За хората и техните "зад гърбове"

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

За хората и техните "зад гърбове"

Мнениеот MAN6 » Чет Фев 26, 2004 1:07 am

Или по друг начин казано - Админ, вади гумата (голямата черната за по- по- най- преживявания, щото стана голямата **ня)

Та... Понеже така и така вече съм се набил на хората в очите и устите...(аа да- и разсъждавам като безсмъртен...?!)..та какво мислите по въпроса за на хората "зад гърбовете"?

******* е ебаси копелето. въпреки това- "глей кво си зех от *******"
*********** е ебаси педала. "ми от ************* си го купих"
********* е ебаси спекуланта- "а, от ********** го купих..."
******* е абти тъпака... "от ********** ми е"

Много е весело нали? Всички се обичаме(особено отзад)
Няма проблем- ползваме мехлем
Всичко е точно...

1) За кво секи говори някви глупости за някой продавч/собственик и т.н. без негово занние, като после отива при него- тва за колко, онова за колко еее супер си.. да много яко....

2)Защо си купувате нещо от този(тези), за когото (които) допреди малко сте наговорили куп лайнарщини...

3)Може би отговорът е: "Българче да се наричам- първа радост е за мен"
(извинявам се, ако не съм го цитирал правилно...)

4)Хора, как изобщо се гледаме в очите, като дори и в момента сигурно някой злослови по нечии адрес и си пуска каквито си иска слухове...

5)А може би отговорът на този въпрос е- Ами защото сме безочливи, егоисти, защото може би "не е важно на мене да ми е добре, важното е на Вуте да му е зле..."

6)Дотука само едно ми става ясно (въз основа на 4-годишния ми (или 5) опит в бранша(и-нет мтб форуми))- всичко се повтаря периодично, само дето напоследък периодите взеха да стават много бурни и циклични.. (дееба къв съм философ, що не зема да млъкна)

Вие сте на ход... (ако смятате за нужно...)

Мерси за (не)вниманието...

P.S.: Не съм цитирал имена, за да не каже пак някой нещо по мой адрес... Аз не съм "ХОРАТА" дето "Пеят"... и т.н.
Аре ... :) Ай Лов Ю ол....:o)
xund
Аватар
MAN6
 
Мнения: 4227
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пет Сеп 19, 2003 10:03 pm
Местоположение: 4-ти километър

Мнениеот TheUndertaker » Чет Фев 26, 2004 8:55 am

2- Monopol !Lipsva Konkurenciq na pazara !
Аватар
TheUndertaker
 
Мнения: 1253
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 10:33 am
Местоположение: Plovdiv

Мнениеот Waldemar » Чет Фев 26, 2004 11:09 am

[quote="TheUndertaker"]

2- Monopol !Lipsva Konkurenciq na pazara !
[/quote]


Не, започва да се появява истинска конкуренция и това дразни досегашните монополисти, На тях не им трябва конкуренция защото ще печелят по-нормално, тоест по-малко.
100% Bill Gates Free
Аватар
Waldemar
 
Мнения: 170
Рейтинг: 1489
Регистриран на: Сря Май 14, 2003 1:49 pm
Местоположение: Sofia Bulgaria

Мнениеот MOD » Чет Фев 26, 2004 11:25 am

Скромното ми мнение е, че все още няма реална конкуренция на пазара за колела .. все пак Веломания и БАС имат своя линия колела с които можеш да караш в планината .. а SPRINT и LEADER държат здраво ниската част на пазара

Иначе за части и подръжка има вече реална и работеща добре конкуренция ( за повечето компоненти можеш да избираш поне от два доставчика ( което не беше така до скоро ) - не ми се засяга темата с гаранцията и гаранционното обслужване )

И не на последно място - малко критика ( разбира се в добър тон и конструктивна ) никога не вреди ... :D
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот jokata » Чет Фев 26, 2004 1:37 pm

MAN6!!!

Няма да коментирам поста ти, за някои неща си прав, за други не си (поне според мен). Но как са според теб нещата в "чужбина" (Нали всички искаме и тука да стане като там - EU, USA,...)??? Не мислиш ли, че и там е така?
За съжаление не всички имаме възможност (най-често финансова) да пазаруваме извън България. А и едва ли всички имаме нужда чак от компоненти, като например главини Chris King за +300 USD бройката (аз поне нямам, а и не бих дал толкова, дори да имах парите)... Вече е ставало дума за това - който има желанието (най-вече) да има HQ части за велосипеда ще намери и начин и възможност. Така смятам аз. :D
Човек без идея е като риба без велосипед.
Аватар
jokata
 
Мнения: 299
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Авг 30, 2003 11:39 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Black » Чет Фев 26, 2004 1:47 pm

az stignah do izvoda POVE4E karane PO malko STOENE v FORUMA
BMW,колела,и некви руси каки с големи цици
Аватар
Black
 
Мнения: 868
Рейтинг: 1697
Регистриран на: Вто Яну 06, 2004 1:42 pm
Местоположение: Bulgaria,София,Лозенец

Мнениеот Avid » Чет Фев 26, 2004 2:55 pm

Тоя Манша е ебаси ...... . Само ... да еба!

[:p]
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот Rankor » Чет Фев 26, 2004 4:24 pm

Schapka mu svaliam na MAN6. Izrazil e mnenieto si po edna tema koiato mnogo ili malko e tormozila mozuzite ni.
Niama smisul da si krivime duschite i da si zatvariame ochite za neschta koito sa za zalost nascha cherta. Spored mene tova si e chisto i prosto bulgarski mantalitet - vseki ni e kriv i daite da go pregazim koi kakto moze - v sluchaia , kakto kazva MAN6, sus slovestni ekvalibristiki zad gurba.
Kakvo iskate kato sme potrebiteli - iskame stoka predlagat ni ja, sega i tzenata li da iziskvame, e tova mai e nevuzmozno osven ako sami ne si preprodavame na sebe si.
I da se rugae i da ne se rugae se si e taja. Zamislete se koi e vinoven, che ne mozete da si pozvolite neschto - vie ili prodavacha. Schte bude zalko za vas ako stignete do izvoda che prodavacha e vinoven.
Best Winds!
Rankor
 
Мнения: 176
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Чет Ное 28, 2002 4:49 pm
Местоположение: Germany

Мнениеот Lubo » Чет Фев 26, 2004 5:29 pm

MAN6
100% sum suglasen s teb.
Lo6oto e 4e VSI4KI sme edni HITRECI.....ama mai vse na drebno i v kraia smetka se e__m v guzovete poradi tova.
Е по-зле не може да стане ... Може, може
Аватар
Lubo
 
Мнения: 644
Рейтинг: 1720
Регистриран на: Съб Юни 07, 2003 8:13 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот batman » Чет Фев 26, 2004 10:55 pm

...моето скромно мнение е, че трябва да се казва истината на висок глас, така че повечето хора да я чуят (а не зад гърба... и под носа), тези които са по-напред с материала (информацията и опита), да не се скрънзят, а да дадат своя принос за повишаването на общата потребителска култура в България. Така ще се появи естествен коректив за пазара... и търговците + производителите ще бъдат принудени да се съобразяват!!! "Просвещението" като епоха, така и не се е състояло по нашите земи ;).В заключение ще припомня печалната поговорка: "Не е луд тоя дето е изял зелника, а този който му го дава"... така че "братя по оръжие" - [color=red]ПРОСВЕЩАВАЙТЕ!!![/color], ДАНО ДА ДОЖИВЕЕМ ВРЕМЕТО КОГАТО ЛОШАТА И СКЪПА СТОКА, ЩЕ РЪЖДЯСВА В ПРЕПЪЛНЕНИТЕ СКЛАДОВЕ - ЗА ПОУКА!!! :)))
batman
 
Мнения: 516
Рейтинг: 1840
Регистриран на: Вто Фев 03, 2004 2:08 am
Местоположение: Bangladesh

Мнениеот Metal_Psycho » Чет Фев 26, 2004 11:30 pm

Emi,kakvo moga da kaj siga za tozi Topic.Man6a blesti s filofskia si potencial kakto vinagi,no malko ili mnogo tozi put e ADSKI PRAV(toi az znam kakvo go e motiviralo da go napi6e tva;),no niama da kaja xoxo)
Triabva da sprem malko s drebnavite si prostotii.Mnogo spekulacii zapo4naha da stavat v toz forum naposledak,a pomni edno vreeeemeee ne be6e taka:D.Dobre de,malko po seriozno.
Aide da sprem da govorim prostotii zad gurbovete na edikoi si prodava4,sobsvenik i takiva drugi raznovodnosti:).Po dobre otidete napravo pri tiah i im go kajete v liceto problema si,taka pone niama da e podlo!Omerenite ebavkite i maitapite oba4e ne iskam da namaliavat zaradi tozi konkreten slu4ai,stiga i drugata strana da e naisano[:p],ina4e 6te zatapee foruma[:p][:p]
Ta kato za nakraia,badete malko po umereni!
HAIL HITLER[:p]:D[:p]:8D:
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Пет Фев 27, 2004 12:01 am

Аве Цезаре
като не иска някой да му се говори зад гърба - да не си обръща гърба !
като не иска друг да му го тургат отзад - да си държи гащите дигнати !

***конкуренцията съща така е и добро нещо, отидеш ли при някой търговец/механик в условията на конкуренция това е по-скоро защото разчиташ на него, а не защото си неинформиран
също така конкурентността е една от основите на свободния пазар, място където соловите арии са само за най-великите, обикновено се чуват само единствено добре синхронизираните оркестри :))
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Metal_Psycho » Пет Фев 27, 2004 12:15 am

[quote="screamBoy"]

Аве Цезаре
като не иска някой да му се говори зад гърба - да не си обръща гърба !
като не иска друг да му го тургат отзад - да си държи гащите дигнати !

***конкуренцията съща така е и добро нещо, отидеш ли при някой търговец/механик в условията на конкуренция това е по-скоро защото разчиташ на него, а не защото си неинформиран
също така конкурентността е една от основите на свободния пазар, място където соловите арии са само за най-великите, обикновено се чуват само единствено добре синхронизираните оркестри :))
[/quote]


Konkurencia da,no ne i psuvni i bukvalno i direktno opluvane na stokata na konkurenta be6e misulta na tozi topic!!!
A za dobri arii nemoje da stava i duma,poeve mi miazi na6to na Hardcore [:p][:p][:p][:p]
I sega edin pozdrav s koito smiatam malko da se saiuzim sre6tu edni drgugi organizirani ora [:p] Last Hope-FUCK POLICE!!!!!!!!!!!!!!![:p][:p](bez da se otnasia do Kalin razira se;))
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот screamBoy » Пет Фев 27, 2004 12:36 am

йеъъъъъъ
:))))))))))))))
моя отговор го пращам по DJ Delirial - Into The Future :))))
Пост свободен от семантични грешкиИзображение
Аватар
screamBoy
 
Мнения: 3261
Рейтинг: 1980
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:26 pm

Мнениеот Avid » Пет Фев 27, 2004 5:58 pm

Просвещение - най-мощното философско, идейно, обществено-политическо и художествено-естетическо направление в Европа през 18век :)
Човек е изобретателен. Когато не може да се освободи от някой недостатък, започва да го култивира съзнателно. И със самия факт, че е вече искан, недостатъкът му добива и за него, и за другите вид на качество.
Avid
 
Мнения: 214
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Яну 25, 2004 5:02 pm
Местоположение: Greenland

Мнениеот Georgi » Съб Фев 28, 2004 1:33 am

Съгласен съм, че трябва да сме малко по-умерени. Не е хубаво да се изпростява толкова много (...да MAN6 за теб говоря, копеле). Но в крайна сметка всеки изказва някакво мнение и именно тук другия може да отговори. ТУК е достатъчно известно място. Не смятам, 4е е зад гърба.... Хората преценяват дали са прави тези:
"
******* е ебаси копелето. въпреки това- "глей кво си зех от *******"
*********** е ебаси педала. "ми от ************* си го купих"
********* е ебаси спекуланта- "а, от ********** го купих..."
******* е абти тъпака... "от ********** ми е"
"
или тези, които биха казали нещо по-сериозно...
Ю в'гат май поит :)
Georgi
 
Мнения: 57
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Пет Окт 03, 2003 8:27 am

Мнениеот BuxpeH » Сря Юли 21, 2004 3:12 pm

Май тука е мястото да се обадя, защото дочувам какво се говори зад моя гръб...
Не е вярно, че съм псувал Каймата!!! С него смятам, че се разбираме добе или поне се разбирахме преди. Не знам кой си го измисли точно. Евентуално може да е станало объркване, защото преди си мислех, че във форума Каймата е bikerider. Моя грешка!! Виждам, че последния го сърби езика, така че да си премести поста http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2366 сам в Бла-Бла, където му е мястото или най-добре да не занимава никой и да ми прати един email.
BuxpeH
 
Мнения: 464
Рейтинг: 1695
Регистриран на: Пон Юли 14, 2003 12:51 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bikerider » Сря Юли 21, 2004 4:59 pm

[quote="BuxpeH"]

Май тука е мястото да се обадя, защото дочувам какво се говори зад моя гръб...
Не е вярно, че съм псувал Каймата!!! С него смятам, че се разбираме добе или поне се разбирахме преди. Не знам кой си го измисли точно. Евентуално може да е станало объркване, защото преди си мислех, че във форума Каймата е bikerider. Моя грешка!! Виждам, че последния го сърби езика, така че да си премести поста http://www.mtb-bg.com/forum/viewtopic.php?t=2366 сам в Бла-Бла, където му е мястото или най-добре да не занимава никой и да ми прати един email.
[/quote]


откога пост във форума е "зад гърба ти"? коментирай думите си по мой адрес ако обичаш - Каймата не е централния въпрос.

И ако обичаш, не ми казвай какво да правя и какво да не правя, да не взема да направя нещо дето ще ти се отрази дооста зле, щото почваш яко да ме дразниш, мизерник такъв... това ти е ВТОРО предупреждение! Ако нещо ме сърби, това са ръцете ми, внимавай в картинката !!! :karate::karate::dark::dark::dark:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Metal_Psycho » Сря Юли 21, 2004 8:35 pm

.....че ще последва Джудо ЧОП:D
Аватар
Metal_Psycho
 
Мнения: 3360
Рейтинг: 1993
Регистриран на: Пон Окт 06, 2003 10:50 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта