Обтегача ми скърца:]]]

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Обтегача ми скърца:]]]

Мнениеот Van4uk » Съб Окт 08, 2005 7:38 pm

пичове сори за тъпия въпрос, ама съм новобра нец в занаята...та проблема ми е...
Миналата седмица слизах около 100тина стапала, след което се появи едно скърцане в обтегача/на него пише Shimano:D/, което го чувам само при скокове, когато обтегача се разтръсква. Та тва нещо трябва да се смазва или кво да го правя, щот ми разваля кефа от карането...
Още веднъь сори за аматьорския въпрос. Г;едах ЧЗВ, ама не намерих такова нещо
Van4uk
 
Мнения: 1
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Вто Авг 30, 2005 11:07 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот Admin » Съб Окт 08, 2005 7:59 pm

Да, по принцип е добре да му пръсваш от време на време спрей-смазка на местата, където дерайльорът се движи - ставите му, при захващането към ухото на рамката (предполагам че скърцането ти идва оттам, когато дерайльорът се люлее), при ставите на колелцата.
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот Ozzie » Съб Окт 08, 2005 8:50 pm

Смажи го!!! :smash::thumb:
По-добре с хубава жена на надуваем матрак, отколкото с надуваема жена на хубав матрак...
Аватар
Ozzie
 
Мнения: 12470
Рейтинг: 1698
Регистриран на: Сря Мар 31, 2004 10:13 pm
Местоположение: Варна


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта