Amoeba DH Borla BOX

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Amoeba DH Borla BOX

Мнениеот caspar » Съб Сеп 17, 2005 9:31 am

Какво ви е мнението за комплекта?


Download Attachment: [img]images/icon_paperclip.gif[/img] Amoeba_Borla_KIt_p1.jpg
59.18 KB
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот thekidtwist » Съб Сеп 17, 2005 9:40 am

На мокро време гриповете много шават...
One only needs two tools in life: WD-40 to make things go, and duct tape to make them stop.

The journey is the reward.....
Аватар
thekidtwist
 
Мнения: 1100
Рейтинг: 1752
Регистриран на: Пет Дек 10, 2004 11:04 am
Местоположение: Orange County,CA

Мнениеот caspar » Съб Сеп 17, 2005 9:43 am

Гриповете не ме бъркат.
Интересуваме здравината.
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот radio » Съб Сеп 17, 2005 9:46 am

Ами ако е на цена до 60 лв. е супер. Аз карам с такива кормило и лапа и съм много доволен. Само болтовете на лапата дето лесно се заоблят. Иначе не съм съвсем сигурен, но Борла май е на-ниският клас на Амийба. Но пак казвам не съм сигурен. Както и да е. Компонентите са супер като дизайн, кормилото в средата отвътре има още една тръба (подсилка) - точно там, където натоварването е най-голямо. Определено си струва и предполагам дълто ще издържи на тормоз. Е аз мойто кормило съм понадрал, но то беше много влачене по асвалт:(':headach:')
radio
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1702
Регистриран на: Вто Апр 05, 2005 3:43 pm
Местоположение: София

Мнениеот caspar » Съб Сеп 17, 2005 8:24 pm

Абе курмилото май е здраво, щото Пупи кара вече 8 месеца с такова и не е мраднало.
Днес разбрах, че Amoeba била собственост на ZOOM и се зачудих дали да го всимам, а иначе сам се насочил кам TRUVATIV и се чудя какво да избера.
TRUVATIV е по-скъп, а също ми трябва headlock и в момента страшно се чудя кое да взема, такаче по-знаещите да казват.
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот elfa » Съб Сеп 17, 2005 8:55 pm

Аз не съм от по-знаещите но и аз ше си го купувам този комплект.
elfa
 
Мнения: 591
Рейтинг: 1705
Регистриран на: Съб Юли 02, 2005 10:42 pm
Местоположение: Bulgaria, Sliven

Мнениеот DeMoN » Съб Сеп 17, 2005 9:33 pm

Значи да ви кайа малко факти. Присъствал сам при 4упенето на две такива кормила - точно през средата до лапата. Значи просто при това Po princip komplekta e privlikatelen 4e sydyrja i rykohwatki i tapi i tazi 4ast koqto stqga wilkata otdolu. No edno komilo pazzaz i edna lapa zoom prawqt 58 лв с едни хубави ръкохватки[5 лв има хубажи в веломания - мек каучук] става 53. И какво ZOOM VS PAZZAZ. Какво ще кажете а? А и ръкохватките са е бахти буклука. Само за затегалката на лапта и стержена ли става вапрос - да сте имали проблем с местене на лапата??????? Аз си направих тази сметка и избрах PAZZAZ SYS ZOOM лапа. И се кафа мнооооо повече....
PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG ..........................................
DeMoN
 
Мнения: 522
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 10:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот caspar » Съб Сеп 17, 2005 10:43 pm

По принцип искам да си взема headlock, обаче при Каймата е 50лв и се отказах, и като видях комплекта - реших да си го взема заради него.
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот radio » Съб Сеп 17, 2005 10:55 pm

Ами това, че са собственост на Зоом ми стана итересто. Аз не знам такова нещо, но нека по-запознатите с корпоративната политика на фирмите производителите да кажат. Иначе за чупенето - аз съм привъженик на теорията, че няма нечупливи неща. Иначе знам и други зверове, дето карат с такива кормила и нямат проблеми. Предпочитам някой потърпевш да напише нещо и тогава ще го приема за 100% истина. Важно е и какъв зор са видели.
radio
 
Мнения: 257
Рейтинг: 1702
Регистриран на: Вто Апр 05, 2005 3:43 pm
Местоположение: София

Мнениеот Bender » Нед Сеп 18, 2005 8:49 pm

4i4o mi caspar az karah sas takova prodadah si lapata a posle i kormiloto ni6o im nqma6e prosto iskah da darja ne6to s debel standart
a otnosno gripovete neiskam da kaja nito duma a belega na bradata si mi stoi :banghead: ako ima ne6to drugo pitai no spored men hussefelt e nqkak si po dobriq variant neznam za kvi pari govori6 ti vse pak
sas zdrave :beer:
Bender
 
Мнения: 373
Рейтинг: 1168
Регистриран на: Сря Мар 24, 2004 9:07 pm
Местоположение: Bulgaria,Бургадидас

Мнениеот afterburner » Нед Сеп 18, 2005 8:55 pm

Хм, борлата само като я видя как се стеснява при захвата на лапата и си представям надписче криещо се някъде там - "Break here!". Не бих заложил на кормило с тънък захват в този ценови клас :) Hussefelt/Holzfeller са далеч по-добър избот за парите си.
Аватар
afterburner
 
Мнения: 733
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Сря Юни 11, 2003 8:59 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот DeMoN » Нед Сеп 18, 2005 9:15 pm

"Break here!". - mnoo to4no kazano:beer:
PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG PARTYSTARS.BG ..........................................
DeMoN
 
Мнения: 522
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 10:36 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот roshaw » Пон Сеп 19, 2005 8:48 am

[quote="DeMoN"]

"Break here!". - mnoo to4no kazano:beer:
[/quote]


Много късно излезна тая тема, а пък аз не се сетих да питам тука.
Иначе миналия понеделник кормилцето ми пристигна по ЕКОНТ от Горгоната и го навързах.
Сега ще чакам да видим кога ще ме зареже.
За човек дето е карал до сега с някакво КУРмилце "Калин", за момента се чувствам много добре. Само дето не мога да свикна още с държането на колелото с къса лапа.
Изображение
Аватар
roshaw
 
Мнения: 51
Рейтинг: 1220
Регистриран на: Пет Фев 11, 2005 5:42 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот caspar » Пон Сеп 19, 2005 10:35 am

Отказах се да го взимам, реших да си взема headlock на AZONIC.
"He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man."
Аватар
caspar
 
Мнения: 2444
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 8:34 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот cypresseddy » Пон Сеп 19, 2005 1:13 pm

Dobur izbor azonic rullezzzz!!
Didi stay out of my labolatory!
cypresseddy
 
Мнения: 64
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 10:37 am
Местоположение: Bulgaria


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 23 госта