Scott Voltage YZ4 ??????????

В този форум съхраняваме темите, за които сме преценили, че съдържат повече интересна или полезна информация и не заслужават да бъдат изтрити, въпреки че са поостарели. На който му е интересно, може да ги прегледа - ще намери интересни неща.

Scott Voltage YZ4 ??????????

Мнениеот longgeorge » Чет Фев 05, 2004 11:45 am

Momcheta ot predniat mi vypros razbrah mnogo neshta.
No sega imam nov!!!
Kakvo shte kajete za edin Scott Voltage YZ4 .Sreshtu 520lv me zaribqvat v edin magazin??????? Kak vi se struva ideata???
longgeorge
 
Мнения: 13
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Фев 01, 2004 10:54 pm

Мнениеот bikerider » Чет Фев 05, 2004 12:05 pm

[quote="longgeorge"]

Momcheta ot predniat mi vypros razbrah mnogo neshta.
No sega imam nov!!!
Kakvo shte kajete za edin Scott Voltage YZ4 .Sreshtu 520lv me zaribqvat v edin magazin??????? Kak vi se struva ideata???
[/quote]


колелото е много хубаво!
ако се чудиш между Cross за 500-600 лева и YZ4 - изобщо не мисли - YZ4 в сравнение с който и да е Cross е като Голф на фона на москвич.
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот axelmax » Чет Фев 05, 2004 1:54 pm

longgeorge kade ti go predlagat tozi bike, za ramkata da te pitam pri cheloto imali podsilki stoto na snimkata koiato namerih nemoga da precenia, za nov li govorih stoto v saita beshe na cena 700 leva
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот longgeorge » Чет Фев 05, 2004 6:54 pm

ami predlagat mi go vyv Varna v edin magazin kato dostavkata e ot Sofia,chisto nov.a za podsilkite neznam izobshto dali gi ima,no kato gledam vyv site-a na scott vsichkite ot tazi seriq sa sys edni i syshti ramki octagon (alu 7005).ti v koi site go gleda 700lv???
longgeorge
 
Мнения: 13
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Фев 01, 2004 10:54 pm

Мнениеот TOYAGA » Чет Фев 05, 2004 8:06 pm

[quote="longgeorge"]

ami predlagat mi go vyv Varna v edin magazin kato dostavkata e ot Sofia,chisto nov.a za podsilkite neznam izobshto dali gi ima,no kato gledam vyv site-a na scott vsichkite ot tazi seriq sa sys edni i syshti ramki octagon (alu 7005).ti v koi site go gleda 700lv???
[/quote]


Няма какво да мислиш – взимай го веднага на тая цена!

Велосипедът е зверски здрав (естествено, че има клинове!), направен е за яко блъскане (геометрията при добро желание може да стане и за въртене) и за разлика от BG-измислиците е направен както трябва. Компонентите му са истински SHIT, но за тази цена извън България не можеш до купиш само рамката...

БТВ, такова возило ползва Тимо Притцел (Timo Pritzel) - поинтересувай се кой е и кви ги върши и ще добиеш по-ясна представа за качествата и възможностите на YZ.
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот axelmax » Чет Фев 05, 2004 8:14 pm

"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот longgeorge » Пет Фев 06, 2004 1:24 am

abe nemoga da se otvoria zashto v site-a na Scott pishe che e aluminieva ramkata a posle na nqkoi mesta pishe che e Cr-Mo?????A drugoto frapirashto e che YZ4 koito e nai evtinia model ot seriata po kataloga na scott izliza che e nai lek 14,5kg.Luda rabota!!!!
longgeorge
 
Мнения: 13
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Фев 01, 2004 10:54 pm

Мнениеот axelmax » Пет Фев 06, 2004 10:53 am

za ramkata dali e stomanena moje lesno se razbere no az bqh vidql che probata na alu na ramkata ne e 7005 a 6061 ili nesto podobno takache vzimai i posle ste razbereh:D:D:D ti reshavah a s kakav montaj stoto az go vidqh s altus
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот TOYAGA » Пет Фев 06, 2004 11:15 am

[quote="longgeorge"]

abe nemoga da se otvoria zashto v site-a na Scott pishe che e aluminieva ramkata a posle na nqkoi mesta pishe che e Cr-Mo?????A drugoto frapirashto e che YZ4 koito e nai evtinia model ot seriata po kataloga na scott izliza che e nai lek 14,5kg.Luda rabota!!!!
[/quote]


Рамката на YZ4 е алуминиева – 7005 Т6. Други твърдения по този въпрос недей да слушаш. Ниското тегло на Dirt-рамка не е задължително предимство, както би следвало да знаеш, след като имаш намерение да се сдобиваш с подобно возило...

@ аxelmax

Абе пич, ти кога ще се научиш да не пускаш по няколко поста с еднакво (тъпо) съдържание? Земи се малко у ръце!
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот Admin » Пет Фев 06, 2004 1:22 pm

[quote="longgeorge"]

abe nemoga da se otvoria zashto v site-a na Scott pishe che e aluminieva ramkata a posle na nqkoi mesta pishe che e Cr-Mo?????A drugoto frapirashto e che YZ4 koito e nai evtinia model ot seriata po kataloga na scott izliza che e nai lek 14,5kg.Luda rabota!!!!
[/quote]


Niakoi ti go e kazal tova, za6toto minalata godina ima6e i modeli Voltage s Cr-Mo ramka. No ve4e ne - tozi si e s alu 7005. :)
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София

Мнениеот did » Пет Фев 06, 2004 1:50 pm

[quote="longgeorge"]

Momcheta ot predniat mi vypros razbrah mnogo neshta.
No sega imam nov!!!
Kakvo shte kajete za edin Scott Voltage YZ4 .Sreshtu 520lv me zaribqvat v edin magazin??????? Kak vi se struva ideata???
[/quote]


Ако в този магазин по принцип не продават SCOTT, а само имат тая единична бройка с определено изгодна цена, замисли се и върху възможността да е крадено! Лично аз знам в пловдив един оказион, където в склада стоеше преди време точно едно супер скотче, продаваше го оня идиот супер тънко, а аз тъкмо си търсех колело... Ама ми направи впечатление, че не го показва навън, а си го държи в склада и само като разбере що за купувач си, показва ти го като на приятел. Не съм сигурен, че беше крадено, но не ми се струва смислена идеята да подпомагам точно мафията на дребно, дето краде и пласира колела. Тоя вид колела не са много, та винаги има шанс, ако наистина има нещо гнило в произхода му, в един момент някой да си го познае.
Q. b. f. f. f. s.
Аватар
did
 
Мнения: 16523
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 14, 2003 3:00 pm
Местоположение: Пловдив

Мнениеот axelmax » Пет Фев 06, 2004 2:27 pm

gego kakvo tapo sadarjanie be procheti postovete povnimatelno ako ne vijdaj smisal vij kolko e tapo sadarjanietoti v glavata ti are bez da se obijdah mnogo ama me drazni naprimer ne pishi ,nepisheh pravilnbo ,mnogo pisheh,s tapo sadarjanie abe q si gledai rabotata ti nema da mi sazdavah pravilata razbrali me ako ne ti haresva nemoga da ti pomogna i az ste se vzema v race a ti go vzemi v race.........



marian
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот bikerider » Пет Фев 06, 2004 5:15 pm

@TOYAGA: мале майко мила, кво ли ти трябваше да се занимаваш :D:D:8D::8D::8D:

моля ви се, някой да му обясни на тоз трагичен случай за какво иде реч... то бива маршируваща простотия, ама това е просто .... .... .... .... .... .... .... ....
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот longgeorge » Пет Фев 06, 2004 6:15 pm

znachi bike-a ne e kraden a mi go dostavqt ot sofiq ,v magazina mi pokazaha katalog na scott i tam cenata beshe 520 lv,osven ako kakto kaza Admin da mi probutvat modela koito e ot prednata godina koito e naistina sys Cro-Mo ramka
longgeorge
 
Мнения: 13
Рейтинг: 1200
Регистриран на: Нед Фев 01, 2004 10:54 pm

Мнениеот TOYAGA » Пет Фев 06, 2004 6:28 pm

@ axelmax

[quote]i az ste se vzema v race a ti go vzemi v race.........[/quote]


Малкия, взема ли ГО в ръце, обикновено някой го отнася. Гледай тоя път да не си ти, щото ТОЙ много мяза на алебарда – страшен за окото и неудобен за носене...
Дръж се земьо, шоп те гази!
Аватар
TOYAGA
 
Мнения: 7138
Рейтинг: 1634
Регистриран на: Пон Сеп 29, 2003 5:28 pm
Местоположение: София

Мнениеот axelmax » Пет Фев 06, 2004 6:47 pm

nemoga dati pomogna gego you be:xx(:haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



samo tova ti pisha skapo moe pishlence zasto nema vreme za karanici za da ima poveche za karane


admin ne e nujno da zakluchvah temata stoto ste bade osteten choveka koi i q otvoril veche ne misliq da pisha poveche vse pak sezona mai veche pochna


marian
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Windstream » Пет Фев 06, 2004 7:21 pm

[quote="axelmax"]

nemoga dati pomogna gego you be:xx(:haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



samo tova ti pisha skapo moe pishlence zasto nema vreme za karanici za da ima poveche za karane
[/quote]

Еее, ма ти вече съвсем се оля. :}):

[quote]
admin ne e nujno da zakluchvah temata stoto ste bade osteten choveka koi i q otvoril veche ne misliq da pisha poveche vse pak sezona mai veche pochna
[/quote]

А дано, че честно казано вече ми писна (предполагам и на другите също) да ти чета простотиите. А колкото и да не искам да ги чета съм принуден да го правя, защото мразя да знам че не знам т.е. като ти отговори някой ми се налага да видя и свръхинтелигентния пост на който отговаря. За карането един безплатен съвет - горещо ти препоръчвам ако решиш да е с някой от тоя форум да не си споменаваш nick-a [:p]:D
Officially recognized show-off post whore - Yee-haw! :cowboy:
Аватар
Windstream
 
Мнения: 2068
Рейтинг: 1700
Регистриран на: Нед Мар 30, 2003 7:57 pm
Местоположение: Detroit, USA

Мнениеот nikitzo » Пет Фев 06, 2004 7:55 pm

Shto ne moga da razbera za kakvo tolkova se zaqjdate vajnoto e da ima laf mohabet
A na men mi e zabavno da 4eta takiva neshta
Аватар
nikitzo
 
Мнения: 1602
Рейтинг: 1180
Регистриран на: Чет Мар 13, 2003 9:17 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот MOD » Пет Фев 06, 2004 8:27 pm

Не е моя работа, но имам едно делово предложение :

@axelmax - направи един нов топик и там блесни ярко .. стига вече навсякъде писа глупости - това е третото място, което чета с излишни заяждания само днес :(!: ... пък на който му се отговаря на заяждането - ще го прави там ( а не навсякъде напоследък )

Пък като се замисля, и на @Admin ще му е по лесно с гумата после :) :D:D:D

Нищо лично, просто ми писна да чета безумни постове ...
--------------------------------------------------------------------

MOD = Master Of Disaster :D:D:D
"Никога не спори с тъпак, хората може да не забележат разликата."
MOD
 
Мнения: 2011
Рейтинг: 1715
Регистриран на: Сря Авг 27, 2003 2:58 pm
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Пет Фев 06, 2004 8:46 pm

znachi nemisleh [pisha poveche v tozi post ,no ste meiztarpite zastoto iskam da otgovara na zabelejkite i savetite;

1.za windstream -taka az ne ne iskam se zaijdam tova samo da me kritikuvat malko me drazni , vmesto da mi obsajdate postove gledate da otgovarqte na pitaniata na vaprosiate na horata koito se nujdaqt ot th ako iskah da znaeh ako az ne se zakachah s nikogo dokato bikerrider ne se zaiade posle i toyagata i ti mai pochvah prestaneta ako ne vi haresvam ne edin pat sam go kazval ne moga da vi pomogna i ako karam s nekoi karam si i tova e ,no ne si misli che epo bezopasno za tezi koi mi govorih vav foruma ,


2. za mod -tozi post koito behe zakluchen e v minaloto ,no sega mi kaji:?:tuk koi se zaiade az ili toiashkata vse pak ,i na mene pisna da che na nekoi glupostite im



marian
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот тучо чучо » Пон Фев 09, 2004 3:43 pm

[quote="axelmax"]

.....................
2. za mod -tozi post koito behe zakluchen e v minaloto ,no sega mi kaji:?:tuk koi se zaiade az ili toiashkata vse pak ,i na mene pisna da che na nekoi glupostite im



marian
[/quote]

Виж, тук не ми стигна нещо, да разбера какво точно пише...А уж минавам за средноинтелигентен, ама...
:xx(:
Момче, казаха ти хората, СПРИ СЕ!
[i][color=red]Не е лесно да си тиква!!![/color][/i], както пееха Ера преди години.
Аватар
тучо чучо
 
Мнения: 1403
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Окт 21, 2002 9:32 am
Местоположение: София

Мнениеот bikerider » Пон Фев 09, 2004 4:52 pm

[quote="axelmax"]

vmesto da mi obsajdate postove gledate da otgovarqte na pitaniata na vaprosiate na horata koito se nujdaqt ot th ako iskah da znaeh ako az ne se zakachah s nikogo dokato bikerrider ne se zaiade
[/quote]


Добре че сте вие, Ваше Светейшество AxelMax Първи, да ни посъветвате да отговаряме на хората... Какво ли щяхме да правим без Височайшите Ви напътствия?...

Мисля вече лъсна съвсем яко кой какви комплекси има... що просто не спреш да досаждаш с мегатъпотиите си и да раздаваш правосъдие? Нещо неизживяно детство ли имаш, кво?...

Излиза че тук има три вида хора според теб: едните питат, другите отговарят, третите не отговарят а се правят на важни. Е, ок, само да попитам ТИ към кои се причисляваш? А?

Не ти ли стана ясно, че поне за пишещите тук ти си една ОГРОМНА ДОСАДА. Не сме чули НИЩО полезно от теб - само оплаквания и критики към хора, които пишат доста повече от тебе. Имаш още много хляб да ядеш за да си на ниво да критикуваш хора като TOYAGA, щото макар и заядлив (с право), той пише неща, които ти като те гледам и след 10 години няма да научиш. Но разбира се винаги е по-лесно да плюеш по знаещите и да показваш на света маршируващата си простотия, отколкото да признаеш собствената си неграмотия.

Разбира се, възможно е да си просто поредния шизофреничен спамер с раздвоение на личността...

И накрая - благодаря ти от името на всички че отново осра хубава тема. :})::})::}):
Do or do not. There is no try...
Аватар
bikerider
 
Мнения: 17273
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Вто Окт 07, 2003 10:25 am
Местоположение: Eutropia

Мнениеот Harka » Пон Фев 09, 2004 7:19 pm

Много добре казано bikerider!Този лаещ койот трябва да има повече
уважение към по-възрастните:|):
Аватар
Harka
 
Мнения: 3078
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Съб Окт 18, 2003 11:56 am
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот axelmax » Пон Фев 09, 2004 9:00 pm

bikerider misleh ne ti pisha ama da ima pravo gegata da se zaiajda kvo zna chi be ,a:?:toi ste se zaqjda drugite ste go tarpat




harka iskah da kajeh che kato vazrastnite sa pili i qli nqkolko godini poveche ot mene ste treba da gi uvajavam stiga sas tiq zaucheni frazi be baba li ti go kaza


tucho tova oznachava you be dead


takache nema smisal da vi obqsnavam are sbogom i duhaite be pederasi
"У планину се раджаю ора, а у полье тикве"
Аватар
axelmax
 
Мнения: 7120
Рейтинг: 1614
Регистриран на: Сря Юли 23, 2003 9:09 pm
Местоположение: Столицата

Мнениеот Admin » Пон Фев 09, 2004 11:28 pm

Longgeorge, надявам се да си събрал достатъчно мнения за Scott-а. Сам виждаш, че положението пак взе да става неудържимо, така че се налага да заключа темата. :(!:
Интелигентният човек има възможност да се държи като такъв или като простак. Простакът няма подобен избор.
Аватар
Admin
 
Мнения: 16374
Рейтинг: 2000
Регистриран на: Пон Май 20, 2002 12:00 am
Местоположение: София


Назад към Архив

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 48 госта