Rock Shox Psylo XC = Rock Shox J4 ?

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Rock Shox Psylo XC = Rock Shox J4 ?

Мнениеот bluskanie » Сря Окт 05, 2005 1:59 pm

Някой би ли ми обяснил каква е разликата в тези 2 вилки.По хактеристики(на-общо) ми изглеждат сходни.Разлика в цената има и то не малка.Има ли запознати? Говорим за Psylo-то с нормална ос.Благодаря предварително:beer:
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA

Мнениеот Admin » Сря Окт 05, 2005 3:49 pm

Има разлика в материалите и качеството на изработката, в детайлите и дори във външния вид (а последният също има значение, кой каквото ще да казва! :D). Освен това, макар външно характеристиките им да са еднакви, това не значи, че качеството на работа при J4 е същото. Но пък за цената си тази вилка има наистина добри функции, не съм я карал, но предполагам, че си и работи добре (пак казвам, за цената си!). ;) Ако питаш коя е по-добрата, Psylo-то е!
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот thefatcat » Сря Окт 05, 2005 3:54 pm

Напълно съм съгласен:thumb:
Nothing is imposible. You are only limited by fear and even that you can overcome.
Аватар
thefatcat
 
Мнения: 1733
Рейтинг: 1729
Регистриран на: Съб Май 17, 2003 2:53 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот bluskanie » Сря Окт 05, 2005 4:05 pm

Някой, който вече е карал J4? И как го е карал разбирасе.Впечатления?
Лау кучетия...
Аватар
bluskanie
 
Мнения: 5820
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Мар 22, 2005 11:37 pm
Местоположение: San Diego, CA


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта