа, и традиции, и хора, които карат сериозно. Не се занимавай с форуми и сайтове, а просто се размърдай, запознай се с хората от твоя град, които тренират и си карай. С питане за сайтове по-добър колоездач няма да станеш, а явно много ти се иска.

Все пак, като съдя и по предишната ти тема, не се навирай да ставаш състезател засега. Просто се срещни с подходящите хора, леко полеко си комплектовай подходящо колело и карай. С хвалби как си можел да минеш за 1 ден 50-60 км или за 2 години и половина 2900 км най-много да ги разсмееш. Просто си кажи, че си начинаещ мераклия и искаш СЕГА да започнеш да се учиш да караш. Те знаят как да подходят.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот qvkata » Пет Май 19, 2006 12:06 pm

[quote="did"]

[quote="qvkata"]

казвам се явор и сам от саливен.ами интересува ме вси4ко за бг шосеино олоездене.

[/quote]

Яворе, ти си късметлия, че си от Сливен, защото в този град има и школа, и традиции, и хора, които карат сериозно. Не се занимавай с форуми и сайтове, а просто се размърдай, запознай се с хората от твоя град, които тренират и си карай. С питане за сайтове по-добър колоездач няма да станеш, а явно много ти се иска.

Все пак, като съдя и по предишната ти тема, не се навирай да ставаш състезател засега. Просто се срещни с подходящите хора, леко полеко си комплектовай подходящо колело и карай. С хвалби как си можел да минеш за 1 ден 50-60 км или за 2 години и половина 2900 км най-много да ги разсмееш. Просто си кажи, че си начинаещ мераклия и искаш СЕГА да започнеш да се учиш да караш. Те знаят как да подходят.
[/quote]


misi bratle.ми аз смятам днес или утре да отида да питам и дано касмета ми да се осмихне:bouncy::bouncy:
qvkata
 
Мнения: 65
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:35 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот melbata » Нед Юни 11, 2006 6:10 pm

а така
melbata
 
Мнения: 78
Рейтинг: 1160
Регистриран на: Нед Юли 17, 2005 11:12 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Други видове колоездене

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 113 госта