kak se razpoznava podhodjashtija shlem

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

kak se razpoznava podhodjashtija shlem

Мнениеот TENDER » Нед Сеп 18, 2005 3:18 am

poneje se oglejdam za fullface, imam slednija vapros:kak da razpoznaja podhodjashtija razmer? kolko silno pristjagane ot shlema e normalno da chuvstvam?
koi modeli i marki da izbjagvam, i zashto?
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

Мнениеот bikerider » Нед Сеп 18, 2005 8:58 am

според мен най-важно е да не е голям, тоест като си го сложиш и стегнеш каишката и размахаш глава да не се мести и да ти нарушава видимостта, или пък частта пред брадичката да се мести нагоре-надолу.
а ако ти е малък, ти ще си го усетиш сам. имай предвид, че е нормално да ти стиска съвсем леко, когато е нов.

избягвай noname шлемове, като и шлемове втора ръка, за които не знаеш дали са удряни.
марки... много - 661, Giro, TroyLee...
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот TENDER » Нед Сеп 18, 2005 10:04 pm

probah fullface azonik vtora raka. kato razvartja glava, ne bih kazal che se mesti taka che da mi zakriva vidimosta, no vse pak ima hlabavina. no spored men beshe udrjan, makar che momcheto kaza che samo go e ispusnal.

bikerider,ako shlema ne e udrjan, kakvo protiv imash pokupkata na second hand fullface?
mersi za saveta. birata ot men, kogato ni se udade vazmojnost da se vidim. nadjavam se da e po skoro.
TENDER
 
Мнения: 793
Рейтинг: 1823
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 5:41 pm

Мнениеот bikerider » Нед Сеп 18, 2005 10:43 pm

[quote="TENDER"]
bikerider,ako shlema ne e udrjan, kakvo protiv imash pokupkata na second hand fullface?
[/quote]


аз нищо :D:8D:
щом ти се вижда читав действай :agree::beer:
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


cron